Cms

bebcheto

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте Приятели!

Днес попаднах на един сайт: brightside.me

Дизайна много ми хареса, и за това се обръщам тук с молба, дали някой може да каже с каква платформа е направен?

Дали изобщо е с платформа, или е писана от нулата?

Всяко мнение е важно за мен!

Поздрави !!!
 
От: Cms

Пишеш в Google - what cms и провери в първите няколко сайта.
 
Последно редактирано:
От: Cms

Такова нещо може да се направи на повечето цмс , като дизайн не е нищо особено - семпъл дизайн с заоблени картинки. За подобно меню също си има модули/плъгини и тн.
 
От: Cms

Да, дизайна не е нищо особено, ако се чудиш как става това с по-голямата цветност при hover - от CSS: -webkit-filter: saturate(1.5);
 
От: Cms

Тъпо заглавие на тема, а това тази "система" си е писана за тях, пък и аз не виждам какво специално има в нея, освен едно мега меню в хедъра. Ако всеки пускаше такива заглавия като твоите, този форум щеше да е нечетим.
 
От: От: Cms

Тъпо заглавие на тема, а това тази "система" си е писана за тях, пък и аз не виждам какво специално има в нея, освен едно мега меню в хедъра. Ако всеки пускаше такива заглавия като твоите, този форум щеше да е нечетим.
И аз не видях нищо хубаво в дизайна, даже не е responsive.
 
От: Cms

Не забравяйте, че това не е тема в която се иска помощ за дизайн. Щом автора на темата харесва дадения дизайн, значи за него това е хубаво и му върши работа, а това, че на вас не ви харесва си е ваш проблем. Със сигурност няма да спечелите ако му предлагате нещо друго, явно bebcheto иска точно това, ще имате успех ако му предложите да му направите същия сайт. bebcheto - както вече споменаха в темата, сайт с подобна визия може да се направи и с Уордпрес, обади се ако желаеш.
 

Горе