Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Статус
Not open for further replies.

bobsona

Active Member
http://compidev.com/
Засега се плаща само със СМС, цени от 1.20 до 4.80 на месец.
За да не почнат спорове и спамене на темата да обобщя малко :
1. Хостинга е пуснат днес.
2. Не сме някои идиоти, на обикновено PC.
3. Ползваме истински сървър, конфигуриран и поддържан специално за хостинга ни.
4. SCSI Хард диск, за които не знаят - високооборотни сървърни хардове, които издържат на голямо натоварване - 10-15 000 оборота.
5. Разполагаме със сървър за ежедневен бекъп на системата със Sata Hard Disc - 1 TB
6. Не разполагаме със дата център, нито сме колокирани във такъв.
7. За сметка на това, помещението, в което се намира сървъра е обезопасено.
8. В помещението има климатик, който работи 24/7 и поддържа температура от 24 градуса по целзий.
Ако имате въпроси, задавайте :)
 
Последно редактирано:
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

прекалено хубаво ми се струва за да е истина и прекрасни цени./може и да ви пробвам.
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Мога само да кажа, че всичко е Ваше решение, относно това дали да ползвате услугите ни или не.
Но за сметка на това мога да кажа, че не сме някои мошеници/измамници, като тези от tophost и други хостинг компании на пишман админи.
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Но за сметка на това мога да кажа, че не сме някои мошеници/измамници, като тези от tophost и други хостинг компании на пишман админи.

така бизнес не се прави като оплюваш колегите си от бранша,аз лично няма да си взема хостинг от вас заради това Ви мнение!
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Просто давам пример с оплакванията към тях :)
Както казах, Ваше решение е дали ще ползвате услугите ни или не :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Просто давам пример с оплакванията към тях :)
Ами така и така си почнал,дай и другите да разберем кои са и да се пазим от тях :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Смятам, че не е нужно, тъй като ще се зачете като спам :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Ъпец - мнения, критики, предложения, въпроси - хайде ;)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Радвам се, че сте от моя град и сте направили нещо такова :) Само не ми е ясно пакетите месец за месец ли се плащат или как става? Всеки месец по един смс за да си удължа хостинга така ли ? А мога ли да сменям между плановете всеки месец споре нужндите ми ? Скоро ще ми трябва хостинг и бих искал да ползвам вашите услкуги, хем сте от моя град, хем сте нова компания :) Другия ми въпрос е нали няма да дигате цените след няколко месеца каква Ви е политиката и бъдещите планове на фирмата ?
Ще е добре и адреса на фирмата да сложите на сайта или ако имате офис неговият адрес?
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Здравейте, поръчката е за 1 месец.
За жалост за сега подновяването ще става механично - свързвате се с нас и оточняваме подновяването.
За сега възможност няма за смяна на плана, но ако проявите желание можете да се свържете спокойно с нас и ще свършим и тази работа.
За вдигане на цените не сме мислили, но предполагам, че ако се наложи такова нещо цените ще са следните :
План Икономичен : 2.40/ДДС
План Стандартен : 4.80/ДДС
План Бизнес : 6.00/ДДС


Тук има данни за контакт с нас : http://compidev.com/contact.php
Можете да се свържете по всяко време, благодарим Ви :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

че топхост са тъпаци, тъпаци са :) но
"За вдигане на цените не сме мислили, но предполагам..." ама Вие сте се утвърдили на пазара, че да дигате цените ли?
не сте в дата център... ми ко праим като спре тока? почваме да си звъним по телефоните и да се поздравяваме? сега ще кажеш че имате ЮПС :) който ще издържи колко? или пък генератор?
и като заслагате 999999% ъптайм че направо полудявам. НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ!
и една препоръка :) сложете си някакви данни на фирма на сайта... ;)
а да и Sata Hard Disc - 1 TB нещо невероятно и впечатляващо ли трябва да бъде? щото аз пък имам в къщи един дето е 2Т. Да зема накрая да пусна и аз един хостинг току виж съм иzкарал някоя стотинка :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Тока в района е стабилен и не спира.
Просто съм казал какви ресурси сме приготвили за начало :)
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

За сега не, тъй като работим по нова версия на сайта, в която ще има и промо кодове :)
Предварително се извинявам за съдадената ситуация, ако имах възможност щях да пусна промо кодове.
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Можете да пишете и във форума на сайта!
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Бобсън не усети ли,че пускаш офертата неподготвен.Така не се прави.Задължително трябваше да се подготвиш за въпросите,които ти бяха зададени в темата.''нямал това нямал онова''.Първото впечателние винаги е най-важно.Изпуснеш ли питомното,после гони дивото:).Поне да беше вербувал някой от форума да ти оправи репутацията....:).
Нищо лично,само съвет:).
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Засега няма да коментирам, защото нямам и нужното време.
П.С - Не обичам да вербувам :D
 
От: Compidev Network - Уеб Хостинг, цени от 1.20 на месец

Предстоящи промени
1. Версия 2 на сайта ни.
2. Възможност за закупуване на домейни от нас.
3. Безплатен субдомейн, ако Вие нямате закупен домейн.
4. Интерактивна система на сайта ни, ще можете да вършите това, от което имате нужда.
5. Автоматизиран процес на регистрация (вече няма да има нужда ние да одобряваме поръчките Ви)
Е, мисля, че стига толкова новини за сега :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе