Creative Content - Наемете професионалисти за Вашето съдържание

Справка - itrader. Някой го е оставил сутринта просто така викаш?
Не се прави на улав. Това, че си бартеросал нещо не означава, че някой ти е платил пари за плявата, която бълваш.
 
Заменям блог за лайкове?

бартер с колегата за 4 статии, написа ми ги, аз съм доволен
 
Още една успешна сделка. Специални бонуси като инфографики Ви очакват с някои от продуктите ;)
Стига бе, момче спри да се излагаш. Защо продължаваш да го правиш? Мазохист ли си? Видно е, че при тази "сделка" си бартеросал статийки за някакъв блог в блогспот. Това критерии ли е? Гордост ли е? Доказателство за качество ли е?:


Untitled.png
 
Стига бе, момче спри да се излагаш. Защо продължаваш да го правиш? Мазохист ли си? Видно е, че при тази "сделка" си бартеросал статийки за някакъв блог в блогспот. Това критерии ли е? Гордост ли е? Доказателство за качество ли е?:


Untitled.png
Колегата е доволен, значи е качествено...
 
А вие споменяте ли си това
Няма да съжалявате, ако поръчате статии от мен! Днес оставих зад гърбя си още 3 доволни клиента и скоро ще има още готови статии.
Балкана има един спомен,
има едно име, що вечно живей
и в нашта исторья кат легенда грей,
едно име ново, голямо антично,
като Термопили славно, безгранично,
що пише съдържание идентично
и е нещо неархаично

Ето малко за уменията ми на поет - доказателство, че съм поет по професия и копирайтър по душа ( или май беше обратното )
О, когозаблуждавам, не ме бива в поезията, един път като четях едно мое стихотворение един мъртвец се обърна в гроба и едно прасе умря междувременно....
Но ми се роди още един стих
Добър поет съм аз,
прасета гинат щом чуят за вас,
а прасета като чуят за мен идват с пълна гаС,
че поезия да ръся, сладка като праС

накрая ще кажа само едно:
За бога братя, купувайте!

Междувременно се колебая дали да не премахна това мнение....но се надявам подобен начин на представяне да Ви хареса и да Ви бездейства. Опа, май се напих без да съм помирисвал алкохол :lol:

И веднага развръзката от pa_lta :
Ей, пикльо малък, вече тотално се оля, то не беше един ник, то не беше друг, то не беше една тема, то не беше друго извинение, то не беше изцепка след изцепка!
Ама да се подиграваш с Вазов, да преписваш и да си преписваш негови произведения за светинята Шипка - тук вече не мълча. Долу ръцете, Ивайло ли си къв си, крайно време е да напуснеш тотално този форум по един или друг начин. Само веднъж съм давал червено, не че имам много пауър, но вземи и ти.
 
Кажи сега по професия какво си последно? Пък това за Вазов ти си се излагал, не аз.
-писател?
-земеделец?
-бизнесмен?
-програмиАтор?
-поет?
-биопроизводител?
-чукундур?
 
Кажи сега по професия какво си последно? Пък това за Вазов ти си се излагал, не аз.
-писател?
-земеделец?
-бизнесмен?
-програмиАтор?
-поет?
-биопроизводител?
-чукундур?
Бизнесмен съм. Учил съм английска филология. И то не в България. Доволен ли си?
 
Бизнесмен съм. Учил съм английска филология. И то не в България. Доволен ли си?
ROFL! Ивайло, да препродадеш подарен домейн не е правене на бизнес, а мишкарство.
 
Но кой я е пуснал в Монте Карло почупена?
 
Този е универсален идиот, да се тагне заедно с @twitter акаунта на производителя, при положение че има произведени няколко бройки и със сигурност производителя може да те rekt-не много жестоко. Който не е запознат с туитър - въпросния крос2 пуска снимката и тагва производителя @koenigsegg в публикацията , при което от koenigsegg им идва нотис, че някой ги е споменал и са го ректнали много брутално, като са му казват, че това не е възможно понеже тази кола е в Швеция :D
 
BUMP.
След няколко дни или седмици ще бъде пуснат нашият уебсайт с възможност за поръчка на всички тези услуги по-рационално с автоматизирано плащане и получаване на статиите. Бъдете готови ;)
 

Горе