DropShipping България

v1ppers0nn

Member
Здравейте, създадох група в FB "DropShipping България". Целта и е да си обменяме информация относно DropShipping. Всеки ще може да споделя ако има продукти за продаване или ако си търси. Също така и информация относно всичко свързано с DropShipping. Ако се развие тази група, ще направя и сайт, защото никога не се знае какво ще се случи с FB или дали няма да решат да ни баннат. Споделете и вашите мнения относно нея, препоръки и т.н.

Надявам се да се съберем и да си обменяме полезна информация и да си помагаме (който с каквото може).
 
От: DropShipping България

С тези ма членове, бавно ще стане.
Според мен добре би било да помислиш и групата да е затворена и да се влиза след одобрение.
 
Ще се радвам, ако споделяш линкове от тук, тъй като често се представят доста добри (да не кажа винаги) оферти. А и ще пълниш съдържание регулярно, което ще ти раздвижи групата. :) Радвам се, че има инициатива в тази насока. Но един голям проблем има - бг бизнеса още не е подготвен за този вид модел на докарване на още бизнес и печелене на нови партньори, носещи им още и още приходи. За това един семинар на тема Дропшипинг и Афилиейтинг ще е върха на сладоледа, ако се направи. И да се покани бизнеса, като представители-лектори освен опитни практици, трябва да има и агенции готови да поемат бизнесите, решили да поемат в "бъдещето". Слагам "бъдещето" така, защото не е никакво бъдеще, просто тук вървим бавно. ;)
 
От: DropShipping България

С тези ма членове, бавно ще стане.
Според мен добре би било да помислиш и групата да е затворена и да се влиза след одобрение.

Членовете са малко защото вчера я създадох... Тя е затворена и се влиза след одобрение.
 
От: DropShipping България

А какво ти пречи тук да обменяте информация?
+ хората ги има
+ има не малко теми
+ могат да се правят групи
- не си ти шефа :D
 
От: DropShipping България

А какво ти пречи тук да обменяте информация?
+ хората ги има
+ има не малко теми
+ могат да се правят групи
- не си ти шефа :D

Някъде да съм казал, че не може и тук? От тук може да се споделя там и от там тук. Ако има доста хора ще направя сайт.
 
Re: От: DropShipping България

А какво ти пречи тук да обменяте информация?
+ хората ги има
+ има не малко теми
+ могат да се правят групи
- не си ти шефа :D

+ има по-добра възможност да се представи информацията по начин приятен и достъпен и за други собственици на сайтове. ;)
 
От: DropShipping България

Джойннах са аз, ама верно няма хора. Добра идея е, всеки да отдели малко време и ако има фейса на някоя фирма, да ги покани да се присъединят.
 
От: DropShipping България

Много хубава идея, благодаря! Този модел сега не е разпространен, след няколко време - ще бъде разпространен. Изпратих запитване в FB :)
 
От: DropShipping България

супер е идеята - а така някой да предлага дропшипинг на био храни :D

А Вие не искали ли дистрибутори, без схемата на дропшинг? Може би те предлагат похубави условия....
 
От: DropShipping България

А Вие не искали ли дистрибутори, без схемата на дропшинг? Може би те предлагат похубави условия....

Зависи от дистрибуторите...ако ме питаш дали смятам да си напълня къщата със скъпи стоки, които не е сигурно дали ще продам и дали ще стигнат до клиента, защото определено си падам по био веганските десертчета - не :D
 
От: DropShipping България

:) :D Не мога да представя, къде можете да намирате био-дропшипинг. И аз сегя търся тази схема (постелно бельо) и...не мога да намеря хубав ресурс, къде могат да се срещнат търговец и дропшипер.
 
От: DropShipping България

Ами аз съм се свързал с онлайн магазините за био продукти и чакам отговор:)
Но е наистина важно да не ги складирам вкъщи, защото като почна пролетното почистване няма да остане стока за клиентите :D
 

Горе