DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: Re: От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Защото сме си купили правата и сме пренаписали 80% от кода, добавайки много нужни за този бизнес features, както и важни поправки на security wholes. Имаш ли други въпроси?

Нещо вашата система ми прилича страшно много на една друга... http://demo.opencart.com/ - що така?
 
Имам.
Как точно се закупува софтуер, който се разпространява под GNU General Public License, какъвто е OpenCart?
Пример за 1 security whole, който сте поправили, спрямо последната версия на оригиналния OpenCart?
Описание на добавените "нужни за този бизнес features", които ги няма в оригиналния OpenCart, защото аз в демото, което даде не видях да има подобни доработки?
 
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Пич, ти ме изкара на крастосан разпит:)

Купува се правото да се разпространява софт под собствен бранд. Ето ти само кратък лист от Features които сме добавили, като най важната сред тях за дропшип бизнеса е products updating системата

- FAQs section
- Add to social networks like twitter, facebook, etc
- Programmable/adjustable discounts based on total order
- Most popular products
- Email to a friend
- Adsense module for displaying ads
- Compare products
- Tags and popular tags
- Featured products
- Wish list
- Polls
- Full control over latest products
- Timer for the special/discounted products that shows when the offer will expire
- Calendar
- Bookmark
- Shop/search by product brand
- News and option to add news from the admin
- Option to pull news from any RSS feed (good for SEO)
- Shipping calculator
- Reward points system to encourage customers to come back to your web-store and purchase more. With each purchase they can get programmable reward points that can be used with the next purchase.
- Automated product recommendation
- Newsletter
- Shop/search by price range
- Ability to bulk change product prices by % with a singe click
- Ask question about a specific produc
- Gift Registry

Виждам че си доста любопитен. За да не затормозяваме тук с офф-топик въпроси можеш да ми пишеш ЛС ако искаш още да питаш:)


Имам.
Как точно се закупува софтуер, който се разпространява под GNU General Public License, какъвто е OpenCart?
Пример за 1 security whole, който сте поправили, спрямо последната версия на оригиналния OpenCart?
Описание на добавените "нужни за този бизнес features", които ги няма в оригиналния OpenCart, защото аз в демото, което даде не видях да има подобни доработки?
 
От: От: От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте!
Нали в началото на темата става въпрос; да търсим производители/дистрибутори, а не просто online магазини! Вие казахте, че самите производители нямат добре оформени сайтове, или ако имат-там цените са многократно по-високи, отколкото в online магазините и другите сайтове, изобщо! Затова попитах за примерен сайт, на човек като Вас, който търгува с производител, за да видим примерно оформление!
Моля да ме извините,ако не съм обяснила добре!
Благодаря!:)

Много съжалявам че пак не те разбирам. Или говорим за различни неща.Сайтовете който показах са точно такива каквито казваш. 99,99% от онлайн магазините са такива.Всички търгуват с производители или дистрибутори (освен ако те не са производители). така че мойте сайтове по нищо не се различават от милионите сайтове които може да видиш в нета. напиши в гугъл "buy watches" и предполагам че първите 500 сайта са такива каквито те интересува да видиш
 
В описанието на допълнителните функционалности не виждам нищо свързано с автоматизацията на ценообразуването, стоковите наличности и т.н., което е най-важното за такъв тип бизнес, а не polls, FAQs и т.н.
Пропусна да кажеш за "security wholes", че ми е интересно, пък ако не дадеш пример, излиза, че твърдението ти не е подкрепено с факти и поставя под съмнение всички останали твои твърдения.
Това са ми последните въпроси - повече няма да коментирам. На скайп няма да те търся, тъй като е нормално и други да се интересуват от тези неща и е добре да ги изясниш публично.
Успех с продажбите, дано клиентите ти са доволни от това, което получават.
 
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Системата за автоматизацията на ценообразуването, стоковите наличности и т.н е изцяло админ функционалност и няма как да я видиш на front end-a. Това е функционалност която засяга само собственика/админа на сайта, а не потребителите. Системата е направена така че да изисква минимална намеса от админа.
Най просто обяснено - админа задава % надценка и честота на updates (daily, weekly, etc) и системата в офф-пик време си взима продуктите от съответния дропшипър, ако няма промяна спира до там, ако има промяна маха старите продукти и слага новите като добавя процента надценка. Направена е така, че хора без опит да могат да я оперират

Надали някои друг тук се интересува от "security wholes" и тази информация би била полезна за някой друг освен теб. Тъй като аз самия не сам девелопър, утре ще се допитам до такъв от нашия тим и ще ти пратя инфото на ЛС.


