Copy-Paste сайт

Alexa

New Member
Здравейте! Направих си wordpress сайт, но ми се струва много време, което аз нямам пък и не мога да пиша уникални статии. Имам въпрос относно copy-paste сайтове. Ако качвам от друг сайт copy-paste статии и слагам снимки, които може да са с авторско право ( без аз да знам) какво ще стане? Може ли да ме глобят или нещо подобно? Извинявам се за тъпия въпрос, но наистина не съм наясно с copy-paste статии и снимките с авторски права. Мерси предварително.
 
Ами ако влезеш в отворена сладкарница и изядеш тортата, без да те видят, какво според теб е това? Отговорът е еквивалентен. Както се казва: докато те хванат.
 
А след като нямаш време да пишеш за какво ти е сайта, каква е целта му?
То ако ставаше с copy-paste всички щяха да са милионери...
 
Хаха в тоя форум си има едни 5-6 човека дето все да нахлуят. Най-интересното ,е че в повечето случаи темата е една , а хуленето е за друго, и дефакто не намираш отговор на въпроса си.
В тая тема очаквам ,че ще се включат още 2-3 ма активни "насирачи"
-Ако правя копи пейст ще имам ли проблем...отговор за кво ти е сайт като нямаш време!?!?!?
-продавям лилави гащи- отговор, ама то сайта ти що е зелен!?!?!
-семинар за маркетинг- ама тоя що се е снимал с татуировките?!?!
И още куп такива безмислени коментари по темата . Не е ли Важно човека да получи отговор на конкретният си въпрос, а не а се търси проблем в околията.
Аз съм един от хората,които не пуска тема за нещо което му трябва поради тази причина, а директно се обръщам към някой да няма безмислено спам.

Айде едно предизвикателство за разбирачите тук...надявам се да се включат най-вече Тея дето във всеки втори пост фулят.
Оценете то www.firstpage.bg
-Сайт?
-изработка ,зареждане ,seo. ?
-погноза за годишен доход?
 
Нещата са навързани. Въпросите, с които "хулещите" (както ти ги наричаш), ще провокират някаква мозъчна дейност и въпросите "защо-защо", които ще възникнат в главата на автора, могат да му спестят време, усилия, нерви...

Тук ситуацията е - има един самосвал с конски :hankey: и пита как да построи дворец с тях. Много ясно, че ще предизвика такива отрезвителни реакции, пък той/тя, ако иска да ги приема. Рано или късно пак ще се стигне до тях, на принципа на проба-грешка.

Глобално, учудващо за мен е, как много голяма част от хората искат резултатите тук и сега. Шорткъти, нямам време и умения, но не искам да давам пари, хапчета за отслабване - ако може и без странични ефекти и допълнителни рискове, килограми надолу без диети и лишения. И това говорим за зрели хора, не за 18-годишни тийнове.

Вместо да отклоняваш темата (от което ти се жалваш), дай пример за печелещ copy-paste сайт, в който авторите "нямат време, а и не могат да пишат уникални статии". По този начин и ние ще повярваме, че дядо Коледа съществува, а и ще отговориш на OP-то подобаващо. :)
 
Да, когато ФБ страниците вървяха се правеха пари от копи-пейст. Сега също се правят, но тройно по-малко. Но ако имаш статии и нямаш страници...няма смисъл. Ето конкретен отговор. Поздрави
 
Нещата са навързани. Въпросите, с които "хулещите" (както ти ги наричаш), ще провокират някаква мозъчна дейност и въпросите "защо-защо", които ще възникнат в главата на автора, могат да му спестят време, усилия, нерви...

Тук ситуацията е - има един самосвал с конски :hankey: и пита как да построи дворец с тях. Много ясно, че ще предизвика такива отрезвителни реакции, пък той/тя, ако иска да ги приема. Рано или късно пак ще се стигне до тях, на принципа на проба-грешка.

Глобално, учудващо за мен е, как много голяма част от хората искат резултатите тук и сега. Шорткъти, нямам време и умения, но не искам да давам пари, хапчета за отслабване - ако може и без странични ефекти и допълнителни рискове, килограми надолу без диети и лишения. И това говорим за зрели хора, не за 18-годишни тийнове.

Вместо да отклоняваш темата (от което ти се жалваш), дай пример за печелещ copy-paste сайт, в който авторите "нямат време, а и не могат да пишат уникални статии". По този начин и ние ще повярваме, че дядо Коледа съществува, а и ще отговориш на OP-то подобаващо. :)
Не ги наричам аз така , а така се представят ...хулещи без кавички, защото едно е да даваш градивна критика ,но по въпроса на темата.

Как по ясно да ти дам пример... Пример съм дал ,много ясен и конкретен. Единственото ,което не съм посочил е резултата. Искам да видя коментари в стил "хуленето". Въпреки че съм наясно,че когато човек го питат той не отговаря, а обича да каже и покаже какво знае и може, без значение дали е на точното място.
Примера е с копи пейст , забиваш и бавен сайт ..... Изкарал десетки хиляди.. като аз имам ясна информация за 2015 и 2016 само.
Цялата идея е хората да получават отговори на въпросите си, а не странични коментари за неща дето не им дреме
 
Мога да ти дам още няколко примера , за копи пейст сайтове , които печелят от идеята си , не от визията на безмислено те си сайтове...но с тяхна помощ въпреки визията .." коректна фирма," "онлайн България" ... Зависи от това каква ти е идеята за бизнес ....
Ето примери за безмислени сайтове изкарващи стотици хиляди, но с добра идея
 
Защо ти е толкова несвързана и неграмотна писмената реч?

Пробвай да ми отговориш конкретно и ясно на въпроса.
 
Защо ти е толкова несвързана и неграмотна писмената реч?

Пробвай да ми отговориш конкретно и ясно на въпроса.
Ето го първият пич.
Явно си ме разбрал, нищо че не ми е свързана ....
Не виждам въпросът от тебе , какъв е?
 
Ето го първият пич.
Явно си ме разбрал, нищо че не ми е свързана ....
Не виждам въпросът от тебе , какъв е?
Въпросът е:

Защо ти е толкова несвързана и неграмотна писмената реч?
 
...
-семинар за маркетинг- ама тоя що се е снимал с татуировките?!?!
...
Аз съм един от хората,които не пуска тема за нещо което му трябва поради тази причина, а директно се обръщам към някой да няма безмислено спам.
...
Това горе означава ли, че ти беше тоя, дето подмолно измъкна безплатното билетче за семинара с татуирания маркетолог от томболката на Блинки?
 
Това горе означава ли, че ти беше тоя, дето подмолно измъкна безплатното билетче за семинара с татуирания маркетолог от томболката на Блинки?
Ти си някакъв пълен кретен без извинение. Какъв билет,какво измъкване????????????
Недей да мяташ фъшкии на ляво надясно по хората!
Малко почваш да ми "биеш" на някоя комшиика, дето съседите са и виновни за всичко.
 

Горе