Copywriter услуги

От: Re: Copywriter услуги

Направо си я / го доклайдвате. Гледайте какво става тук - още през 2012 г е схема за измами::(

http://searchengines.bg/showthread.php?t=15664&page=3

По-скоро пишете на тези келеши в този Facebook профил :
https://www.facebook.com/alokinn


Интересно дали става дума за лицето "Dessislawa"? Аз лично не мога да си обясня смисъла от подобна схема за измама. Някой друг лев изкаран за кратко време, няколко излъгани потребителя и после какво? В дългосрочен план вероятно нов потребител предлагащ същите услуги, но и това да е идеята не могат да спечели/ят кой знае колко пари. Лошото е, че има сериозни копирайтъри във форума, чиято репутация ще бъде подложена на постоянни съмнения. В това число включвам и себе си. Добре, че поне потребителите, с които работя знаят, че могат да разчитат на мен.
 
От: Re: Copywriter услуги

Интересно дали става дума за лицето "Dessislawa"? Аз лично не мога да си обясня смисъла от подобна схема за измама. Някой друг лев изкаран за кратко време, няколко излъгани потребителя и после какво? В дългосрочен план вероятно нов потребител предлагащ същите услуги, но и това да е идеята не могат да спечели/ят кой знае колко пари. Лошото е, че има сериозни копирайтъри във форума, чиято репутация ще бъде подложена на постоянни съмнения. В това число включвам и себе си. Добре, че поне потребителите, с които работя знаят, че могат да разчитат на мен.

Първо с този ник, после с някой друг и така до края на света, докато има кой да праща пари напред.
Схемата е в началото добро впечатление, докато се създадат клиенти и някакво име и после пари напред и изчезва,
след което пак същото, но под друго име. Кокошкарски истории, права си, но не е приятно за ужилените все пак.:rolleyes:
 
Да този от фейсбук профила се води приятеля на това лице! Има го и в нейния профил. Струват ми се реални дваминцата поне от фейсбук така личи. Вероятно "мъжагата" е дал идеята да се направи измамата, а лицето оперира под неговата диктовка. Давай да я докладваме, съмнително е да се появи, а и да се появи на 100% ще напише някое плачливо обяснение как не е виновна, не е искала така да се получат нещата, приятеля и се разболял и тя се е грижила за него ..... после учила за изпита и ....... след това заслужено е била на море .....
Направо си я / го доклайдвате. Гледайте какво става тук - още през 2012 г е схема за измами::(

http://searchengines.bg/showthread.php?t=15664&page=3

По-скоро пишете на тези келеши в този Facebook профил :
https://www.facebook.com/alokinn
 
Последно редактирано:
Хахах, гледайте преди няколко минути ми се е включила във фейсбук, ето го и очаквания неадекватен отговор:

"Desislava Nikolova

Чакай чакай чакай. Нещо маи не сме се разбрали както трябва. Понеже ми писна на мен да ми се карат за глупости - изпращам ти новото момче, което пише статии. Добро е особено ако става въпрос за тема футбол. Ето сега ще ти пиша, защото сега мога. Кажи къде си ми изпратил парите, за да ти ги върна. Не искам да се карам с теб, но явно няма как. Прецаках нещата, но съм намерила и човек и т.н, които ще ти свърши нещата. Дай epay/paypal за да ти върна парите!"

Преценете сами за какво става дума!
 
Последно редактирано:
От: Re: Copywriter услуги

Хахах, гледайте преди няколко минути ми се е включила във фейсбук, ето го и очаквания неадекватен отговор:

"Desislava Nikolova

Чакай чакай чакай. Нещо маи не сме се разбрали както трябва. Понеже ми писна на мен да ми се карат за глупости - изпращам ти новото момче, което пише статии. Добро е особено ако става въпрос за тема футбол. Ето сега ще ти пиша, защото сега мога. Кажи къде си ми изпратил парите, за да ти ги върна. Не искам да се карам с теб, но явно няма как. Прецаках нещата, но съм намерила и човек и т.н, които ще ти свърши нещата. Дай epay/paypal за да ти върна парите!"