В описанието на допълнителните функционалности не виждам нищо свързано с автоматизацията на ценообразуването, стоковите наличности и т.н., което е най-важното за такъв тип бизнес, а не polls, FAQs и т.н.
Пропусна да кажеш за "security wholes", че ми е интересно, пък ако не дадеш пример, излиза, че твърдението ти не е подкрепено с факти и поставя под съмнение всички останали твои твърдения.
Това са ми последните въпроси - повече няма да коментирам. На скайп няма да те търся, тъй като е нормално и други да се интересуват от тези неща и е добре да ги изясниш публично.
Успех с продажбите, дано клиентите ти са доволни от това, което получават.
 
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте обръщам се към всички който търсят сайтове на производители и дистрибутури от САЩ и света. В мрежата има огромно количество подобни сайтове но ако все още не сте ги открили ще се радвам да ви бъда полезен с конкретна и точна информация. За всеки интересуващ се мога да му предложа пакет от саитове на производители и складове на едро срещу определено заплащане от негова страна. Мога също така и да ви помогна с услуга от рода шипинг адрес в САЩ. Банкови акунди и много други ...Който прояви интерес моля да ми пише на скайп wb777.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Искам само да добавя към нашата оферта че повече от година само сме правили research на дропшипери - колко сa надежни, колко са им конкурентни цените, как си подържат иннвентара, какви шипинг цени имат, колко време отнема шипинга им и още лист оt критерии за които следим преди да ползваме даден дропшипер.
Голям процент от наричащи себе си дропсшипер са просто middle man и цените им са високи.


Фирмата ми се занимава с Търнкий (готови за бизнес) бизнеси повече от 6 години. Специализирани сме в дропшип уеб сайтове и мога да предложа цялостно решение за всеки с разнообразни продукти. В момента подобряваме нашата шопинг система за цялостно автоматизиране на бизнесите които предлагаме което включва автоматично подновяване на продуктите и цените всеки ден

По долу е листа от търнкий yебсайтове които сме правили и за които имаме дропшипери:

1. Всичко за животните
2. Бебешки Продукти
3. Козметични продукти
4. Легло, баня и спално бельо
5. Дигитални Камери и аксесоари
6. Къмпинг продукти
7. Автомобилни аксесоари
8. Кафе, кафени продукти и чай
П9. Компютри и аксесоари
10. Продукти за Кучета
11. ДВД-та
12. Електроника
13. Модни дрехи
14. Огнестрелно оръжие
15. Парфюми и козметика
16. Игри
17. Подаръци
18. Голф аксесоари
19. ГПС и аксесоари
20. Здравни продукти
21. Дом и градина
22. Декор
23. Ипод и аксесоари
24. Бижута
25. Детски играчки
26. Детски дрехи
27. Ножове и мечове
28. Кожени изделия
29. Запалки Зипо
30. Дамско бельо
31. Аксесоари за лодки
32. MP3 и МП4 плейъри
33. Както се вижда по телевизията
34. Телефони и аксесоари
35. Секс играчки
36. Обувки
37. Сребърни бижута
38. Спортни аксесоари
39. Супер Мол (включва продукти от няколко магазина)
40. Супер секс магазин (sexy бельо + секс играчки)
41. Инструменти
42. Часовници
43. Продукти за офиса
44. Продукти за партита и подаръци
45. Витамини и минерали
46. Продукти осигуряващи безопасност (шок палки и т.н)
47. Изкуство
48. Продукти за лична хигиена
49. Сватбени продукти и аксесоари

Можем да ви направим магазин продаващ всякакви продукти. Само назовете продуктите, ние ще направим всичко останало:) Листът по горе е от магазини които вече сме правили.

Този бизнес модел може да се осъществи и в България, тъй като имаме контакти с няколко склада. Ако имате желания за развиване на такъв бизнес в България, моля пишете ми с конкретни продукти които искате да продавате.


Цената на всеки бизнес е 400 Евро. Тя включва:

- Мнoгoфункционална шопинг система
- Пълна информация за дропшипера
- Помощ и отговаряне на въпроси. Напътствия и съвети
- Помощ с маркетинга и SEO-to
- Безплатен хостинг за 1 година
- Безплатен домейн.

