Crazy Master стига лъга : ]

Статус
Not open for further replies.

DeyanMarkovski

New Member
хахахаха вижте сайта му на тоя гений
http://www.site-optimization.net/
написал е:
"Извинете за причиненото неудобство. Сайтът е спрян за профилактика"
хаха защо не кажеш на посетителите си че сайта ти беше спрян заради хакерска атака? : ] никаква профилактика не си правил хахахахаха господи хахахаха хакера ти направи профилактика хахаха
хаха
господи! хаха за пръв път чувам сайт да бъде спрян за профилактика :D
 
Е тука вече прекаляваш!
1во Не е твоя работа как и за какво е спрян сайта!!!
2ро Прави се профилактика на саитове. Когато вземеш да си пооправиш СТРАШНО ХАРЕСВАНИЯ дизаин на твоите ВЕЛИКОЛЕПНИ сайтове тогава давай акъл на хората какво да правят.

Е НЕ ВЕЧЕ СЕРИОЗНО МИ ПИСНА ОТ БЕЗМИСЛЕНИТЕ И МАЛОУМНИ ТЕМИ И ПОСТВЕ НА ДЕЯН! МЪЛЧАХ СИ ШОТО МРАЗЯ ДА СЕ КАРАМ АМА ТУКА НЕМОА ДА ИЗДЪРЖА ВЕЧЕ! АЗ ГЛАСУАМ ДЕЯН ДА БЪДЕ БАННАТ!
 
Tsanko каза:
Е тука вече прекаляваш!
1во Не е твоя работа как и за какво е спрян сайта!!!
2ро Прави се профилактика на саитове. Когато вземеш да си пооправиш СТРАШНО ХАРЕСВАНИЯ дизаин на твоите ВЕЛИКОЛЕПНИ сайтове тогава давай акъл на хората какво да правят.

Е НЕ ВЕЧЕ СЕРИОЗНО МИ ПИСНА ОТ БЕЗМИСЛЕНИТЕ И МАЛОУМНИ ТЕМИ И ПОСТВЕ НА ДЕЯН! МЪЛЧАХ СИ ШОТО МРАЗЯ ДА СЕ КАРАМ АМА ТУКА НЕМОА ДА ИЗДЪРЖА ВЕЧЕ! АЗ ГЛАСУАМ ДЕЯН ДА БЪДЕ БАННАТ!
Успокой се наистина. Не си струва да си късаш нервите с такива (с извинение ) ПЕ**РАСТИ....
Не чувал сайт да бъде спиран за профилактика....
Ми , не всички сайтове се състоят от един JS и 2 картинки .
Шъ мъ извини Coolice , ама мисля че си е поставил непосилни задачи ;) (той си знае за какво говоря ;) )
А и да , наистина не е твоя работа кои какво си пише по саита...
 
Мдам Диди дори Г. прави профилактика но те са много глеми и т това не го усешташ, аз също съм спирал даден сайт за известно време за да го пооправя и в това не вждам нищо лошо, даже напротив, значи имаш идея как може да извлечеш по-голяма ползя от дадения сайт, абе знаеш ли кво, аре да не ме заниваш с глупости :)
 
Деяне бате не му се смеи на CrAzY-MaST защото виж кой излиза на 2 страница за сео туковиж те научил на някои нов начин да си докараваш посетители....

@CrAzY-MaST по бързо си оправяи саита че търсачките не чакат :) ИЗПОЛЗВАИ КЕША НА ГЪГЪЛ ЗА ДА СИ ВЪЗТАНОВИШ КОЛКОТО МОЖЕШ ОТ ТЕКСТОВЕТЕ и ако сме те научили на нещо полезно бихме се радвали да ни подкрепиш с едно линкче :roll:

П.С. Аз разправям нагоре надолу че оптимизацията за българският гугъл е лесна ама никои не ми вярва :) гугъл.ком е същото само трябва повече работа :)
 
Деяне дъниш се мойто момче....
Стягане малко.
Да се подиграваш така с труда на братята не бива...

Да хвърлиш една седмица за дизайн, контент подрежданки...
докато една сутрин си легнеш и си кажеш: "свърши се"....
после се събуждаш по обед
и първото ти нещо е да си провериш сайта....
и го гледаш първите пъти все едно че не е твой...
и се "грижиш" за него да дърпа напред в позициите....
да бъде победител....

докато една нощ някакво комплексирано копеленце ти смъкне всичко...

....

гадно е
боли
не можеш да повярваш.....

....

Ама стискаш зъби и продължаваш...
Не е толкова трудно когато има някой да ти подаде ръка, когато някой също го боли заради теб....

