Creative Content - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

От: CC - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

Здравейте,

видях, че сте посочили лайфстайл сред темите, които разработвате. Въпросът обаче е там, че "лайфстайл" е доста обширно понятие. Можете ли да бъдете по-конкретни, какво точно визирате под лайфстайл в случая, за да имам по-ясна представа, дали бихме могли да си бъдем полезни? Също така, искам да попитам, дали се чувствате силни в области като музика, кино, литература? Естествено, нямам предвид задължително да се пише от лични впечатления или някакви бомбастични познания, бих приел и хубав текст, сглобен от чужди източници, стига да е добър.
 
От: CC - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

Здравейте,
Да, "лайфстайл" е обширно понятие, но неслучайно сме използвали точно него. Решихме да обобщим теми като музика, филми, литература, забавни статии, любопитни факти и т.н.т. Общо взето - теми, които не изискват специално образование, няма терминология и са по-достъпни и неспецифични. Да, в тези области сме силни и можем да напишем статии с доста висока потребителска стойност. Моля, пишете на лично съобщение за повече подробности. :)
 
От: CC - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

Здравейте,

Нов съм тук и се регистрирах именно защото имам нужда от няколко статии. Въпроса ми е - след като ги напишете, имате списък с подходящи места, но които могат да се публикуват?

Поздрави
Христо
 
От: CC - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

Здравейте,

Нов съм тук и се регистрирах именно защото имам нужда от няколко статии. Въпроса ми е - след като ги напишете, имате списък с подходящи места, но които могат да се публикуват?

Поздрави
Христо
Здравейте,
Можете да пишете на имейл [email protected], за да поръчате.
Ние сме копирайтърски екип. Ако искате платени публикации, трябва да ни кажете темата на сайта и бюджета и можем да Ви намерим такива места. :)
 
30% отстъпка от всички услуги за следващия поръчал. Напомням, че експресните поръчки се таксуват допълнително. Ще помоля също така ако искате аз да бързам, и вие да го правите.
 
Изяснявам:
Въпросният потребител купи статия, заплати я и предяви иск да получи ГРАТИС СТАТИЯ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК след 4 МЕСЕЦА
Напомням, че ако някой реши да прави рекламация 4 месеца след като е одобрил и платил, отново няма да получи статия, особено пък друг вид продукт.
В случая въпросният потребител се държа изключително некоректно, одобрявайки статията и плащайки, а 4 месеца по-късно заплашвайки, че ако не получи статия на английски език, ще разпространи случката във форума.
Подобно отношение няма да бъде толерирано и всеки, който се опитва да изнудва и да уронва умишлено и безпричинно репутацията ми не получава нищо. Според правилата на CreativeContent, рекламация може да бъде направена 14 дни след датата на плащане на поръчката, след което работата се счита за приета и одобрена. Всеки, който поръчва, се съгласява с тези правила, следователно некоректният не съм аз.

Поздрави,
Ивайло
 
Да, изпратих ти 30 лева, получих 2 статии, които не стават за нищо, мълчи че чакам да се оправи итрейдъра и да ти пускам отрицателна репутация.
За бога - не поръчвайте никакви статии от този човек, пише неграмотно, не може да структурира правилно изреченията и като цяло не става за тая работа.
 
Да, изпратих ти 30 лева, получих 2 статии, които не стават за нищо, мълчи че чакам да се оправи итрейдъра и да ти пускам отрицателна репутация.
За бога - не поръчвайте никакви статии от този човек, пише неграмотно, не може да структурира правилно изреченията и като цяло не става за тая работа.
А защо не ги рекламира веднага? Моля, не спами в темата.
 
Да, изпратих ти 30 лева, получих 2 статии, които не стават за нищо, мълчи че чакам да се оправи итрейдъра и да ти пускам отрицателна репутация.
За бога - не поръчвайте никакви статии от този човек, пише неграмотно, не може да структурира правилно изреченията и като цяло не става за тая работа.
Къде можем да видим тези статии?
 
Къде можем да видим тези статии?
https://www.predpriemach.com/threads/Тея-статии-струват-ли-по-15-лева-всяка.68577/
Заповядай, реших да ги пусна фул в предприемач, защото така или ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ!!!
Само обърнете внимание на ЗАГЛАВИЕТО на първата - "Вижте как чрез етерични масла да направите прането нещо хубаво за Вас и дрехите си! "
 
Заглавието е по всички СЕО стандарти. Има призив към действие и вътре има ключови думи :D. Аз отдавна така не се бях смял... Това ме свлече под стола
 
https://www.predpriemach.com/threads/Тея-статии-струват-ли-по-15-лева-всяка.68577/
Заповядай, реших да ги пусна фул в предприемач, защото така или ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ!!!
Само обърнете внимание на ЗАГЛАВИЕТО на първата - "Вижте как чрез етерични масла да направите прането нещо хубаво за Вас и дрехите си! "
Напомням, че на който не му харесва, може да си направи рекламацията до 14 дни и да бъде направена преработка/връщане на пари.
@karlson Господине, напомням, че това не е Вашата тема. Свободен сте да паднете от стол, маса или небостъргач - ще се радваме ако това не се случи, разбира се. Ще Ви помоля да задавате само въпроси или да пишете коментари по същество. Темата не е offtopic. Благодаря за разбирането.
 
Ремайнд, вече се държиш като изоставена любовница. Дай възможност и на друг недоволен да се изяви. Бъди мъж и над нещата - пил си една студена вода, голям праз. Оправданието, че целиш да предпазиш други хора е смешно, така че спести ни го. Ивайло пише статии за жълти стотинки, а не прави сърдечни трансплантации.
 

Горе