CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Знаеш, че са кликали в страниците от твоя сайт, но не знаеш дали са кликали в страницата, където се въвежда кредитна карта. Нормално е клиента да щракне на "order now" за да види цената, и след като се убеди, че цената е колкото е очаквал да реши, че няма да купува.

Ако обаче имаш твърде много кликания на бутона checkout (клиента вече е видял цената и с натискането на този бутон потвърждава, че иска да купува), но никакви продажби - вж. по-горе какво писах.
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

аз съм написал в моя блог колко е цената защо му е да ходи там да се убеждава а друго да питам как да направя така че да го отвежда направо на страницата order а не на страницата която пише за продукта и от там пак да натисне order now
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Натискането на "order now" не води до страницата за плащане, а до страницата, където са цените и където се избира какво ще се купува. За да отиде на страницата за плащане, клиентът първо трябва да отиде на страницата "order now", от където да си избере колко ще купува и да натисне бутона "checkout".

Слагането на страница "order now" в блога не е много добра идея, защото не е нормално в едни блог да се продават продукти - той може да съдържа само ревюта на продукти и връзка към страницата "order now" на официалния сайт (или на сайт, който прилича на такъв).
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Тия от Крока правят ли Безплатен Epassporte
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Правят, но на много малък процент от регистриралите се - само тези, които са направили $150 комисионни. Повечето от регистриралите се не печелят - поне по моите статистики (това важи за всички афилиейт програми - да не си помислите, че критикувам тази афилиейт програма; не всеки може да печели пари по този начин).

After you have earned your first $150 in commission, CrocMint will provide you with a free ePassporte debit card (worth $35) in case you don't have one.
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Мерси за отговора.
И аз това имах в предвид - дали като си направя няколко продажби и стигна минимума за изплащане ще направят.

Поръчал съм няколко статии за техни продукти, надявам се наистина да са продаваеми.
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

С техните статии няма да са продаваеми, защото ще ги купуват само неразбиращи английски език. Трябва да оправиш грешките и тогава да ги пуснеш. Иначе за сателитни сайтове стават.
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Сателитен сайт е сайт, който съдържа връзка към основния сайт и се ползва за да му вдига PR и докарва трафик. Обикновено сателитните сайтове са на безплатен хостинг. За по-добър ефект сателитните сайтове също се линкват - от други сателитни сайтове.

Това се води черно SEO със сив цвят и заради това Google наказват (нарушение на правилата им) - има много балами, които работят безплатно за Google като докладват подобни сайтове (обикновено те са собственици на такива сайтове, които правят мръсно на конкурентите си). Много от тези балами, които докладват не се сещат, че е по-изгодно да си инвестират времето в правена на още сайтове, вместо да докладват тези на конкурентите си...
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Имам въпрос ,
Кое е по добре, да сложа тейбъл генератор( да може директно да поръчва от моя сайт) или да сложа само банери и линкове към сайта на продукта.
Моя сайт не е типичен афф сайт, в смисал има различни видове статии и просто пускам и няколко рекламни статии на продукти от крока
 
От: CrocMint Конверсията e най-добрата в нишата

Използвай линкове и банери. За линковете използвай URL Shorter bit.ly - примерно
 

Горе