Content writer - 3лева на 500думи статия!

ivorusev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Хайде сигурен съм че има добри копи-райтери макар, че форума е налазен и от олигофрени. Преди да наема човека искам примери, искам да видя как пише. Количеството е според това колко може да пише на седмица - пишете 20 - плащам 20, пишете 100 - плащам 100. И никакви дупликейт истории! Не ме интересува дали ще ползвате OCR, дали ще превеждате. Докато е уникално съдържание недуплицирано в Google ме устройва.
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Интересувам се от офертата. Ако искаш пиши на скайп talov042 ! Занимавам се от доста време с писане на статии
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Съжалявам, не разбрах за български сайтове ли говорим?
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Съжалявам, не разбрах за български сайтове ли говорим?

" .., дали ще превеждате.."

Става дума за текстове на английски език, но наистина би било по-добре всичко да се конкретизира, за да не се получават подобни конфузни ситуации.. BTW, ако ставаше дума за български статии бих бил заинтересован.. :p
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Мога да ти дам примери на сайтове и блогове, в които съдържанието е мое.
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Сега, има работа и за english articles има и за български статии, но е достатъчно, че хората които се занимават с това да пишат само на единия език. Напишете ми по какъв начин мога да се свържа с тези от вас които се интересуват и наистина могат да покажат/докажат примери за своята работа.
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Дай малко линкове към твои статии, след понеделник(09.03.2009) ще ти направя предложение на което не можеш да откажеш. И ако може малко повече информация за областите в които се чувстваш най-грамотен.

Лека и доходна.
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Желая да опитам.
Доказателства нямам, но те се фалшифицират. Само истинската работа може да покаже на какво е способен човек.

Допъление: Предпочитам статиите от английски на български език, както и изготвянето на такива с уникално съдържание.
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Дай малко линкове към твои статии, след понеделник(09.03.2009) ще ти направя предложение на което не можеш да откажеш. И ако може малко повече информация за областите в които се чувстваш най-грамотен.

Лека и доходна.

Чети внимателно "Кръстник", аз предлагам.
 
От: От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Чети внимателно "Кръстник", аз предлагам.
Сори приятелю, но аз нямам време да прочитам всичко, и без това навсякъде е пълно с к'во ли не ,но чета "Content writer" и първата ми асоциация е че някой предлага това като услуга, а и сигурно не съм единствения който си мисли така. Не че искам да ти давам акъл или съвети но едно "търся" отпред щеше да е по-добре. От доста години се занимавам с реклама и ако предлагах тази услуга точно това щях да напиша. "Content writer - 3лева на 500думи статия!" или "Ford Mustang - 2005 за 15 000 Евро" как ти звучи, че търся или предлагам?
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

иво заради това отношение което имаш към хората не бих работила за теб ........трябва ли да си толкова надут.......
 
Последно редактирано:
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Напълно подкрепям Ади тук.
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Сигурен съм, че Рени Стефанова, която e професионалист и сериозно се заинтересува от офертата е на коренно различно мнение за отношението ми.

Аз няма тук да разтягам локуми и да си губя времето да се лигавя със вас
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

В интерес на истина и аз започнах да чета след първия пост, защото възприех заглавието като предложение за копирайт не като търсене на копирайтъри. Проблема е в това че в интернет не се чете всичко, не се четат цели статии, цели теми, не се започва винаги от началото, а се търси полезното в дадена статия/тема.
След прочетеното с основание търсиш някой да ти пише статиите.
Относно разтягането на локуми ще ти кажа само, че ако отделните части на разтегнатия локум имат различен вкус си заслужава да си губиш времето за тях.
 
От: От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Аз няма тук да разтягам локуми и да си губя времето да се лигавя със вас

приеми го като съвсем дружеска забележка: кликни на това линкче и прочети втора точка http://www.predpriemach.com/faq.php?faq=rules#faq_rules1

никой не очаква обноски на английски иконом, но нека не забравяме, че всички дължим необходимото уважение към другите

поздрави
 
Последно редактирано:
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

Иво, мерси, много си мил. :) Аз нямам мнение, че си надут :p Иначе много се забавлявам, като чета как се заяждате, пък и аз започнах със спречкване още при регистрацията си
 
От: Content writer - 3лева на 500думи статия!

не се заяждаме и не се лигавим , просто сме откровенни :)
 

Горе