dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Значи пица никога не си ял :)
Вече си е до лични предпочитания:)
 
От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Точно. Работел съм в пицария и ги знам тия заготовки.
Всичко се вади от фризера и за мен това не е никаква пица. Друго си е на се направи на момента ама нали сме модерни и искаме всичко на мига и после ревем, че сме се натровили или, че пицата е боклук.
Поръчвайте само от пицарии в които пицата се прави на момента, вярно чака се повече но поне си струва.
Не фризера е брат, пиците издържат часове в кухнята. И аз съм бил пицар, за това знам как се прави. Правиш тестото или ти го носят, режеш го на топки, втасват топките, точиш ги в тавите и ги оставяш да стоят и повтасат. Това са ти заготовките, може и да не ги точиш де, то точенето става за минутка. Имаш си всичко готово, нарязано, мажеш тавичката с олио, слагаш разгоченото блатче, мажеш със салца и гарнираш. Това за пица тип пицария ще ти отнеме точно минута и половина, още 3 минути за печене и пицата ти е готова.
 
От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Внимавай с тия нещастници, защото ние всеки петък поръчвахме от тях, но накрая така се натровихме като кучета от тяхната гадна пица. Добре че не бяхме дали на детето.
Та от натравянето повече никога домино!!!
Внимавайте!

Сигурно си се натровил от месото в пицата. То няма значение дали салама ще е на пица на друго ястие, "късмета" е бил твой.
 
От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Освен че пиците на доминос са гадни, защо темата не е в оффтопа?
 
Re: От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Освен че пиците на доминос са гадни, защо темата не е в оффтопа?

Уж ставаше дума за онлайн поръчки, за това е малко от към е-търговията, но ще я метна там. ;)
 
От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Темата добре се развива :)
 
От: dominos.bg за 6 минути до офиса ни - жив да не бях!!

Скоро и аз няма да ям пица, на Чепилски ги правят ужасни.
Къде в Казанлък да ям хубава пица????
 

Горе