Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

webstil

Well-Known Member
Ползвам две различни добавки към браузърите си , но и двете ми показват противоречиви неща. Искам да разбера в момента на този блог какви са линковете на коментарите? Ако е nofollow по какъв начин бихте го направили dofollow с плугин или с код?
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Погледах кода ти в един от оставените коментари - нофолоу е. Има си плъгини за тази цел. Ако умееш даже може да вземеш някой и да си го дооправиш :)
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Ами да аз използвам един NoFollow Free , но явно или нещо не съм направил като хората , или просто не бачка : )
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Освен този NoFollow Free други идеи има ли? Какво ползвате за спам, че са ме нападнали някакви гадинки напоследък?
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Nodofolow плъгина за мозила пък показва, че са дуфолоу. Този плъгин лъже ли?
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Ето това е проблема :D И спамът, който ме нападна де, не знам кво е това чудо пише сигурно 70 коментара за 7 часа...
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Пичове помогнете със спама, че се принудих да въведа задължителна регистрация за коментари, защото тия ботове пишат по 150 коментара за 20 часа сигурно...
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Въпроси и полета за отговори. Капчите ги минават като на 100 м гладко бягане.
А тази скорост, за която пишеш, е ниска. ;)
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Акисмета не ги ли хваща и защо си пуснал задължителна регистрация, просто ги направи с одобряване? Колкото до нофолоу аз не ползвам плъгини на браузъра, просто гледам сорс кода. И според мен само въпроса ще ги спре, пробвай с нещо от сорта на "Седем плюс три е равно на? Напишете с текст на кирилица:", не би трябвало да го пробиват, предполагам, че спамерите на са българи.
 
От: Dofollow или nofollow са коментарите към блога ми?

Аз съм ги направил с одобряване, ама те като ми драснат 100-200 коментара и трябва да губя врема да ги трия или да ги маркирам като спам, а това е мн. дразнещо :D А какво показва сорса на моят сайт? :)
 

Горе