DS Domination въпроси/мнения

От: DS Domination въпроси/мнения

И? Хората пак изкарват пари :) Пък и има начини таксите да паднат ... Топ рейтед селър + магазин в ибей и таксите ти падат от 10% на 7.2% ... на 5000$ оборот сметни 2.8% колко пари са допълнително в джоба ти. Отделно в пейпал при по-висок оборот също падат таксите ...
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Ми изкaрвaйте си, кaкво ни зaнимaвaте нaс бедните.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Tedkata Престани с глупавите ти постове колега.Омръзна ми да ги чета специално в тази тема.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Какво му е глупавото на постовете ми? Просто си имам мнение, че и без ДСД може да си много успешен дропшипър. Това, че не ме кефи тази измислица теб какво толкова те дразни? А кои други постове в друга тема са ми "глупави"? Твоите обвинения са безпочвени. Лек ден.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Здравейте, аз живо се интересувам от дропшипинг (също и афилиейт, но това предполагам е за друга тема) и имам доста въпроси. Затова реших тука да попитам - има ли някой от гр. Варна, с който можем да се срещнем и лично да ми разясни нещата (по принцип бързо схващам, така че няма да ви загубя много време, а и аз имам разни идеи, които бих искал да споделя по темата и да разбера дали е възможно и как да се осъществят)? Въпроса ми е както към хората ползващи услугите на DS Domination (таксите не са ми проблем да си ги платя), така и към хората, които сами са се образовали достатъчно по темата и се занимават с дропшипинг. С мен вече се свързаха хора от dsd-bgteam и ме запознаха с платформата, както и ми обясниха какво да правя, даже имам и 1 направена продажба. Малко по малко ще ми обяснят и за по-високите нива на платформата, когато съм готов и почна да печеля достатъчно, за да мина на следващото ниво:)
 
Последно редактирано:
От: От: DS Domination въпроси/мнения

Щом не са ти проблем такси и 20 долара за обученията и в същото време запомняш нещата бързо просто си купи PRO нивото на ДСД.Гледаш 15 клипа сумарно,около 2 часа времетраене сумарно и се почваш.Ако смяташ да се занимаваш е дропшипинг ти препоръчвам незабавно да зачеркнеш българския пазар.Тук нещата още не са развити и ще изгубиш ценно време за да циклиш на едно място
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Какво му е глупавото на постовете ми? Просто си имам мнение, че и без ДСД може да си много успешен дропшипър. Това, че не ме кефи тази измислица теб какво толкова те дразни? А кои други постове в друга тема са ми "глупави"? Твоите обвинения са безпочвени. Лек ден.

Глупавото на постовете ти е,че не помагат на никого с нищо.Не мисля,че на някой от читателите на темата им пука точно за твоето негативно мнение.Ако не се интересуваш от темата просто недей да коментираш повече и си участвай там,където ти е интересно и си компетентен.
П.С: Нищо лично !

Относно DSD смятам,че работи добре и при наличието на желание всеки начинаещ може за кратко време да постигне добри резултати.Както знаем положението с доходите ни в България не е цветущо,а тази платформа се оказва доста удобна алтернатива за някои ! :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Добре, съгласен съм. Ще сложиш ли един скрийншит от печалбата, която си генерирал чрез ДСД?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

1b0d2d4b3a54853669f92ebefb646bc7.jpg
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Всичко това е супер, но не е задължително ДСД да ти е помогнал за това. Ти правиш арбитраж. Купуваш и препродаваш, без да си притежател на стоката. Само не казвай, че е лесно и не отнема време. Един приятел така си печели супер, но за него няма събота и неделя- нон стоп следи на компа какво става.
 
Здравейте! Искам да попитам дали някой от вас ползва Html кода при описание на продуктите когато ги качва :)
 
Хайде колегията.. искажете мнение сега след толкова време - края на 2018 .
Какво ви е мнението след толкова време за ДС доминейшън и дропшипинг?
Поздрави!
 
И аз се интересувам от платформата. Дори писах съобщение във Фейсбук на еднин човек, който тук е писал, че я ползва и е доволен. Но постовете са му от 2014. И май създателите на сайта за БГ са го зарязали...Поне с такива впечатления оставам.
 

Горе