CloudFlare и мобилен интернет

Maverick

Well-Known Member
Днеска всеки път като искам да влезна в предприемача и CloudFlare ме кара да въвеждам каптча. Ако нямаше толкова готини хора тука изобщо нямаше да си правя труда да ги пиша, директно щях да бия хикса. :)

Някой друг има ли същия проблем или е само при мен?
 
Вероятно щото сте много хора маскирани зад едно реално IP на мобилния интернет, за това ви тормози така.
 
От: CloudFlare и мобилен интернет

И аз така предположих, ама то при всяко влизане. Разбирам веднъж на 12 часа да е, ама то през 5 минути.
 
От: CloudFlare и мобилен интернет

От последния ми пост (преди 15 мин, то си е рекорд даже) до сега не ми е искало каптча.
 
От: Re: CloudFlare и мобилен интернет

сложих на лоу как е сега но няма да го изключа съвсем
offtop - не може ли малко да се вдигне продължителността на сесиите, че докато пуша една цигара и трябва пак се логвам :)
 
Re: От: Re: CloudFlare и мобилен интернет

offtop - не може ли малко да се вдигне продължителността на сесиите, че докато пуша една цигара и трябва пак се логвам :)

има отметка да те държи логнат :) ако влизаш през фейсбук незнам там не съм го ръчкал въобще само изпълних менуала за връзване на дефултания апликация на вбюлетин с фейсбук (създадох празна апликация взех си ключове пейстнах ги във вбюлетин)
 
От: CloudFlare и мобилен интернет

Не-е-е, мен не ме дислогва, а просто ми се отваря прозорец в който трябва да въведа кода от картинката за да докажа, че не съм бот. И после съм си логнат в сайта. (Сега няма проблем де, от както coolice барна по настройките всичко е 6+).
 
От: Re: От: Re: CloudFlare и мобилен интернет

има отметка да те държи логнат :) ако влизаш през фейсбук незнам там не съм го ръчкал въобще само изпълних менуала за връзване на дефултания апликация на вбюлетин с фейсбук (създадох празна апликация взех си ключове пейстнах ги във вбюлетин)
През фейса влизам.
 

Горе