Ако имате интерес за развиване на такъв business в България, цената ще бъде малко по висока(по договаряне) тъй като ще ни е необходимо време за research и сключване на договори

Мога да отговоря на вашите въпроси на ЛС, Skype или да се чуем по телефона. Моля не ми пишете просто от любопитство, а ако наистина имате сериозно желание, възможности и средства за такъв бизнес.
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте, днес прегледах постовете от първия до последния. До мястото където се намесва czar си е добре и се разбира за какво става въпрос, но след това се превръща в негова рекламна кампания. Просто това което пише не му е мястото тука. Колкото до Е-Бизнес - поздравявам го да търпението с което отговаря на безбройните дъвкани и дъвкани въпроси. Мисля, че ако човек е решил сериозно да се занимава с подобни дейности, няма да се вмъкне посредата на темите и да пита неща, които са разисквани 3 страници по-напред, а методично ще изчете това, което го интересува, и после ако е останало нещо, което не разбира - ЧАК тогава да пита! Дори и аз имам доста въпроси за момента, но ще изчакам да ми се избистрят в глават и тогава ще ги задам.

Поздрави
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

А не видя въпросите на които отговорих?

Здравейте, днес прегледах постовете от първия до последния. До мястото където се намесва czar си е добре и се разбира за какво става въпрос, но след това се превръща в негова рекламна кампания. Просто това което пише не му е мястото тука. Колкото до Е-Бизнес - поздравявам го да търпението с което отговаря на безбройните дъвкани и дъвкани въпроси. Мисля, че ако човек е решил сериозно да се занимава с подобни дейности, няма да се вмъкне посредата на темите и да пита неща, които са разисквани 3 страници по-напред, а методично ще изчете това, което го интересува, и после ако е останало нещо, което не разбира - ЧАК тогава да пита! Дори и аз имам доста въпроси за момента, но ще изчакам да ми се избистрят в глават и тогава ще ги задам.

Поздрави
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Определено е много хубаво като идея, но за България няма да има скоро изгледа към печалба от тази сфера на бизнеса. Можеби след 10 - 20 до 100 години, когато производителите се усетят че по този начин печелят много и те.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

А не видя въпросите на които отговорих?
мммммм, не! Видях само как се опитваш да набуташ някакъв "продукт" на хората четящи темата! И също така НЕ видях да подкрепяш/ подпомагаш идеята на Е-Бизнес.
След като от толкова време си в "бизнеса" сподели с нас свои клиенти, които с успели някъде - пусни просто един линк! А не само едно разпространено демо на един шопинг карт! Може ли?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Някои БГ фирми вече са осъзнали потенциала и го правят, конкретно визирам детски играчки и хранителни добвки..

Определено е много хубаво като идея, но за България няма да има скоро изгледа към печалба от тази сфера на бизнеса. Можеби след 10 - 20 до 100 години, когато производителите се усетят че по този начин печелят много и те.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

мммм я попрочети пак.... който се е интересувал, вече съм му пратил

мммммм, не! Видях само как се опитваш да набуташ някакъв "продукт" на хората четящи темата! И също така НЕ видях да подкрепяш/ подпомагаш идеята на Е-Бизнес.
След като от толкова време си в "бизнеса" сподели с нас свои клиенти, които с успели някъде - пусни просто един линк! А не само едно разпространено демо на един шопинг карт! Може ли?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

аз намерих фирма която предлага dropshipping ,само поръчвате плащате добавяте си адреса на куповача и те си го пращат до цял свят с цена на доставка $8 ,цените на продуктите са много евтини ,четох отзиви дори и от българи коректни са и азпращат ,така че май не ми тря фирма мисля аз и това е много по-лесният вариант.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Има много "scam" между тези фирми. Бъди много внимателен. Цена от $8 шипинг в цял свят звучи много несериозно освен ако не са jewelries (но и дори за това ми се струва евтино) Само за сравнение Еконт шипва в БГ документи за 6 лева.

аз намерих фирма която предлага dropshipping ,само поръчвате плащате добавяте си адреса на куповача и те си го пращат до цял свят с цена на доставка $8 ,цените на продуктите са много евтини ,четох отзиви дори и от българи коректни са и азпращат ,така че май не ми тря фирма мисля аз и това е много по-лесният вариант.
 
А пък само за сравнение dealextreme шипва всичко до цял свят безплатно.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Цена от $8 шипинг в цял свят звучи много несериозно освен ако не са jewelries (но и дори за това ми се струва евтино) Само за сравнение Еконт шипва в БГ документи за 6 лева.

Ако е китайско не се учудвам изобщо на цената за шипинг, те и за по малко шипват до Европа .
 
Последно редактирано:
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

А дали клинтите ти биха чакали 4-6 седмици за да си получат купеното?

А пък само за сравнение dealextreme шипва всичко до цял свят безплатно.
 
От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

А дали клинтите ти биха чакали 4-6 седмици за да си получат купеното?
Това е друг въпрос . Просто казах , че не може само от това , че е евтина доставка да се заключва , че е скам.
 

Горе