Cpalead.com - Въпрос

От: Cpalead.com - Въпрос

Здравейте,

Честно казано не чаках да ми платят, защото ми се струваше нереално за толкова дена толкова пари :)
Днес, сутринта поисках плащане (нарочно за да видя дали наистина плащат) и преди малко гледам,че съм ги получил парите,страхотно нещо.

Има няма за 4-5 дена съм ги направил тези $$$ и то почти с български трафик, ако имате сайт с чуждестранен трафик тогава ще играят тройни по големи суми.

CPALead, LLC. Completed Details $351.00 USD

Имах 438$ от които 20% ми удържаха, затова че сега ги поисках,
Ето който иска да се регне рефералния ми линк: http://www.cpalead.com/apply.php?ref=39992 и да ми пише по скайпа за да му обясна подробностите :)
 
От: Cpalead.com - Въпрос

записах се и ще ги изтествам. през твоя линк съм да не е залудо :)
 
От: Cpalead.com - Въпрос

поздравления..
няма какво да се съмняваш . хората си плащат от както са създадени като сайт.
имат екип от 14-15 човека и са много точни.

Здравейте,

Честно казано не чаках да ми платят, защото ми се струваше нереално за толкова дена толкова пари :)
Днес, сутринта поисках плащане (нарочно за да видя дали наистина плащат) и преди малко гледам,че съм ги получил парите,страхотно нещо.

Има няма за 4-5 дена съм ги направил тези $$$ и то почти с български трафик, ако имате сайт с чуждестранен трафик тогава ще играят тройни по големи суми.

CPALead, LLC. Completed Details $351.00 USD

Имах 438$ от които 20% ми удържаха, затова че сега ги поисках,
Ето който иска да се регне рефералния ми линк: http://www.cpalead.com/apply.php?ref=39992 и да ми пише по скайпа за да му обясна подробностите :)
 
От: Cpalead.com - Въпрос

какво с прави с тея цпа лейд?
нещо като адсенс ли са?

не точно, :) cpa network, плащат за да накараш потребителите си да попълват survey-4ета
 
От: Cpalead.com - Въпрос

аха ясно ми стана
а ако вече ползвам фрий лото на бг сайта ми и имам някакъв англоезичен сайт как мога да избера друг сървей-ове за него?
 
От: Cpalead.com - Въпрос

Ти не избираш какво да се показва, те са като гугъла по държави си показва съответните реклами ;)
 
здравейте, от месец все ме режат от cpalead и сега съм крачка на една да ме приемат и пак имам проблем ще ви бъда много благодарен да ми помогнете ...
ето какво съм си писал с тях ....

Причината за отказа е, както следва:

Не е ясно как планът за насърчаване на нашите предложения с уеб сайта, който са се регистрирали. Обърнете се към своя филиал мениджър веднага и обясни как планирате да популяризираме нашите оферти за този сайт в подробности, за да оспорват този отказ и се одобрява. Ако имате друг сайт, че желаете да насърчава, моля, нека си филиал мениджър знае.



Здравейте,

Как планирате за насърчаване на нашите предложения - Twitter и социалните медии, също SEO.



Здравейте,

Чудесно! Имате ли някакви кампании или URL адреси, че мога да прегледа по отношение на това? Бих искал да проверят своя кампании преди да тръгнем напред и да ви одобри за сметка CPAlead.

С уважение,




какво да им пиша тия вече ме шашнаха
 
От: Cpalead.com - Въпрос

Недей да превеждаш с Google Translate.
 
От: Re: Cpalead.com - Въпрос

В трета тема пействаш.
Поне стана ясно що не те одобряват дори в такваз долнопробна програма като цпалид.

ПС: Я го баннете, че генерира много дупликейт контент и Гугъл ще хейтне форума...
 

Горе