Преценете сами за какво става дума!
Сега сигурно ти праща гаджето като момчето, което ще ти пише уж статиите.:)
Брех, какви нещастници - мошенници - кифладжии имало само.:?
Ама и вие що им се връзвате да им плащате напред, да ви пита човек...
 
От: Copywriter услуги

Двойка мошеници на дребно... Само не разбирам как продължава да има положителен реп и iTrader.
 
От: Copywriter услуги

Добре де, още второто мнение в тази тема показва, че трябва да имате едно на ум и да ви светне червена лампичка. Не казвам, че не е трябвало да се дава шанс на дамата, но пък да превеждате пари предварително вече е било меко казано неразумно. Особено след предупрежденията, че нещо й куца професионализма.
 
Днес имах малко свободно време и реших да запозная приятелите им във фейсбук с дейността на тези двамата. Добре е и хората около тях да знаят, че не бива да им се има доверие! Един приятел пък ще изнамери адресите им, домашните, и мисля до родителите им да изпратя едно писъмце, да знаят какво са отгледали! Ще споделя адреса и с останалите заинтересовани, би било добре да получат не едно, а няколко послания!
 
От: Copywriter услуги

И аз да си кажа мнението.
Забелязах правописни грешки във всичките постове на въпросната Десислава. Нищо лично нямам. Просто се чудя защо не се държи на грамотното писане. Чудя се и защо аз задавам въпроси, докато някои измислят схеми и не им пука...
 
Наглостта продължава да няма граници:
"Desislava Nikolova: Zdrqvei. Sujalqvam che ve ti pisha na bulgarski. Ot teleon sum. Kazah ti da si dadesh epay za da ti izpratq parite. Ti.izprati.li.mi go? Ne. Izprati mi go i vsichko shte e tochno. Moje da sum neseriozna ponqkoga, no sum korektna"

Това ми е написано последно, след като три пъти и дадох данните за плащане!!!
 
Днес ми върнаха парите! Много съм доволен! Момчето се отзова, предприемачката въобще не отговори!
 
От: Re: Copywriter услуги

Днес ми върнаха парите! Много съм доволен! Момчето се отзова, предприемачката въобще не отговори!
Честито! Ама не разбрах от какво точно си МНОГО доволен?:)
Не да ти върнат парите, а трябваше в троен размер да ти ги върнат като обезщетение
за нервите, които изпотроши да ги гониш из Фейсбук и Скайп.:cry:
Четат темата и ги е досрамяло или пък са врътнали поредната схема.
Ей така си ходят хората на море - лъжейки този - онзи и завличайки хората с пари..
 
Да прав си, напълно съм съгласен с мнението ти Брад! Хаха, а сега забелязах, че мадамата вече си е деактивирала профила във фейсбук! Хаха, ей страшна работа!
 
Последно редактирано:
От: Copywriter услуги

Имам интерес към офертата Ви. Може ли скайп на лично, тъй като не мога да изпращам съобщения все още. Благодаря предварително
 
От: Copywriter услуги

Аз самия писах някъде в началото, че съм доволен от нея. Наистина ми написа няколко статии и то по-рано от предвидения срок. Изпрати ми ги и аз платих след около 1-2 дни. При такава работа е нормално да я похваля. А сега се изненадвам от написаното до тук. Или съм имал късмет или девойката след време е решила, че тази работа няма да и е за дълго и е подходила съвсем повърхностно към ангажиментите си.
Моят съвет към нея е - ако ще продължаваш да се занимаваш - не се крий, извини се и продължи напред. Всеки допуска грешки. Но ако имаш намерения да се отнасяш несериозно към "колегите си" то твоето място не е тук.
 

Горе