Diablo 3 beta Weekend

Moko

Well-Known Member
Айдееееееееее, налазвайте :)))

Всеки с батъл.нет акаунт и батълтаг може да се включи в бетата. Сваляте клиента от тука :

Код:
https://us.battle.net/account/download/index.xml

от 22 часа днеска до 22 часа в пундялник. ИНЖОЙ!!!
 
От: Diablo 3 beta Weekend

по скоро тера са избрали лош момент да пуснат играта , пак и тя кам 6 месеца и ще умре , на мен след 2 бета седмици ми писна играта ... пак диаблото има да си го циклим с години :Д
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Това си е чиста подигравка. Да не говорим, че тази бета има точно две мисии и е изключително лесна. Почти не пуска никакви предмети и при чудовищата не се среща никаква трудност. На мен даже почти не ми се наложи да използвам колби.

Личи си как всичко е направено за малоумните 13-14 годишни, дето ще изцуркат кредитните карти на мама и тате да си я купят. Играта е само някакъв блед спомен за Диабло 2. Няма качване на точки всеки левел, променили са колбите за кръв, няма стамина, няма скролове за портали и идентификация, няма го дървото на скиловете (тук всичко е доста праволинейно, всеки левел ти дава точно определен скил, който спокойно е можело и автоматично да ти го качва). Махнали са много неща, които заедно правеха играта толкова интересна.
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Това си е чиста подигравка. Да не говорим, че тази бета има точно две мисии и е изключително лесна. Почти не пуска никакви предмети и при чудовищата не се среща никаква трудност. На мен даже почти не ми се наложи да използвам колби.

Личи си как всичко е направено за малоумните 13-14 годишни, дето ще изцуркат кредитните карти на мама и тате да си я купят. Играта е само някакъв блед спомен за Диабло 2. Няма качване на точки всеки левел, променили са колбите за кръв, няма стамина, няма скролове за портали и идентификация, няма го дървото на скиловете (тук всичко е доста праволинейно, всеки левел ти дава точно определен скил, който спокойно е можело и автоматично да ти го качва). Махнали са много неща, които заедно правеха играта толкова интересна.

Защо си правиш генерални изводи от едно демо? Откъде знаеш, че по-нататък няма да е по-различно?
На диабло 2 като беше супер трудното и още на втория куест се чудиш как да убиеш оная овца, та к'во? Трудността трябва да нараства с времето. Мисля, че играта си почва добре - докато свикнеш да е по-лесно, а по-нататъка да става по-трудно. Аз пробвах монаха - много imbalanced :X С една магия бута 5-6 зомбита.. Иначе е зарибено т'ва, че може да трошиш всичко покрай теб :D Аз в тая катедрала счупих половината интериор :D
Blizzard си е Blizzard, кой каквото иска да говори :) Да не говорим, че тоя маркетингов трик е много успешен - сега още десетки и стотици хиляди ще си купят играта още от preorder.
Marketing - Blizzard, you're doing it RIGHT!!

Да видим и Пандарията на WoW-a какво ще мяза... Че на мен ми изглеждаше като първоаприлска шега, ама то се оказа истина. Между другото тоя монк остава да го вкарат като теранска единица в Starcraft и пародията ще е пълна :lol:
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Това си е чиста подигравка. Да не говорим, че тази бета има точно две мисии и е изключително лесна. Почти не пуска никакви предмети и при чудовищата не се среща никаква трудност. На мен даже почти не ми се наложи да използвам колби.

Личи си как всичко е направено за малоумните 13-14 годишни, дето ще изцуркат кредитните карти на мама и тате да си я купят. Играта е само някакъв блед спомен за Диабло 2. Няма качване на точки всеки левел, променили са колбите за кръв, няма стамина, няма скролове за портали и идентификация, няма го дървото на скиловете (тук всичко е доста праволинейно, всеки левел ти дава точно определен скил, който спокойно е можело и автоматично да ти го качва). Махнали са много неща, които заедно правеха играта толкова интересна.

Половин живот 2. :twisted:
Едно време игрите се правеха, за да се играят. Сега се правят, за да се продават. :evil:
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Последно време така съм зациклил League Of Legends, че сега остана и по друго да се зарибявам. Иначе от това, което видях, май Diablo 3 екипът е коренно различен от хората създали Diablo 2. Така стана и с Lineage 2, талантите създали това произведение на изкуството бяха заменени с некви по-нови кадри, които ебаха мамата на всичко.
 
От: Diablo 3 beta Weekend

starcraft 2 е истината, но и диаблото ще се закупи като излезе.
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Пробвах, добра е игрицата. Върви дори на лаптопа ми с умрелата видеокарта.

Суперзарибен бях по Диабло 2, ма то БЕШЕ ПРЕДИ 12 години баси!
Са не се виждам вманиачен - не успя да ме прехласне.
Пораснал съм малко изглежда.

ПС: Играта определено ще е 'фермерска' (Вискяр, не се стряскай :) ) - Близард просто мултиплицират и обогатяват изпитаната рецепта с фермерски геймплей тип WoW.
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Това си е чиста подигравка. Да не говорим, че тази бета има точно две мисии и е изключително лесна. Почти не пуска никакви предмети и при чудовищата не се среща никаква трудност. На мен даже почти не ми се наложи да използвам колби.

Личи си как всичко е направено за малоумните 13-14 годишни, дето ще изцуркат кредитните карти на мама и тате да си я купят. Играта е само някакъв блед спомен за Диабло 2. Няма качване на точки всеки левел, променили са колбите за кръв, няма стамина, няма скролове за портали и идентификация, няма го дървото на скиловете (тук всичко е доста праволинейно, всеки левел ти дава точно определен скил, който спокойно е можело и автоматично да ти го качва). Махнали са много неща, които заедно правеха играта толкова интересна.

Все едно ми е написано на китайски това. Много съм гонил момите навремето и нещо съм ги изпуснал тия вълнения. Пък все ми се приисква от време на време да цъкам нещо...
 
Re: От: Diablo 3 beta Weekend

Все едно ми е написано на китайски това. Много съм гонил момите навремето и нещо съм ги изпуснал тия вълнения. Пък все ми се приисква от време на време да цъкам нещо...

хаха сетих се онзи виц за думърите дето извикали бащата на един малък дуумър в училище и класната започнала синави много гони момичетата по двора... баща казал ама то на неговата възарас е нормално да ги гони и аз навремето ги гоних... при което класната отвърнала ама той ги гони с моторна резачка....

Doom_ingame_1.png


източник на кратинката: http://en.wikipedia.org/wiki/Doom_(video_game)


иначе по темата по диабло 1 бях луднал двойката що годе... тройката не мисля да инвестирам в нея и аз сега цъкам LOL - на west сървърите... и от време на време старкрафт...
 
От: От: Diablo 3 beta Weekend

ПС: Играта определено ще е 'фермерска' (Вискяр, не се стряскай :) )
`ич не се стрѐскам. Я ка̀то ѝмате врѐме за ко̀панье у Гяволо, по̀-добре до̀йдете у мо̀ята гра̀дина. Нѐма `а ви ка̀рам да ко̀пате. Ама ѝма мно̀го за скубанье. И ко̀лци за на̀биванье. И сѐк`ви други гра̀динарски за̀нимавки. Та си но̀сете ръкавици. ;)
Че по̀слушате трѝте сла̀вея, дѐка гнѐздат по гра̀дината, до̀дека скубете и ко̀лци на̀бивате. Мо̀же и кукувица да ви за̀кука, та си но̀сете ма̀лце па̀ри у джѐбо. Оти а̀ко те за̀кука без па̀ри у джѐбо, че ти е на сѝромашко цѐлата го̀дин.
 
От: Diablo 3 beta Weekend

Вискар, как не си се светнал да направиш един фрий офлайн фармвил, да изтрепеш пазара :).
А по темата.. Диабло никога не съм играл, ама като гледах трейлърите... то героите почти като в УОУ. И магиите им също. И итемите предполагам. Само дето ъгъла на игра е различен баси :).
 
От: От: Diablo 3 beta Weekend

Преди малко я превъртях. :)

Виж файлът 4090

Много малко ДПС бря. Това ще да е нормал превъртането. В момента имам около 100к ДПС (на софткоре инферно) и мисля почвам хардкор.
До момента:
Играта я спечелих от бас = 0 лв.
Продадох 100 мил на цена 15$(от 15 до към 21 май цената беше 50$ за милион и после падна) = 1500$ за има няма 3 седмици игра.
В момента ще дигат цената на поправката на софткоре. Съответно цената на милион пак ще се вдигне (в момента 1 милион се продава за около 8$) до около 15$(по това е мое виждане) и имам едни 50 мил още за продаване. Това си е ебахти надника дето може да си докарваш (не знам колко взима един общ работник но едва ли е повече от 600лв. на месец).
 
От: Diablo 3 beta Weekend

да те питам къде го продаваш това злато

Намираш си вендори локално или в нета (в моя случай локално беше на "децата" които нямат цял ден да фармат).

ops.jpg

Една надъхваща снимка за играчите. Фармете и това е.

П.С. Парите не са само от Диаблото.
 
От: От: Diablo 3 beta Weekend

Много малко ДПС бря. Това ще да е нормал превъртането. В момента имам около 100к ДПС (на софткоре инферно) и мисля почвам хардкор.
До момента:
Играта я спечелих от бас = 0 лв.
Продадох 100 мил на цена 15$(от 15 до към 21 май цената беше 50$ за милион и после падна) = 1500$ за има няма 3 седмици игра.
В момента ще дигат цената на поправката на софткоре. Съответно цената на милион пак ще се вдигне (в момента 1 милион се продава за около 8$) до около 15$(по това е мое виждане) и имам едни 50 мил още за продаване. Това си е ебахти надника дето може да си докарваш (не знам колко взима един общ работник но едва ли е повече от 600лв. на месец).

Ако DPS-а на персонажа е малък, то превъртането е по-голямо постижение, защото е по-трудно начинание. Не ми е било за цел да го максимизирам на normal, защото и с този DPS се превърта на тази трудност лесно.
В момента продават 100 000 k за $13.
Играта я имам от 5 дни.
 

Горе