Dir.BG отпразнува 10-годишнина

nik0la

New Member
Доста интересна статийка за дира. От статията научих, че номинация за най-перспективен проект в Българския Интернет са спечелили Easy Trader :) Дано това да е за доброто на всички ни, които разчитаме на тях да изкараме някой и друг лев!
 
от миналата година оборота и възлиза на 2.7 милиона и са на първо място по-приходи в БГ за бг-търсачка. Няма какво друго да се каже :)
 
А линке? Иначе честито на Dir.bg, те са един от сайтовете, които уважавам и бих подкрепил в бъдеще. А това че Easy Trader е една от най-преспективните интернет компании в бг нета - малко кьорави са тези анализатори. :)

Може ли да ми кажете нещо за този Easy Trader?

Често виждам една реклама за 10 000 виртуални лева или нещо такова, и предполагам, че е точно тя. Та от това печели ли се нещо и ако да - предполагам мнооооооооого голям процент отива за собствениците на Easy Trader.

Иначе чий бюджет е 2,7 милиона?
 
сори ама къде е?

ето го тук http://life.dir.bg/2008/04/18/video2906063_0.html

Blinky, бате пожелавам ти и теб някой ден да те признаят и да те нагрядат. Все пак не може да не признаеш, че благодарение на такива като изитата за нас има хляб, пък колкото и смешно да ти се вижда на теб.

voic4e, това е програма на trader.bg, посети сайта и ще разбереш какви са тези виртуални левчета ;)
 
ето го тук http://life.dir.bg/2008/04/18/video2906063_0.html

Blinky, бате пожелавам ти и теб някой ден да те признаят и да те нагрядат. Все пак не може да не признаеш, че благодарение на такива като изитата за нас има хляб, пък колкото и смешно да ти се вижда на теб.

voic4e, това е програма на trader.bg, посети сайта и ще разбереш какви са тези виртуални левчета ;)
Това че не ги харесвам не означава, че не ги уважавам. Само като им влиза техен представител тук да не го раздава толкова тежко. Иначе им пожелава все така да се развиват и да просперират, както за тяхно добро така и за ваше...И мерси за пожеланието.

voic4e, това е реклама за отваряне на виртуален акаунт в trader.bg и цъкане с тяхната платформа. Имаш виртуални 10 000 лева, които управляваш на база това колко си запознат с валутният пазар. Има награди за първите места...

Успехи. :wink:
 
voic4e, това е програма на trader.bg, посети сайта и ще разбереш какви са тези виртуални левчета ;)

Благодаря! Лесно ще прочета написаното в сайта, но искам да чуя мението на Blinky и/или Coolice и други височайши личности във форума :)

Т.е. не ме интересува какво казва trader.bg, интересува ме дали някой реално печели пари и дали спечелената сума си заслужава труда ;-)
 
откажете се от бг измишльотини като изитрейдър , трейдър.бг или ексчейндж.бг - просто не стаат , не е дошло времето когато в бг ще има хубава такава система
 
откажете се от бг измишльотини като изитрейдър , трейдър.бг или ексчейндж.бг - просто не стаат , не е дошло времето когато в бг ще има хубава такава система

vetzkov, защо така смяташ? Моля те да се обосновеш. Стига с тия празни приказки. От опит ли говориш или просто ей така?
Мога да споделя моя скромен опит от работата ми с почти всички български афилиейт мрежи (както и гугъл адсенс), но ще го направя малко по-късно, просто искам още 2-3 месеца да натрупам достатъчно статистика и ще ви постна един голям материал с доста интересни факти и анализи.
 
ми да от опит говоря - ползвах изитрейдър за 1 от мойте сайтове и останах адски недоволен - много слаб съпорт , евтини кликове като цяло българска работа. С ексчейндж.бг бях до днес - просто пълна простотия - правя им по 1000 импресии те ми пращат по 200 - 300 и то не от сайтовете които аз обявих за желани... дано това ти покаже че моите приказки не сам празни , защото мразя да си търкам клавиатурата с "празни приказки"
 
Последно редактирано:
Изитата са яко готина програма, човек. Ти нищо не знаеш. :) Много се кефех когато още в началото как тука влизаха уебмастъри, които плачеха че яко съкс и че за цели 3 месеца с еди колко си трафик е направил цели 50 лева, но не му ги и платили.

Аз лично ще си направя тишпърти на изитата, за да може ма ми се възхищават от уъбмастър средите. Щом имат реклами на торент тракъри - става ти ясно за какво става дума....като трафик говоря.

Някой влиза да си изтегли фри филмче и оп един клик на банера (тежак и аматьорски) за да види дали има още нещо фри на сайта. :) Ако може и жена без пари да си намери през изитата ще е суперсако....
 
От: Dir.BG отпразнува 10-годишнина

то тук рекламодателя удобрява сайтовете на които да се показва банера ръчно ама не ми е ясно как се става рекламодател?

Много лесно се става рекламодател при Изи Трейдър. Въпроса е да имаш кинти, защото с малка сума (под 500 лв) не си струва. Поне на мен така ми обясниха, пък и ако се замисли човек, ако наистина искаш да направиш нещо сериозно - кинти трябва да се вкарат.
 

Горе