CryptoTab - Browser / мнения , въпроси , отговори /

Да възможно е, но единствените клиенти които носят приходи са младите и неопитни, защото веднъж в живота си си губиш времето на празно. А това се случва на огромна част от ползвателите в подобни схеми.
Ами така е - за жалост така е устроен света ! Във всеки вид бизнес - крайния потребител е прецакан... няма Win - Win = на 100 процента.... Млади винаги ще има, наивни хора също и тази "схема" ще работи винаги така е !!! Но ако мислим в тази насока / да не опитваме от нищо ? Защото няма как да трупаме опит с години които не сме изживяли още....
Няма как да си най - хитрия = ввинаги ще има някой по-хитър... въпроса е да уцелиш момента - то колелото се върти първо та гърбят , после ти гърбиш и така !! Излязохме много от контекста на темата .... но е хубаво че се случва някаква дискусия !!
А кой знае може и някой ден - да направя - подобен софтуеър ! Което като се замисля никак не е лоша идея
 
От месеци ползвам браузъра Brave.
И те дават крипто, обаче срещу гледане на разни рекламки (попъпи и разни такива), а не ти нагряват процесора.

Набързо изключих тая опция като видях с какво темпо се "копае".
Твърде ниско заплащане за досадата.

Но пък браузърът е хубав - като Хром, обаче (ужким) без Гугъл да те шпионира.
 

Какво е CryptoTab Browser​

CryptoTab е гъвкаво решение, което ви предоставя всички инструменти за изследване и навигация в мрежата. Той също така има цял пакет уникални функции, което го прави наистина открояващ се сред конкурентите.

5 причини да използвате браузъра CryptoTab Browser​

- Печелете, докато сърфирате в мрежата
- Най-бързият вграден алгоритъм за копаене
- Превключете към новия браузър с едно щракване
- Насладете се на всичките си любими разширения за Chrome
- Използвайте CryptoTab на всичките си устройства

Така това е на кратко обяснение, ако искате цялото описание тук : https://bit.ly/37XBIRj

===================================================================================================

Аз лично го ползвам, browsera - е като google chrome !
за момента не съм въвел лични данни в него
ползвам го за youtube , филми и копаене естествено
за момента копая със 2 машини и доста добре върви
Копае се с процесора - ти избираш на колко да го натоварваш , аз лично като не използвам компа го давам на макс !
Така де ако искате да го изтеглите : https://bit.ly/37XBIRj
===================================================================================================
Естествено програмата има и Affiliate, което позволява да си изградите мрежа и да копате всички заедно тогава нещата стават доста по интересни
защото всеки печели - този който ти е дал възможност да се възползваш от програмата и от това ти да си изградиш и мрежа - ако искаш де - но в интерес
на истината това работи само..... аз си казах защо не нека си копа - доста такива програми знам но тази ми се струва най удачна - ресърчнах в интернет за
мнения - никъде не видях някакво лошо мнение .
А и според мен BTC ще вдига левела все повече !

Ще се радвам, да споделите мнение и вие - ползвали ли сте го ? мислите ли да го ползвате и тн....

п.с. да знам че ще кажете няма такова нещо - така да генерира пари без да се полагат усилия / така е / но според мен и за това са машините(компютрите,скриптовете към тях и тн.. ) и мисля че трябва да променим това си мислене

Хубав и усмихнат ден !!!
Zaslujava si ako si redoven az kopaq ot cryptotab browser,sus men kopaqt maika mi i bashtami i dvamata kopaqt ot telefon i laptop,sestrami kopae ot laptop i telefon,az kopaq ot komp,laptop,telefon i oshte 10 priqtelq koito kopaqt ot komp i telefon ta taka napravih mreja v koqto sme dosta miniori taka da go narechem i za 9 meseca i polovina iskarah 0.03265780 BTC i sushto taka kopaq ot stariq komp sus Nice Cash Trqbva da ste dosta hora che da pechelite pari ot crypto browsera 0.03265780 se ravnqva na 3 072,82 BGN uspeh bratle
 
Zaslujava si ako si redoven az kopaq ot cryptotab browser,sus men kopaqt maika mi i bashtami i dvamata kopaqt ot telefon i laptop,sestrami kopae ot laptop i telefon,az kopaq ot komp,laptop,telefon i oshte 10 priqtelq koito kopaqt ot komp i telefon ta taka napravih mreja v koqto sme dosta miniori taka da go narechem i za 9 meseca i polovina iskarah 0.03265780 BTC i sushto taka kopaq ot stariq komp sus Nice Cash Trqbva da ste dosta hora che da pechelite pari ot crypto browsera 0.03265780 se ravnqva na 3 072,82 BGN uspeh bratle
Приятел с тая шитня нищо не правиш (криптотаб). ако имаш желание да копаеш по-добре си купи техника. С тези телефони нищо не случва общо взето. Изкарал си 3к за 1 година, ок, а това че си съсипваш техниката за жълти стотинки общо взето?
 
Ако някой иска да печели по около 60$ на месец да ми пише на лично.Ще разясня процеса.Не се изискват много усилия.whats up 0898605084
 
що не тука
 
Направо бан че манджата свърши по-рано тая седмица.
 
Що не се баннете самИ, ами тормозите света с присъствието си?
Румен Виста бил доста добре у Бали, чу ли новините?
 
Румен Виста бил доста добре у Бали, чу ли новините?
Дори тебе те подозирам, че си Виста.
Що не дойде да се логне тука, с бранда си, ами зарибява само в неговите си мрежи?
Вистата го гледам редовно, осведомен съм. Споко.
 
Дори тебе те подозирам, че си Виста.
Що не дойде да се логне тука, с бранда си, ами зарибява само в неговите си мрежи?
Вистата го гледам редовно, осведомен съм. Споко.
Иначе как ше коментираш добруването му?
 
Ми еваларка, като не лъже хората му се радвам.
А в огледалото като погледнеш, пак ли са радваш?
 
Добре съм, радвам се, че попита. Ти как си?
И аз не са оплаквам.
Всяка сутрин са оглеждам в басейнчето пред виличката (в Бали).
 
Защото е доста дълго за обяснение и не,не е измама.Но всеки си преценя.

Брат, успях да обясня на някой хора тук какво представлява опционната трейдинг стратегия "колелото" и има хора, които доста бързо ме разбраха. А аз не съм от най-надарените що се отнася слово и търпение. Едва ли е по-сложно и по-дълго за обяснение.

Дай да видим тия $60 на месец. :)

Или викаш да се регна аз и да постна пък може и да има някоя рибка?
 
И аз не са оплаквам.
Всяка сутрин са оглеждам в басейнчето пред виличката (в Бали).
Наистина реагираш първосигнално, на всички теми, по отношение на Виста. Питан и непитан. Ако верно си Румен що не се регна с името и бранда си? Нещо срам те е?
 
Наистина реагираш първосигнално, на всички теми, по отношение на Виста. Питан и непитан. Ако верно си Румен що не се регна с името и бранда си? Нещо срам те е?
Щото не бях в Бали като се регвах :oops:

Пък и трябва наново да си сменям бранда на Румен Монтерея (сеш'са?) щото Вистата отдавна не е тренди (още по-малко в Бали).
 

Горе