Coolice ме прецака

Ха Ха, историята е много забавна. :D Абе аз ли съм следващият? arsenal ако ти кажа че си добре дошъл в форума ни и че ти пожелавам приятно изкарване - ще получиш дежа ву. :)

Така че е хубаво да знаеме че това си ти и много як аватар си си сложил. Чао за сега - надявам се да се видиме и в други постове. :lol:
 
:oops: Имаше едно неписано правило че не хубаво да се влиза по форуми като си пил, защото после сам си се чудиш какви си ги свършил.... така че умната а аз си взимам бележка.

П.С. и да не карате пили :)
 
Лошо, Седларов, лошо! Ще се наказваме!

Лоша работа е алкохолът- много семейства е разбил. Но най- лошото е това, че много семейства е създал...
 
Re: Лошо, Седларов, лошо! Ще се наказваме!

apostol каза:
Лоша работа е алкохолът- много семейства е разбил. Но най- лошото е това, че много семейства е създал...
Хаха може би искаш да кажеш че много ДЕЦА е създал защото знаете
в компания в дискотека под влияние на алкохол могат да станат големи грешки !!! :D :D :D
 
абе не само в дискотеките и не само под влиянието на алкохола стават грешките от този тип.
@абе coolice да те питам само кой е прецакливкото сега? :lol:
 
е случва се и на най-добрите :oops: Както споменах по горе взимам си бележка и ще си имам едно наум :)

П.С. предполагам не съм едниственият админ в света на които му се случило нещо подобно :roll:
 
споко бе не си му извадил окото на тошето или да си го одарил отзад с колата.ще се оправи.ама не че съм много голямо гаднярче.но нищо не се знае може и да си единствения админ в света,които се напива и изтрива своя приятел(модератор)от форума им. :roll:
 
missy каза:
ама не че съм много голямо гаднярче.но нищо не се знае може и да си единствения админ в света,които се напива и изтрива своя приятел(модератор)от форума им. :roll:

хахахахахахахахаха

Споко coolice и аз съм се напивал и съм трип от Eggdrop(ботове за IRC) :) къде нарочно къде не
 
хахаха пияници.кой ли ме запозна с жас ей.плс гледаите като се напиете и мен да не ме изтриете. 8)
 
Coolice ЗАСРАМИ СЕ ! хаха оставил си чуека без акаунт и сега е с друг никнейм за да не го делнеш отново :D
 
хахахаха това ми хареса :lol: .недейте така на всеки се случва да направи грешка даже и на най-добрите по някога.
 

Горе