Cloudcart или OpenCart ?

ivelin123

Active Member
Здравейте, в момента имам онлайн магазин на OpenCart. Попаднах на платформата Cloudcart, някой ползва ли я ? Според вас заслужава ли си да се премине към нея ако в момента съм с opencart ?
 
ако ти се плаща минавай
 
Тъкмо това го обсъждаха в групата преди ден:

Opera-Snapshot-2021-07-20-144739-www-facebook-com.png
 
Едното е Open source, другото SaaS. Нямат общо.
Зависи от целите.
Но щом вече имаш на OpenCart, то не, няма смисъл да минаваш.
 
Здравейте, в момента имам онлайн магазин на OpenCart. Попаднах на платформата Cloudcart, някой ползва ли я ? Според вас заслужава ли си да се премине към нея ако в момента съм с opencart ?
Имаш ли някакви затруднения с opencart?
Трябва ли ти помощ да си пуснеш нещо или?
 
Имаш ли някакви затруднения с opencart?
Трябва ли ти помощ да си пуснеш нещо или?
Нямам някакви особени затруднения, по-скоро се интересувах дали система катo cloudcart е по-подходяща за сравнително нов магазин. Но от това което чета е, че няма особено голям смисъл да мигрирам
 
Специално cloudcart не е добро решение. Преди време исках да мигрирам един магазин към тях,магазина беше на два езика с две валути а тяхната система не поддържа такова животно. Решението което ми предложиха беше да правя и закупувам магазин за всеки език или валута не помня точно.
 
Специално cloudcart не е добро решение. Преди време исках да мигрирам един магазин към тях,магазина беше на два езика с две валути а тяхната система не поддържа такова животно. Решението което ми предложиха беше да правя и закупувам магазин за всеки език или валута не помня точно.
SaaS знам кои ги поддържат такива неща ;)
Ама мисля че темата е приключена, няма файда OP да се мести.
 
За всеки, който се интересува от мултистор с пълна поддръжка на много магазини, валути, цени и т.н. мога да предложа Magento система.

https://ad-mark.biz
 

Горе