CryptoTab - Browser / мнения , въпроси , отговори /

xX Mad Wolf Xx

New Member

Какво е CryptoTab Browser​

CryptoTab е гъвкаво решение, което ви предоставя всички инструменти за изследване и навигация в мрежата. Той също така има цял пакет уникални функции, което го прави наистина открояващ се сред конкурентите.


5 причини да използвате браузъра CryptoTab Browser​

- Печелете, докато сърфирате в мрежата
- Най-бързият вграден алгоритъм за копаене
- Превключете към новия браузър с едно щракване
- Насладете се на всичките си любими разширения за Chrome
- Използвайте CryptoTab на всичките си устройства

Така това е на кратко обяснение, ако искате цялото описание тук : https://bit.ly/37XBIRj

===================================================================================================

Аз лично го ползвам, browsera - е като google chrome !
за момента не съм въвел лични данни в него
ползвам го за youtube , филми и копаене естествено
за момента копая със 2 машини и доста добре върви
Копае се с процесора - ти избираш на колко да го натоварваш , аз лично като не използвам компа го давам на макс !
Така де ако искате да го изтеглите : https://bit.ly/37XBIRj
===================================================================================================
Естествено програмата има и Affiliate, което позволява да си изградите мрежа и да копате всички заедно тогава нещата стават доста по интересни
защото всеки печели - този който ти е дал възможност да се възползваш от програмата и от това ти да си изградиш и мрежа - ако искаш де - но в интерес
на истината това работи само..... аз си казах защо не нека си копа - доста такива програми знам но тази ми се струва най удачна - ресърчнах в интернет за
мнения - никъде не видях някакво лошо мнение .
А и според мен BTC ще вдига левела все повече !

Ще се радвам, да споделите мнение и вие - ползвали ли сте го ? мислите ли да го ползвате и тн....

п.с. да знам че ще кажете няма такова нещо - така да генерира пари без да се полагат усилия / така е / но според мен и за това са машините(компютрите,скриптовете към тях и тн.. ) и мисля че трябва да променим това си мислене

Хубав и усмихнат ден !!!
 
Ако не е тайна колко си изкопал до сега?
за 2 дена съм на
0.00000927 BTC - малко е ще кажете знам , но лесно няма - а идеята е да сте повче хора - тогава нещата ще се случват по-бързо

п.с. пак казвам не чакам бързи резултати - така както върви биткойна - лека полека .... 1 да си изкопам да си имам ми е добре !
+ са за мен е че не харчи толкова ток - колкото да копаш с видео карти
 
Страхотни пари се правят, браво!
За 2 дни си изкарал цели 0,001$
Изпуснал си една нула преди единицата.... на практика си преувеличил дохода му десетократно.
 
Изпуснал си една нула преди единицата.... на практика си преувеличил дохода му десетократно.
И не си извадил разходите за ток :D
 
Браузърните копачи не са много ефективни, м/у другото, щото минаваше през уебасембли или там каквото беше... По-голяма набутвация откъм ток.
 
:) Окей - смейте се ! Аз опитах да направим една сериозна дискусия , но все се намира някой който незнайно как толкова бързо че и грешно изчисли колко пари си изкарал... от 2 дена я имам програмата не че 2 дена нон-стоп работи :) Живи и здрави
Кажете вие как копаете ??? и ви е на сметка ?
 
С процесор може да се копае само Monero. Ако наистина искаш да копаеш с процесора, то по-добре изполвай нормална програма дето си е направена за тая цел - XMRig, XMR Stak, Nanominer. Има и такива като NiceHash, които използват тези програми. Разликата е, че NiceHash ще конвертира печалбите в Bitcoin. Но трябва да отчетеш не малките miner fees на Bitcoin :)

Проблема е, че с обикновен процесор почти нищо не правиш, а може и да си на загуба. Когато работи, процесора харчи ток, а той не е безплатен. Ето ти някакъв калкулатор от NiceHash дето казва кой процесор каква доходност има... доколкото показанията са верни: https://www.nicehash.com/profitability-calculator/intel-cpu-i5-10600.

