D3VHOST - Хостинг с добра поддръжка.

Така трябва и да бъде :) Тук съм лош с лошите, така е и "отвън" ;) Познатите ми ме харесват, значи проблема трябва да е във вас :p:p:p
Тук сте 3-4 лайна комплексирани, които трошите тотално целия форум, ще бъда лайно и аз. Един полезен пост няма да излезе от мен, до като си чекнете гегата на чужд гръб ;)
 
Така трябва и да бъде :) Тук съм лош с лошите, така е и "отвън" ;) Познатите ми ме харесват, значи проблема трябва да е във вас :p:p:p
Тук сте 3-4 лайна комплексирани, които трошите тотално целия форум, ще бъда лайно и аз. Един полезен пост няма да излезе от мен, до като си чекнете гегата на чужд гръб ;)

Ако не беше ткъв лицемер и двуличник, моеше и да докопаш поне частица от славата и богатството на топадмина и на Тобстера (дето е на 17), обаче не... o_O изглежда ше си останеш известен само в радиус няколко блока в краен софийски квартал и сред дружките ти в близкия пункт на Еврофутбол! :eek:

Айде до довечера.
 
Лицемер и двуличник ДОКАЗАН си ти и единствено ТИ, целия форум те знае :p Но това, което още някои не знаят, че си също една много долна мастия..
И гледай си твоя радиус..там дворчето със 7те котки ;)
 
По-добре да се включиш по-късно - след някой и друг "бустер", че нещо въображението ти хич го няма на дневна светлина и даже и с тва не можеш да блеснеш... само отегчаваш жадната за сеир авдитория.
 
За теб специално, нищо не ми е необходимо ахахах ТИ СИ ТОТАЛ НАСРАН и с НИЩО не можеш да промениш това :p:p:p Просто една жалка самопреебала се форумна КАРИКАТУРА :)
 
Ти мене ма остави, ми виж тебе си че за емнайсе години у форома и още не си разбрал КЪДЕ ЗА БОГА РАБОТИ ТОПАДМИНА!?
:D ... ше смени местоработата докато разкриеш мистерията.

Демек едно търсене в Гугъл не можеш да направиш, да не говорим за умения по елементарен социален инженеринг!
(let that sink in)
 
Ами то и ти си от найсе години тук..ама не захапа, че всичко е ветър и мъгла и просто това ми е ХАПЧЕТО за него ;) иначе НЕ СПИРА ДА ВИЕ кат ранен глиган, специалистченцето :D

Хванах го още преди цифра време, че това е единственото от което се притеснява и кат го притиснеш по темата, само тогава млъква :p иначе мое ти сроши нервите като нищо..
 
Фанал си ти... дръжка си фанал.
Немаш си на идея даже къде бачка.
Ич не е толкоз очевидно.

Обаче ти е болна тема от време оно и е крайно време да излекуваш тая рана в себе си :rolleyes:
 
GwlTrqd.png


с ботнета пада за секунди..
 
Айде, и ЗУКАТА пиянка се включва - както винаги в обичайният си час :) НИЩО, че твърдо отрича алкохола и особено гнусния ракиджос ахахах :D

Бах ти... НАЙ НАЙ позьора в предприемаач, твърдия противник на консумацията на питиЕта..особено тези дет не са правени в бащината му изба :D:D:D:D

Ай къФ палячо си ти най-страшен, чак не е истина :p
 
Хванах го още преди цифра време, че това е единственото от което се притеснява и кат го притиснеш по темата, само тогава млъква :p иначе мое ти сроши нервите като нищо..
В тоя форум са ме плашили с черни джипове, с инциденти след работа и влачене от Бургас до Варна по асфалта ( не знам защо решихте всички, че съм от Бургас) и въпреки това 10 години ви бъркам с телена четка отзад, когато и колкото поискам. Амеба като тебе не и трябва да знае дали работя, дали крада или просто парите валят от въздуха, защото и прав да се изправиш с протегнати ръце не можеш ми стигна долния ръб на подметките, камо ли да ми влезеш в обувките. Чекнеш една и съща песен като в квартално кабаре и няколко месеца не ти стигнаха да измислиш нов репертоар.
 
Страшен си..най-големия :eek::eek::eek: Даже най-готиния - нокичката, бледнее пред твоето пръскащо на километри - сияние :D:D:D
 
Страшен си..най-големия :eek::eek::eek: Даже най-готиния - нокичката, бледнее пред твоето пръскащо на километри - сияние :D:D:D
Цяла Слънчева система огравям, че тебе ли няма да изпържа.
 
Яко си ме изпържил :D:D Изобщо пържиш целия форум от 10 години :) Всички настръхват, само като се включиш и с една имотиконка някъде ахахаха

Кажи са, кат те влачиха от Бургас до Варна, остърга ли асфалта, твоето снажно тяло :D:D:D:D Дължиш 100 бона на общината, че трябваше да преасфалтират след теб ахахахаха
 
Да, това е Джорджаното в ИТ бранша. Влиза в кода и прави каквото си иска. Или това беше друга велика мозъчна диария?

Ахаа, и аз така си помислих. Благодаря!

Позволих си да загубя 5 минути от времето си, за да чуя няколко думи от това.
 
Последно редактирано:
Тобстера нали беше на 17, какви са тия 26-годишни...
 

Горе