Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

Приготви си по голям бюджет за кампанията ,че аз опитах с някъде 50 лв и продажбите бяха 0.....
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

Общо взето положението е много сериозно с думите в тази ниша. Адски са скъпи, някой достигат до 4лв. на клик, направо ужас!
Има още няколко дена докато свърши кампанията, пък да видим резултат.
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

200лв. заредих в кампанията. За сега съм на загуба пък да видим как ще продължат нещата.

П.с Гледам предлагаш продукт за избелване на зъби на българския пазар. Продуктите на Cashburners имат ли реализация в България ?
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

Не знам ,не мога да пробия нагоре в класирането .За около година имам 2 продажби.Ама никаква работя няма по сайта веднъж като се направи и добави по социалки ,директории и блогове.Трудното е да излезеш на 1-2-3 позиция по ключовите и да се задържиш там.
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

Като цяло според мен няма смисъл в България да се занимаваш с афф маркетинг. Не че имам някакъв опит ама като гледам нещата.... смисълът се губи. Хората нямат пари за най-основните неща, а какво остава за друго. ;) Загубена кауза!
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

В България съм постигал парите от печалбата да са повече от тези за реклама в Адуорд. Обаче съм пускал в Англия направо ме съблича средна цена за клик 2 паунда и ме прожектира 5-6 място - на такива темпове не се издържа просто се чудя тия другите пари ли перат какво правят.
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

By The Way чувал съм, че рекламата е един много добър начин за пране на пари ;)

@mantaman Ако не е тайна какви продукти предлагаш на българския пазар ?
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

Вече никакви, преди осветление. Както обичам да казвам тук риба няма :)
 
От: Crocmint - Мнение за програмата VegaPlus

Голямо момче си станал а още вярваш в дядо Мраз :)
 

Горе