Connect with Facebook - настройки?

CHILIEV

Member
Абе имам една боза тука с това Connect with Facebook. Като го кликна изскача един прозорец и в него ми се зарежда отново сайта ми. Някой нагласял ли го е тва чудо?
 
От: Connect with Facebook - настройки?

При мен работи на форум SMF 1.1.11.Обаче има някакъв бъг и например при някои с тяхната си регистрация във Facebook,си влизат напълно нормално.При други обаче отиват право в моя акаунт.Добре,че се усетих навреме.Чудя се къде може да е проблема?
 
От: Connect with Facebook - настройки?

това за сефте го чувам, че отваря твоя акаунт :) ще е много яко, хах.

не допускаш ли, че може да ти отваря твоя си акаунт, защото вече си логннат? питам само :)
 
От: Connect with Facebook - настройки?

Не мога да го допусна,тъй като случая стана по следния начин.Бях се свързал през Teamviewer с компютъра на един приятел да погледна нещо и междувременно го помолих да тестваме новата добавка.Той си въведе неговите данни за фейсбук и останах като гръмнат,когато на екрана изписа "Добре дошъл и моето име".Изключих веднага добавката и сега се опитвам да разбера къде нещо не е наред.
 
От: Connect with Facebook - настройки?

Хех.... сигурно teamviewer-а прави някаква мизерия, няма как фб да пусне други хора през твоя акаунт. Виж в developers.facebook.com - там си пише кое как се настройва.
 
От: Connect with Facebook - настройки?

Отново греда.Сега пуснах за малко добавката и помолих един приятел да влезе.Попадна в акаунта на друг потребител.Помагайте.
 

Горе