CMS за магазин

wessly

Active Member
Здравей,
искам да попитам кой CMS за магазин е най-добре поддържан в момента? Важно за мен е да има и адекватен български превод. До сега пробвах Zen Cart, Prestashop, eCommerse и други, но всички са с остарял превод или изобщо нямат.
 
От: CMS за магазин

За някоя от системите се предлагаше платен превод на български. Мернах я, докато ровех преди не много време.
След като е платен, би трябвало да е актуален към днешна дата.
 
От: CMS за магазин

Престашоп, това е най-добрата. Иначе има един магазин SummerCart които е български и много добър, само че е платен...
 
От: CMS за магазин

Аз по принцип на мойте клиенти предлагам Преста а ако нямам пълен превод си плащам поне досега 50лв на човек да ми го преведе. За по стари версии имам превод но за новата все още не. Ако си на ти с английския или имаш човек мога да ти кажа как да се преведат Zen Cart, Prestashop, eCommerse и да се оправите безпари
 
От: CMS за магазин

Аз по принцип на мойте клиенти предлагам Преста а ако нямам пълен превод си плащам поне досега 50лв на човек да ми го преведе. За по стари версии имам превод но за новата все още не. Ако си на ти с английския или имаш човек мога да ти кажа как да се преведат Zen Cart, Prestashop, eCommerse и да се оправите безпари

Престата има БГ на фронт панела и на някой неща в админ панела
 
От: CMS за магазин

opencarta си е супер!
 

Горе