D3VHOST - Хостинг с добра поддръжка.

Явно все още хората са в шок и не разбират, че сме тук само заради него и неговото милосърдие.
 
Сайтовете работят със светлинна скорост :)
Смятай, ако накичите Dell-четата с pure NVMe ще литнат като двигател на Алкубиер.
 
Скоростта на светлината (означение c) е физична константа, която играе важна роля в много области на физиката. Светлината и всички други форми на електромагнитно излъчване винаги се разпространяват с тази скорост във вакуум, независимо от движението на инерциалната отправна система на наблюдателя. Стойността ѝ е равна на 299 792 458 m.s-1.
 
това значи ли че само като си го помисля даже и ще ми зареди сайта ахахахахах
И на обикновена SATA да го качат тоя сайт, пак ще зареди по-бързо от мисълта ти.
 
Виде ли блинки :) Кога некой ще си пусне обява тук???????????????????????????? ;)
Нема значение дали е смотан или не - Грандоманската лисица винаги ще се включи с "оригинален" "коментар" - Едно много тъпо, кУцо и недоклатено парче..чак да му се изпръскаш на китайските цайси :D А покрай него - ОФкорс - една торба чикиджии недодървили се..щото още се чудят дали е релано или не.. "тва у нета ли е, или този път ще боцна и аз" ахахахах :D

Иначе е НАЙ-ПОЛЕЗНИЯ :love: чак да му се изтропаш върху прическата от кеф..
 
Виде ли блинки :) Кога некой ще си пусне обява тук???????????????????????????? ;)
Нема значение дали е смотан или не - Грандоманската лисица винаги ще се включи с "оригинален" "коментар" - Едно много тъпо, кУцо и недоклатено парче..чак да му се изпръскаш на китайските цайси :D А покрай него - ОФкорс - една торба чикиджии недодървили се..щото още се чудят дали е релано или не.. "тва у нета ли е, или този път ще боцна и аз" ахахахах :D

Иначе е НАЙ-ПОЛЕЗНИЯ :love: чак да му се изтропаш върху прическата от кеф..

Просто му завиждаш че работи в такава голяма и хубава хостинг компания.

... и на Тобстера също, понеже той пък притежава собствена хостинг компания.
 
Просто му завиждаш че работи в такава голяма и хубава хостинг компания.

... и на Тобстера също, понеже той пък притежава собствена хостинг компания.

ахахаха попитай ме кога завиждам на който и да е :D тук.. дришльовци с предИЗВЕСТЕНкрай.. нито нищо ново под слънцето, нищо екстремално, още повече пък - интересно :p

Но ти си най на далавера от всичките, щото използваш постата като безплатни лекарства за болбата си дУшица :)

Ако можеше да се видиш от СРАНИ колко си жалък.. щеше вече да се гушкаш и ривеш с котката си..омазвайки я жестоко с лиги, сополе и селски мазгочи :D:D:D
 
ахахаха попитай ме кога завиждам на който и да е :D тук.. дришльовци с предИЗВЕСТЕНкрай.. нито нищо ново под слънцето, нищо екстремално, още повече пък - интересно :p

Но ти си най на далавера от всичките, щото използваш постата като безплатни лекарства за болбата си дУшица :)

Ако можеше да се видиш от СРАНИ колко си жалък.. щеше вече да се гушкаш и ривеш с котката си..омазвайки я жестоко с лиги, сополе и селски мазгочи :D:D:D

Факт е обаче че няма да достигнеш никога такива технологични височини като двамата.

Нито пък ше си толкова известен.
Единият - Фейсбук звезда.
Другият - топ админ.

.. Пък наш тупанфайтер не смее да се покаже... сигурно щото нема какво да покаже :D
 
ахаха ский само кви са ти онЛАЙНА и самите съждения :) То щото така си свикнал - да прайш рейтинг онЛАЙНА :p
Тупана нема грам нужда да се показва, ЩОТО ОФлине е в пъти по-лош, отколкото в онЛАЙНА ;)

Кво искаш да ти покажа иначе..?? Секс с мулатка устройва ли те?? (на първо време, щото си ненаситник недоклатений) :)
 
Виде ли блинки :) Кога некой ще си пусне обява тук???????????????????????????? ;)
Нема значение дали е смотан или не - Грандоманската лисица винаги ще се включи с "оригинален" "коментар" - Едно много тъпо, кУцо и недоклатено парче..чак да му се изпръскаш на китайските цайси :D А покрай него - ОФкорс - една торба чикиджии недодървили се..щото още се чудят дали е релано или не.. "тва у нета ли е, или този път ще боцна и аз" ахахахах :D

Иначе е НАЙ-ПОЛЕЗНИЯ :love: чак да му се изтропаш върху прическата от кеф..
Ако някога през живота си виждал такъв сървър, като описаните по-горе и имаш поне бегла представа и някаква обща култура за системи за съхранение на данни през 2022-ра щеше да видиш много технологичен смисъл в изречението написано от мен. Особенно в условията на постоянно покачващите се цени на ел. енергията... но понеже си амеба с наченки на интелект, който освен да демонстрираш като Боби Турбото и да се правиш на шут, друг позитив няма.... Другия път като решиш да се хвалиш колко си лош офлайн, поне накарай мулатката да го извади тоя strap-on от входа на отделителната ти система, за да ти излезнат мислите отзад, а не през клавиатурата....
 
Ако някога през живота си виждал такъв сървър, като описаните по-горе и имаш поне бегла представа и някаква обща култура за системи за съхранение на данни през 2022-ра щеше да видиш много технологичен смисъл в изречението написано от мен. Особенно в условията на постоянно покачващите се цени на ел. енергията... но понеже си амеба с наченки на интелект, който освен да демонстрираш като Боби Турбото и да се правиш на шут, друг позитив няма.... Другия път като решиш да се хвалиш колко си лош офлайн, поне накарай мулатката да го извади тоя strap-on от входа на отделителната ти система, за да ти излезнат мислите отзад, а не през клавиатурата....
За този още в предните теми разбрахме, че е пияница. Но тук не ти трябват мозъчни клетки, за да прецениш, че сайта има нужда от сериозни подобрения за конверсия. Колкото до машините, все тази, ако зад тях седи екип, който е решил да излезе на пазара с такава корпоративна визитка. :) Сори, че така критично изсипвам, но направо си е за коментар. Да не говорим за дедо му, който май той се включи, че го препоръчвал. Направо ме рънаха в ранните години с Пентюма и спама с руски булки на пощата. :)
 
Всичко останало тук не ме интересува, тоест: готино е, хубаво си се дърлите. Само това ме сепна:
Тупана нема грам нужда да се показва, ЩОТО ОФлине е в пъти по-лош, отколкото в онЛАЙНА ;)
Нали в "Черният списък на потребителите" каза, че "никой, който ме познава в живота, не може да каже и една лоша дума за мен" (освен брат ти, де), и също, че си бил съвсем различен, приятен човек.
Кое от двете остава? Или понякога едното, понякога другото?

Абе, то всъщност и тва не ме интересува... (Тупане/мадгугльо, фантазьоре/шизофренико:):))
 

Горе