dailine.net

bizz

Active Member
Ще се разделя с dailine.net, към момента е социалка.
Една от причините, е че като ме нападнат спамерите и разходва повече от допустимото процесорно време и от хостинга се сърдят.

Та вариантите са 3:
1. За да не става поредната закрита БГ социалка да го подаря на някой, който ще обещае да го пооправи и поддържа (ако има желаещи да пишат, но ще избера някой с репутация във форума);
2. Да направя директория за статии (домейна е ПР2).
3. Друго

Вие как мислите?

Темата е в офтопика, защото не знам къде да я бутна.
 
От: dailine.net

Варианта да го направиш директория за статии не е лош. Иначе аз и сега го ползвам сайта и се радвам, че не е бъгав като много други подобни. Ако решиш да го подаряваш и мислиш, че съм надежден може да ми пишеш, ще ти покажа други мои сайтове. Само трябва да ми кажеш горе-долу как да продължа развитието и какво се изисква като средства и време, че досега не съм имал подобна социална мрежа :)
 
От: dailine.net

Радвам се, че ти допада.
Знам, че доста хора от форума пускат в него, а и е тъпо да отпадне още една от така или иначе оределите социалки.
Писах ти лично с подробности.
 
От: dailine.net

Ако решиш да го подаряваш или друго свържи се с мен, може да го вържем в един доста мащабен проект който замисляме с колега от форума.

Тук можеш да видиш някои от сайтовете включени в него. - сайт 1 - сайт 2 - сайт 3 - и доста други, в процес на разработка сме, до половин година всичко ще е на линия.
 
От: dailine.net

Като първи проявил интерес започнахме комуникация с webstil.
Ако има промяна ще пиша.
 

Горе