DSK bank gateaway модул за whmcs

Да, това би бил добър вариант. За това си мислех и аз. Чужди фирми с бг сметки, ако нямат филиали тук, ми изглежда странно явление, но сигурно само на мен. ;)
само на теб ти изглежда странно :) Има начини за всичко , а аз знам пътя по който това може да се случи. Както може да си извадиш фирмена сметка в Английска или Европейска банка с Българска фирма така и обратното. Разбира се, това го знаят хора които са минали по този път.
 
само на теб ти изглежда странно :) Има начини за всичко , а аз знам пътя по който това може да се случи. Както може да си извадиш фирмена сметка в Английска или Европейска банка с Българска фирма така и обратното. Разбира се, това го знаят хора които са минали по този път.
Да, то всичко може. Въпросът е логично и оправдано ли е? Аз лично не виждам голям смисъл сметката да ми е в друга държава, а фирмата в друга, да може допълнителна да има в някоя държава, но основна и единствена. Да не говорим, че сигурно не се водим топ тръстед дестинация за банкови сметки и прочие. Но това е друга тема.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Е каква е логиката да имаш Офшорна в САЩ и да искаш да интегрираш ДСК към WHMCS? Сигурно говорим за БГ фирма. WHMCS от своя страна е система за управление на хостинг, домейн, дизайн и други дигитални продукти. Демек, може да оперира от всяка точка без да се съобразява с шипинг и куриерски фулфитмънти и прочие.

Мисълта ми е, не е ли логично да си с UK или USA фирма при клиенти единствено и само в USA и UK? Да, сигурно откриването на банкова сметка ще е малко по-сложен процес, но да речем, че това би спестило доста главоболия.
Българският подоходен данък е най-добрият!)
Затова нашата компания в България е открита през 2015 г.
 
Да, това би бил добър вариант. За това си мислех и аз. Чужди фирми с бг сметки, ако нямат филиали тук, ми изглежда странно явление, но сигурно само на мен. ;)
Разполагаме с офис със сървърни стелажи във Варна.
И почти всички служители живеят в България.
 
Разполагаме с офис със сървърни стелажи във Варна.
И почти всички служители живеят в България.
Човешките ресурси и бизнеса нямат общо, за справка siteground. Те са с бг фирма за служителите си тук, но с няколко юридически лица по цял свят, освен тук. ;)
 
Българският подоходен данък е най-добрият!)
Затова нашата компания в България е открита през 2015 г.
Това е така. Също е вярно, че имаш две неща, за които се мисли тук - дали няма по-изгоден данък печалба в държави, в които до дадена сума не се дължи и дали конверсията ще е същата като, ако клиента види фирма от западна Европа, САЩ, Канада, и държави с по-висок рейтинг. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе