digitalpoint likes

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здрасти, нещо е станало с digitalpoint отдавна не бях влезнал и сега се чудя какво може да е , някакви харесвания трябва да събера за да мога да пускам теми във форума им? Някой ще хелпне ли?

https://forums.digitalpoint.com/members/devilx.501289/

това е потребителя ми.
 
От: digitalpoint likes

Възможно е да уредим нещо.
За справки - скивай подписа ми.
 
От: digitalpoint likes

Възможно е да уредим нещо.
За справки - скивай подписа ми.
А така, хак да му е :-o
 
От: digitalpoint likes

Хаха, Ноке разби ме :D
 
От: digitalpoint likes

Каквото повикало, такова се обадило.
Гледам бая са променили дигилата, ама то там 90% индианци.
 
От: digitalpoint likes

Каквото повикало, такова се обадило.
Гледам бая са променили дигилата, ама то там 90% индианци.

Не съм влизал там от година. Едно време само купувах от там и рядко се включвах в някоя тема. След промените и ъпдейтите, все по-рядко наминавам. Вече и пазара тук задоволява нуждите ми, от към онлайн гледна точка. Тук има доста по-добри дизайнери и контент-райтъри. Единственото, което ми липсва е много предложения за спонсорирани статии и постове, но като гледам как и на тях им са олетели сайтовете, предпочитам тук да си търся такъв ресурс.

Последната сделка, която ме отказа от техния пазар бе за $59 = 4 поста в 4 блога. Хем, че бяха яко джънк, хем че щях да изгърмя сега с тях. Дано да си заслужава да се натискаш за аксеса си там. Както се вика и подписите ти вечв ме може да си ползваш като хората. Много са го попрецакали оня форум.
 
От: digitalpoint likes

Не се усещате обаче има разлика между едното и другото нещо.. когато предлагате услуга давайте квато информация искате , искайте колкото пари искате.. когато някой ви помоли за помощ или помогнете или мълчете..
 

Горе