DirectHost вече е Hostline?

От: Re: От: DirectHost вече е Hostline?

Явно са сменили политиките си и технически се справят вече. :) Да са живи и здрави, дано успея повече. :)

Не бързай да се радваш, за никъв чеп не стават.
 
От: DirectHost вече е Hostline?

Все пак някой има ли по-конкретна информация ще ги бъде ли и колко време това. На пръв поглед изглежда търпят развитие, което е добре. Хостингът не ме кефеше особено, но той си беше промоционален /безплатен/, беше си на directhost и не го поднових. Интересува ме по-скоро за домейните, дали да не прехвърля още някой там - поддържат добри цени.
 
От: DirectHost вече е Hostline?

Все пак някой има ли по-конкретна информация ще ги бъде ли и колко време това. На пръв поглед изглежда търпят развитие, което е добре. Хостингът не ме кефеше особено, но той си беше промоционален /безплатен/, беше си на directhost и не го поднових. Интересува ме по-скоро за домейните, дали да не прехвърля още някой там - поддържат добри цени.

Продават на нереално ниски цени домейните, т.е. на загуба или кост цена което означава, че нямат клиенти. В най-добрия случай, ако не прокопсат ще ги купи някоя от по-големите компании и с това цените ще се вдигнат.
 
От: DirectHost вече е Hostline?

След около година ползване на услугите на Hostline, отговорно мога да заявя, че НЕ бих им се доверил за сериозен бизнес.
Все едно нямат съпорт: чат с оператор от дъжда на вятър, за разговор по телефона забравете.
Не бих ги препоръчал на никой! Жалко, че тръгнаха така надолу...
 

Горе