Content writer (писане на текстове)

writer

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, Аз съм писател и преводач с дългогодишен стаж, завършил съм английска филология, имам опит в сферата на рекламата и писането на текстове за уебсайтове. Freelancer-ър съм, приемам поръчки за уникални текстове на български и английски език на всякакви теми, цените са по договаряне. Ако имате предложения за мен, пишете ми на [email protected] . Благодаря за вниманието.
 
От: Content writer (писане на текстове)

Някакви примерни статии на английски?
 
От: Content writer (писане на текстове)

Здрасти и добре си дошъл. Точно навреме влизаш тук в този форум. Тук хората имат нужда от яко уникален контен. Мисля че ще набереш доста заинтересувани клиенти от тук. Пожелавам ти приятни моменти тук и престой.:)

Успехи.

P.s: Щеше да е хубаво и ако имаше портфолио с работата ти.;)
 
От: Content writer (писане на текстове)

Аз бих добавил - и цени на услугите към портфолиото.
 
От: От: Content writer (писане на текстове)

Аз бих добавил - и цени на услугите към портфолиото.
Да, би ли ни представил някакви ценоразписи на услугите ти, бате.

Примерно за 250-400 думи колко.
Артикълите - колко
Селс-Копита - колко
Ревюта - колко

Много е добре че цените са по договаряне, но има и вероятност някой да ти се включи на много тънки оферти. :wink:

Успехи
 
От: Content writer (писане на текстове)

Благодаря за проявения интерес. Повече информация за мен ще намерите в уикипедия. Примерни статии на английски език ще изпратя само на тези, които ми пишат на имейла с конкретни предложения. Цената ми зависи от трудността на текста. Обикновено вземам средно 20 евро за стандартна страница от 1800 знака (30 реда по 60 знака) английски текст и 10 евро за стандартна страница от 1800 знака (30 реда по 60 знака) български текст, но съм склонен да преговаряме, особено ако ще работим дългосрочно заедно, защото тези цени все още са доста високи за българския пазар. Поздрави, Иван Атанасов
 
Последно редактирано:

Горе