....гадно е когато се обърнеш и видиш че си сам

Respect
 
coolice каза:
@CrAzY-MaST по бързо си оправяи саита че търсачките не чакат :) ИЗПОЛЗВАИ КЕША НА ГЪГЪЛ ЗА ДА СИ ВЪЗТАНОВИШ КОЛКОТО МОЖЕШ ОТ ТЕКСТОВЕТЕ и ако сме те научили на нещо полезно бихме се радвали да ни подкрепиш с едно линкче :roll:

П.С. Аз разправям нагоре надолу че оптимизацията за българският гугъл е лесна ама никои не ми вярва :) гугъл.ком е същото само трябва повече работа :)

В много лошо положение съм...
Хоста е на Готовски, а той незнам на интересен ли ми се прави, но не ми отговаря нито на ЛС-тата нито на Skype... немога да си направя нова база или да разбера дали няма някакъв backup на сайта ми в хоста...
Другия проблем е че домейна също е в негов акаунт в Godaddy...(междо другото вярно ли е че може да се прехвърлят домейните след 3 месеца или веднага ?)
А за оптимизацията почти нищо не съм правил, защото чаках да добавя повече инфо...
За линка към форума го има в всяка статия, която съм чел и описъл там ;) както и в линк директорията ;) Но сега така или иначе друго немога да направя поне мога един дизайн да направя и ще оправя линковете и всичко останало да са както трябва.

П.С.
Готовскииии, тука ли си бе?!
 
CrAzY-MaST каза:
coolice каза:
@CrAzY-MaST по бързо си оправяи саита че търсачките не чакат :) ИЗПОЛЗВАИ КЕША НА ГЪГЪЛ ЗА ДА СИ ВЪЗТАНОВИШ КОЛКОТО МОЖЕШ ОТ ТЕКСТОВЕТЕ и ако сме те научили на нещо полезно бихме се радвали да ни подкрепиш с едно линкче :roll:

П.С. Аз разправям нагоре надолу че оптимизацията за българският гугъл е лесна ама никои не ми вярва :) гугъл.ком е същото само трябва повече работа :)

В много лошо положение съм...
Хоста е на Готовски, а той незнам на интересен ли ми се прави, но не ми отговаря нито на ЛС-тата нито на Skype... немога да си направя нова база или да разбера дали няма някакъв backup на сайта ми в хоста...
Другия проблем е че домейна също е в негов акаунт в Godaddy...(междо другото вярно ли е че може да се прехвърлят домейните след 3 месеца или веднага ?)
А за оптимизацията почти нищо не съм правил, защото чаках да добавя повече инфо...
За линка към форума го има в всяка статия, която съм чел и описъл там ;) както и в линк директорията ;) Но сега така или иначе друго немога да направя поне мога един дизайн да направя и ще оправя линковете и всичко останало да са както трябва.

П.С.
Готовскииии, тука ли си бе?!
Бате Готовски е в БГ и няма комп до колкото знам ще се прибере до месец... 2 най мн. и аз имам негов хост и пак е проблем но се опраих.. иначе спок не ти се праи на интересн просто не е в УК сега
Поздрави
 
CrAzY-MaST каза:
Точно на интересен ми се прави... няма да давам подробности.
Ти какви проблеми си имал- ЛС
Ne , naistina predi vreme pisa 4e zaminava i nqma da go ima izvestno vreme...

Sorry za lat. ama nqmam kirilica v daskalo
 
@CrAzY-MaST
ако има нещо с което мога да помогна насреща съм , а за това за хакването на сайта , не виждам деянчо на къв се прай , лесно е да злорадстваш , но от това респект няма да получиш . От опит знам , че хаковете са или на сериозни сайтове или от завист . Няма да ме учуди дори този който го е направил да е от този форум или от другите където пишем .

мен един "приятел " се опитва да ме хакне уж на базик разбрах му ip , и още доста неща и стигнах до него и отговора му беше ми на базик го направил , само дни след като му споделих къде какво ми е слабото място . Това не са хакери това са слабоумни завистливи малки душички .
Истинския хакер ще прецака сайт като този на македонците които оронваха престижа на България , ей това са хакери и на тях едно голямо БЛАГОДАРЯ и РЕСПЕКТ !
 
ilianskim каза:
@CrAzY-MaST Няма да ме учуди дори този който го е направил да е от този форум или от другите където пишем .

Напълно съм съгласен с това...
Сайта ми имаше линк само в този форум и в още един... а и в тухото
Не му бях правил никакви събмити или попуализиране, защото изчаквах да се събере повече информация...
Сайта да е имал 10-15 статии следователно е от завист защото не е никакъв сериозен сайт засега...
 
iasen_h каза:
Crazy Master така е хакнаха ти сайта неможеш да го оправиш и на кой се извиняваш за неудобство кой влизаше там аз ти гледах тухото нямаше никво посещение бре ха
А какво да напише "Хакнаха ми сайта за тва не можте да влезете".... супер си е според мен сега и се надяавм да го опраиш по бързо
Успех
 
iasen_h каза:
Crazy Master така е хакнаха ти сайта неможеш да го оправиш и на кой се извиняваш за неудобство кой влизаше там аз ти гледах тухото нямаше никво посещение бре ха
Спокойно бе идиот, щом се е намерил хакер да го хакне се е намирал и кой да влезне :)
Ти какво искаш като не беше завършен и не го бях попуализирал и оптимизирал?
Все пак в бъдеще ще стане голям и добър сайт
 
Статус
Not open for further replies.

Горе