Copywriter услуги

От: Copywriter услуги

Имаш много пропуски в грамотността си. Съкращението "лв." винаги се пише с точка накрая. Преди ":" не се оставя интервал. След запетайка винаги се оставя интервал. Когато заглавието се състои само от едно изречение в края му не се слага точка. И т.н.
 
От: Copywriter услуги

Може ли да взема ревю за статия на ЕН, ако има останало ревю?
 
От: Copywriter услуги

Получих статията и наистина ми харесва много, ще я използвам за маркетинг цели. Препоръчвам услугите на Dessislawa, добри са, цените отговаря на качеството, даже са повече от добри.
 
От: Copywriter услуги

От утре може да поръчате цяла поредица статии на български : Развенчаните митове отслабването! (5 статии - 5 части)
От сряда може да поръчате и английската версия на тази поредица :)
 
Последно редактирано:
От: Copywriter услуги

Аз съм много доволна от статията, допада ми темата, която определихме свободно, допада ми текста, уникален е, написана е правилно статията. Аз препоръчвам силно Dessislawа!
 
От: Copywriter услуги

Цената за пакета (българският) е 25 лв. Ако поръчате до 17:00 е 20 лв

Статия № 1 - 495 думи
Статия № 2 - 401 думи
Статия № 3 - 383 думи
Статия № 4 - 521 думи
Статия № 5 - 524 думи


• • • • • • • • • • • • •
Средно по 464,8 думи в статия.
 
Последно редактирано:
От: Copywriter услуги

Върнах се от чужбина :)
Нови 5 теми - Политика и бъдещето на България
 
От: Copywriter услуги

imam blog na angliiski.kade moga da vidq kakpishesj na angliiski trqbva mi nqkoi koito da koregira statiite mi.blagodarq
 
От: Copywriter услуги

Здравей :)

Интересува ме, пишеш ли content за фирмени уеб сайтове? В смисъл, имам един фирмен уеб сайт, който трябва да се напълни със съдържание и то не малко :)

Става въпрос за разработка на софтуер, на английски език, аз ще ти казвам горе-долу какво искам да бъде изтъкнато и т.н. Не знам на какви теми пишеш, но ако те интересува това, моля свържи се с мен на ЛС :)

Поздрави!
 
От: Copywriter услуги

Нови 5 статии - футболна тема. (български език)
Утре ще са преведени и на английски.
 
Явно пишете добре...
ще ви посъветвам да си вдигнете цените.
В англо-говоряшите страни за качествени статии взимат по 20лв минимум. Да не говорим за SEO/copywriting...
 
От: Copywriter услуги

Благодаря за препоръката, но дори на тези цени няма работа :( . Имаме огромно желание, а нямаме поле за изява. Но не случайно сме избрали за подпис - Постоянството мачка конкуренцията. :) С упоритост и време ще се докажем!
 

Горе