Здравейте, предприемачи и любители на интелекта, познанието и конкуренцията!

Стартирах свой youtube канал, наречен Covid, и исках да ви помоля за подкрепа, която може да се изрази от ваша страна както в гледаемост, така и в съвети за популяризация и развитие на канала! Ако някой желае да ми направи реклама в свой канал, фейсбук страница или сайт, бих бил безкрайно благодарен и бих отговорил с ответен компенсаторен ресурс! Моля, всеки, който генерира у себе си желание да коментира клиповете от канала COVID, независимо дали коментариите ще бъдат с положителен или отрицателен оттенък, да го стори без свян, тъй като кибрита на критиката много по-често разпалва развитието, отколкото ласкателствата и позитивните слова! Ако някой желае да помогне за канала ми или има определени идеи и иска да вземе лично участие в него, нека се чувства свободен да ми пише под формата на лично съобщение или в коментар в темата!


- Волжка-България
- Прехода
- българските световни постижения
- Доган, Пеевски, Борисов, Сидеров, Симеон, Костов, Стоянов, Каракачанов и тн.


Благодаря ви и никога не забравяйте, че копието на истината, правдата, историята и българофилството ни прави достойни българи, наследниците на Крума и Симеона, Вазова и Ботьова!
 

Горе