Count.bg - безплатен брояч на посещенията

Някой с наблюдения за това бави ли сайта ако се добави ?
не разбирасе кодът е 1 ред, който се добавя в хедъра правиш си регистрация, пействаш и можеш да тестваш веднага.
 
не разбирасе кодът е 1 ред, който се добавя в хедъра правиш си регистрация, пействаш и можеш да тестваш веднага.
Няма значение, колко реда код са .... за това колко ще забави зареждането на сайта .... въпросът е какво правят тези два реда код.
Може да си сложиш и този www.commandersact.com с два реда код и да видиш разликата в зареждането на сайта (тези симпатяги познати още като таг командър се използват много и имат големи бенефити, но ако не ги използваш както трябва се бави зареждането на сайта)
Отделно за да си го добавя този ред код трябва да се регистрирам да попълня някоя форма, да го добавя този ред код да изчакам 2-3-5 дена за да видя и накрая да го изтрия :)
ПО добре е да се питат хора и техните наблюдения
 
Е нали виждаш коментарите. Лош и негатовен няма ;)
Отделно за да си го добавя този ред код трябва да се регистрирам да попълня някоя форма, да го добавя този ред код да изчакам 2-3-5 дена за да видя и накрая да го изтрия :)
Човек ще каже ,че Еверест ще изкачваш
 
Някой с наблюдения за това бави ли сайта ако се добави ?
Не, скрипта не забавя по - никакъв начин уеб сайта ти.
Пробвай го, удобен е за ползване и без трудни за възприемане менюта и хиляди бутони.
 
Искрени благодарности на @Victor R и всички които сте част от Count.bg
Вчера се свърза с мен и предложи напълно безплатно да предостави сървърни ресурси за да може Count.bg да се развива свободно.

Поне към този момент няма нужда от допълнителни ресурси но факта че има хора които искат да помогнат на проекта ме кара да се чувствам щастлив!
 
Успех на проекта! Със сигурност и аз ще го пробвам. На какъв период изчислява потребителите в реално време ?
 
Успех на проекта! Със сигурност и аз ще го пробвам. На какъв период изчислява потребителите в реално време ?
Всяка секунда информацията се обновява.
 
@nsevimov Колега, как да изключа трафика от определена държава? Примерно не искам да ми отчита трафика от България. Иначе поздрави за аналиткса, вече 2-3 месеца ползвам и съм много доволен. Мерси.
 
@nsevimov Колега, как да изключа трафика от определена държава? Примерно не искам да ми отчита трафика от България. Иначе поздрави за аналиткса, вече 2-3 месеца ползвам и съм много доволен. Мерси.
За съжаление единственият начин да направиш това е като блокираш всички IP блокове от определена държава.

Screenshot from 2023-05-16 16-52-47.png
 
За съжаление единственият начин да направиш това е като блокираш всички IP блокове от определена държава.

Виж файлът 28974
Да де, то това е идеята. Благодаря!
 
Няма значение, колко реда код са .... за това колко ще забави зареждането на сайта .... въпросът е какво правят тези два реда код.
Може да си сложиш и този www.commandersact.com с два реда код и да видиш разликата в зареждането на сайта (тези симпатяги познати още като таг командър се използват много и имат големи бенефити, но ако не ги използваш както трябва се бави зареждането на сайта)
Отделно за да си го добавя този ред код трябва да се регистрирам да попълня някоя форма, да го добавя този ред код да изчакам 2-3-5 дена за да видя и накрая да го изтрия :)
ПО добре е да се питат хора и техните наблюдения
бахти мързела си... как си оцелял досега в живота незнам....
 
Не искам да омаловажавам труда на разработчите, но не искам да ви водят до заблуждение.
Написал съм елементарни php кодове в сайта ми и виждам в реално време какво правят посетителите и от къде идват и IP-тата им.
Аналитикса е пълен кенеФ иначе и поздравление за идеята и разработката.
 
Не разбирам защо има хем async, хем defer на скрипт тага:
2772d2f71c507a43f9cca38b0aa0d938.png


Няма никакъв смисъл това, даже е предпоставка за мазаляк :)
 
Не разбирам защо има хем async, хем defer на скрипт тага:
2772d2f71c507a43f9cca38b0aa0d938.png


Няма никакъв смисъл това, даже е предпоставка за мазаляк :)
Някой версии на Chrome, Safari, Firefox директно игнорират defer тага като тогава async го замества.
Вярно е мазаляк но ми връзва гащите и ще бъда сигурен че всеки посетител е регистриран.
 
дали зарежда синхронно или асинхронно - винаги реално бави
Дори на Chrome Dev Tools ще му е трудно да хване разликата с кода и без кода.
 

Горе