DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

coolice

Owner
Напоследък DuckDuckGo се разпространява като държаща на вашето праивъси търсчака

Представлява хибридна търсачка между бинг яхо и други а за резултатите на кирилица видях и малко паурд бай яндекс банерче в дясно (което не ми излиза сега) но съм сигурен че и те участват...

Та чаках някой неща да станат готови днес и поразцъках на англииски ми намери каквото търсих и зададох на шега за регион България и направо ме разби хаха не са перфектни но са доста смислени :) ако искате разцъкайте за тест :)

https://duckduckgo.com/?t=i&kl=bg-bg&kad=bg_BG
 
От: DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

Това не е ли си Гуглетърсачка с друг фейс
 
Re: От: DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

Това не е ли си Гуглетърсачка с друг фейс

По-скоро на бинг ми блъска, поне резултатите им са на 80% подобни за фразите които пробвах.
 
Re: От: DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

Това не е ли си Гуглетърсачка с друг фейс

няма нищо общо с Г виж на хоума какво линкче има до Search anonymously. как хейтват Г тончо под кутииката за търсене

По-скоро на бинг ми блъска, поне резултатите им са на 80% подобни за фразите които пробвах.

Хибрид са DuckDuckGo gets its results from over one hundred sources, including DuckDuckBot (our own crawler), crowd-sourced sites (like Wikipedia, which are stored in our own index), Yahoo! (through BOSS), Yandex, WolframAlpha, and Bing.
http://help.dukgo.com/customer/portal/articles/216399

за сърча на кирилица който ме учуди колко е добър ако не зададете регион на търсенето като свалите на долу да излязът още резултати излиза яндекс банерчето в дясно ако не смъкнете не излиза и при регион бг не го видях

Screenshot from 2013-06-27 02:45:48.png

аз имах на предвид че ако задатете регион България вади доста смислени резултати за доста неща го пробвах, пробвайте и вие не бях виждал досега друга търсчка освен Г да работи толкова добре

болднатото е важно освен стандартните неща пробвах и торта в софия инт къща за гости еди къде си итнт всичко беше смислено :) иначе нямаще да пиша за тях
 
Последно редактирано от модератор:
От: DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

Готин е патока :) Мене ме е радвал и ме радва :) Напомням ми Гугал преди много мнооого време :)
 
От: DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

Тази търсачка е супер, няма ли да навлезе нещо такова, че вече гугъл ми писнаха с техните алгоритми и простотии :)
 
Правят и много яка пропаганда в момента навсякъде. Имаше готина статия, показваше на 10 пъти ръст за последния месец, само че къде ли я заврях, та не мога да я постна...
 
Re: От: DuckDuckGo - Учудващо смислени резултати на Български

Готин е патока :) Мене ме е радвал и ме радва :) Напомням ми Гугал преди много мнооого време :)

точно като в началото когато хората се чудеха че намира всичко :) макар и с леки грешки :)

мен ме радва че и тази се справя доста добре :) затова драснах за нея тук :)
 

Горе