CPALead проект

От: CPALead проект

Липсват изображения, тип ''преди след'' + коментари. Бялото е много, повече диманика трябва. След клипа, съдържанието определено издиша. Не ми харесва шривта също.
 
От: CPALead проект

Още от самото начало ли скрейп, не е ли добре да се изчака малко или е към някой сателит?
 
От: CPALead проект

И сигурно не са релейтед сайтовете. Изчакай малко ако не стане нищо, разгледай темите за излизане от пясъка
 
От: CPALead проект

Аз не съм СЕО специалист, но нов сайт + scrapebox - не е ли малко самоубийсто.
 
От: CPALead проект

Само не знам защо антивирусната го блокира и пет съобщения извади??
ScreenShot004.jpg
 
От: CPALead проект

Добре се е получило, но тази флегматична мацка не ме радва. Виж във fiverr за по $5 правят яки клипчета. Наскоро на мен 2 близначки от там ми направиха ревю на сайт, даже и по циците се бараха. Ефектно се получи.
 
От: CPALead проект

Само не знам защо антивирусната го блокира и пет съобщения извади??
Виж файлът 3030

НОД-а засича контент локера на ЦПА лийда като заплаха. Това е от около месец. Уж щяха да го фиксват ама явно още не е. Може и това да е причината да не го индексира Гошо, да го засича като вирус
 
От: CPALead проект

Разкарай тия тагове за начало. След известно време може да ги сложиш пак ...
Добре се е получило, но тази флегматична мацка не ме радва. Виж във fiverr за по $5 правят яки клипчета. Наскоро на мен 2 близначки от там ми направиха ревю на сайт, даже и по циците се бараха. Ефектно се получи.
Е дай линк към тях де :)
 
От: CPALead проект

Планирал съм няколко неща, но ще станат след седмица-две, че ще ми трябват малко финанси ;) ..
Тамън до тогава ще се разбере ще става ли нещо от този домейн или не
Благодаря на всички, които се включиха в темата..
След седмица-две може да продължим дискусията, след като го обновя ;)
Поздрави!
 
От: CPALead проект

То при всички сайтове със CPA Lead е тоя проблем - но имай предвид, че комп с ESET NOD не отваря сайта.
 

Горе