Duplicate Content

три уши

New Member
Ако имаме оригинален текст:

Заглавие1
Изречение1 - Изречение2 - Изречение3 - Изречение4 - Изречение5 и тн

и текст в нашия блог:

Заглавие2
Изречение1 - Изречение3 - Изречение5 и тн

ще бъдем ли санкционирани за duplicate съдържание? :oops:
 
От: Duplicate Content

Еми мисля си че ще попаднеш под това с дублираният контент. Но защо не го направиш:

Заглавие2
Изречение5 - Изречение2 - Изречение3....

Така си мисля че ще мине по-добре от изцяло дублицирано боди. Даже се доближава доста до уникалният контент. :)

Успехи.,
 
От: Duplicate Content

Мисля че не би трябвало да имаш много проблеми
 
От: Duplicate Content

music news

Ето тук е нещото, върху което работя.
Чужда статия, използвам първите 1-2 изречения, следващите са написани върху картинка, още 1-2 нормални изречения, колкото поста да не е съвсем без съдържание и пак картинка. По този начин искам да намаля времето нужно да редактирам целите текстове, а в същото време google да не ме взима за duplicate content. Какво мислите - ще се получи ли?
 
Последно редактирано:
От: Duplicate Content

Хитра идеика.Особено ако това 1-2 изречения си ги пренапишеш.Все пак с 4-5 пренаписани изречения че имаш абсолютно уникаен контент
 
От: Duplicate Content

Ако имаме оригинален текст:

Заглавие1
Изречение1 - Изречение2 - Изречение3 - Изречение4 - Изречение5 и тн

и текст в нашия блог:

Заглавие2
Изречение1 - Изречение3 - Изречение5 и тн

ще бъдем ли санкционирани за duplicate съдържание? :oops:

използвам нещо подобно като стратегия за един мой блог, засега съм нямал проблеми. все пак винаги пренаписване на някое друго изречение би ти гарантирало сигурно избягване на проблема :wink:
 
От: Duplicate Content

iwantpq4.jpg
 
От: Duplicate Content

Блогът вече е DoFollow - за тази цел беше картинката :) Чувствайте се свободни да коментирате каквото ви е на сърце.
Btw, допринасят ли за нещо коментарите?
 
От: Duplicate Content

Виж като цяло това че ще повториш няколко изречения почти няма варинат да ти навреди, въпросът обаче е по скоро защо го правиш.

Ако го правиш с цел да излъжеш Г - по-скоро лъжеш себе си трябва да ти кажа.

Има едно нещо много важно, да не кажа най-важното дето се пропуска обикновено в сео форуми, всеки говори за това как да "манипулира", а качеството на сайта и контента съответно играят много важна роля.Ако сбъркаш тук ти просто сам си вредиш повярвай ми.Една от най-лошите сео стратегии е да излезеш на фронта с не качествен сайт.

Нека да кажем че аз съм авторитетен в твоята ниша и ти идваш при мене и искаш линк, да обаче идват още 20 човека такива като тебе.И защо си мислиш че аз ще дам точно към теб ...???
Аз ще си избера най-добрия и ще линкна него.И този като отиде при още няколко човека - той те бие тебе, защото Г ще види това.

"Ето тук е нещото, върху което работя.
Чужда статия, използвам първите 1-2 изречения, следващите са написани върху картинка, още 1-2 нормални изречения, колкото поста да не е съвсем без съдържание и пак картинка. По този начин искам да намаля времето нужно да редактирам целите текстове, а в същото време google да не ме взима за duplicate content. Какво мислите - ще се получи ли?"

А за това - само си губиш времето, колкото и да се мъча да виждам логока в това, по-добре иди при някой и му плати $5 да ти напише страницата.+ нали все пак ти трябва и контент така и така.А и ти така и така ще ти мине време да го направиш.Карай си по класиката.(Мое мнение ти казвам сега мъча се да ти помогна, не се сърди )

"Btw, допринасят ли за нещо коментарите?"
Да, разбира се

има още доста да го оптимизираш - само тайтъла, най-важния елемент не ти е правилен, от там да тръгнем
 

Горе