Това с браузъра е пародия и най-вероятно измама. Ако си на лаптоп, по-добре не си го съсипвай. За десктоп процесор може и да си заслужава, но при всички положения говорим за стотинки на ден и доходност съизмерима с разходите за ток. А ако си с по-стар процесор, направо считай че си на загуба. Икономически обикновено по-добрия вариант е просто да се купи криптовалутата. Копаенето може да е фън ако си ентусиаст, но няма да забогатееш така :)
 
Изпуснал си една нула преди единицата.... на практика си преувеличил дохода му десетократно.
Не съм си играл да го смятам, а го потърсих през Google, за да ми го сметне той. Та това ми дава: "0,000009 Bitcoin равно на 0,50 Български лев". Това е доста по-различно от 0,001$. Какво става тук, както се казва?

Иначе по темата добре известно е, че копаенето с централните процесори на компютрите са си гарантиран разход, т. е. че изкараното е по-малко от изхабения ток. То и програмите не помагат. Професионално копаещите индивиди ползват специализиран хардуер, като след време се отървават от него като го продават на наивници, защото последния става неефективен, а те минават на нова версия на хардуера, която е по-ефективна като консумация на електроенергия.
 
за 2 дена съм на
0.00000927 BTC - малко е ще кажете знам , но лесно няма - а идеята е да сте повче хора - тогава нещата ще се случват по-бързо

п.с. пак казвам не чакам бързи резултати - така както върви биткойна - лека полека .... 1 да си изкопам да си имам ми е добре !
+ са за мен е че не харчи толкова ток - колкото да копаш с видео карти
Преди година ползвах този браузер ,но го изтрих.... трябва да имаш много реферали за да спечелиш нещо от това ;)
 
за 2 дена съм на
0.00000927 BTC - малко е ще кажете знам , но лесно няма - а идеята е да сте повче хора - тогава нещата ще се случват по-бързо

п.с. пак казвам не чакам бързи резултати - така както върви биткойна - лека полека .... 1 да си изкопам да си имам ми е добре !
+ са за мен е че не харчи толкова ток - колкото да копаш с видео карти
Проучих браузъра, за 12 месеца може да изкопаш от 10 до 25$ което е почти нищо.
 
С процесор може да се копае само Monero. Ако наистина искаш да копаеш с процесора, то по-добре изполвай нормална програма дето си е направена за тая цел - XMRig, XMR Stak, Nanominer. Има и такива като NiceHash, които използват тези програми. Разликата е, че NiceHash ще конвертира печалбите в Bitcoin. Но трябва да отчетеш не малките miner fees на Bitcoin :)

Проблема е, че с обикновен процесор почти нищо не правиш, а може и да си на загуба. Когато работи, процесора харчи ток, а той не е безплатен. Ето ти някакъв калкулатор от NiceHash дето казва кой процесор каква доходност има... доколкото показанията са верни: https://www.nicehash.com/profitability-calculator/intel-cpu-i5-10600.

Това с браузъра е пародия и най-вероятно измама. Ако си на лаптоп, по-добре не си го съсипвай. За десктоп процесор може и да си заслужава, но при всички положения говорим за стотинки на ден и доходност съизмерима с разходите за ток. А ако си с по-стар процесор, направо считай че си на загуба. Икономически обикновено по-добрия вариант е просто да се купи криптовалутата. Копаенето може да е фън ако си ентусиаст, но няма да забогатееш така :)

Благодаря за информацията ! и аз да се обоснова по-подробно
1. Този CryptoTAB - също копае в друга "монета" и ти я конвентира в биткойн
2. Копая от телефона/от компютъра/от лаптопа.
3. Процесора на компютъра ми е AMD ryzen 7 3700x
4. Имам и CUDO Miner с него можеш да копаеш и с Видео картата си (освен с процесор) = SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ 8GB GDDR5 256bit
5. М не мисля че е пародия или измама защото доста хора са си получавали парите от там . ясно е че някой на мой гръб прави доста повече ...
6. Трябваше да си купя като беше ефтина - сега не мога да си позволя да си купя и да търгувам / но определено е по-хубавият вариант ако можех/


Свали или разгледай CryptoTab - ТУК
 
Преди година ползвах този браузер ,но го изтрих.... трябва да имаш много реферали за да спечелиш нещо от това ;)
Което не е невъзможно - аз мисля че мога да направя доста реферали - за сега добре вървят
 
Което не е невъзможно - аз мисля че мога да направя доста реферали - за сега добре вървят
Точно това с рефералите предупреждава за нещо съмнително. Значи виж сега, хората се впечатляват от всякакви такива добре звучащи неща. Ти явно си млад и не си ги виждал такива, затова и ти се впечатляваш. Обаче трябва да си зададеш въпроса дали схемата като цяло може да работи продължително. Ето, знаеш че поо принцип има софтуер за копаене, връзваш го към някой pool и копае според възможностите на процесора. Това е измислено, направено, хората така работят от години. Изведнъж се появява някакъв браузър дето ти обещава по-голяма доходност, и то 15 пъти по-голяма. Задай си въпроса - от къде ще дойде тази доходност? Едва ли ти ги даряват от сайта. Могат да дойдат само от прецакани хора. И като знаеш това си задай следващия въпрос - ако в схемата има прецакани хора, възможно ли е и ти да си от тях? И да, възможно е. Ще копаеш, копаеш, ще си мислиш че си на печалба, но самите средства няма да са в твоя личен портфейл, а в техния сайт или каквото е там. И така докато съществуват. В един момент ще exit scam-нат и кажи чао на браузъра, на сайта им и на биткойните, които си вярвал че си имал. Сметката за ток ще е вече платена. Просто разчитат да се образува популярност, да излъжат колкото се може повече хора да си включат процесорите и после да изчезнат.
 
Което не е невъзможно - аз мисля че мога да направя доста реферали - за сега добре вървят
Да възможно е, но единствените клиенти които носят приходи са младите и неопитни, защото веднъж в живота си си губиш времето на празно. А това се случва на огромна част от ползвателите в подобни схеми.
 
Точно това с рефералите предупреждава за нещо съмнително. Значи виж сега, хората се впечатляват от всякакви такива добре звучащи неща. Ти явно си млад и не си ги виждал такива, затова и ти се впечатляваш. Обаче трябва да си зададеш въпроса дали схемата като цяло може да работи продължително. Ето, знаеш че поо принцип има софтуер за копаене, връзваш го към някой pool и копае според възможностите на процесора. Това е измислено, направено, хората така работят от години. Изведнъж се появява някакъв браузър дето ти обещава по-голяма доходност, и то 15 пъти по-голяма. Задай си въпроса - от къде ще дойде тази доходност? Едва ли ти ги даряват от сайта. Могат да дойдат само от прецакани хора. И като знаеш това си задай следващия въпрос - ако в схемата има прецакани хора, възможно ли е и ти да си от тях? И да, възможно е. Ще копаеш, копаеш, ще си мислиш че си на печалба, но самите средства няма да са в твоя личен портфейл, а в техния сайт или каквото е там. И така докато съществуват. В един момент ще exit scam-нат и кажи чао на браузъра, на сайта им и на биткойните, които си вярвал че си имал. Сметката за ток ще е вече платена. Просто разчитат да се образува популярност, да излъжат колкото се може повече хора да си включат процесорите и после да изчезнат.
съгласен съм с теб - OneCoin едно време така направиха ( малко по различен метод но да ) Аз за това и малкото изкопано си го местя мой Wallet който няма никакво касателство с тях ( вързвавм си гащите един вид и си следвам дисциплината)
 

Горе