Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

$INeed$

Well-Known Member
Днес прочетох в едно онлайн издание, че Гъщеров ще става IT и реших да споделя, защото все пак сме с отворени обятия за нови лица. И като казвам нови, имам предвид чисто нови, а като казвам лица, имам предвид - убави лица. :)

Та, новитна гласи, че Гущерови и певицата Мария ще развият социална мрежа и след като се разрасне, ще я продадат. Аз бих им препоръчал Флипата, ама там да ринеш такива оферти. Сайтът е още в разработки на адрес duvamis.com и силно се надявам да стане следващия Facebook, защото хората имат мечта. :)

Ресурс: lifestyle.ibox.bg/news/id_1001457629

Много ми се иска да чуя вашите коментари. Дано успят. Силно се надявам. Тук се иска нещо повече от гласови данни и пачки. Сори, но съм свикнал такива неща да се правят от хора, които мислят по далеч от сапарето си и "светските" клюки.
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Не съм запознат отблизо с темата, но ако няма как да гепна линк от там няма да ми е от полза.
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Не съм запознат отблизо с темата, но ако няма как да гепна линк от там няма да ми е от полза.

Браво. Аз лично съм впечатлен. Дано им тръгне, но не знам на този пазар как ще им се получи. Успехи от мен. ;)
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Идеята е Гущерови и Мария да развият социалната мрежа и след като се разрасне, да я продадат.

Щом това е идеята значи "успехът" им е гарантиран. Както се казва: "Още не са хванали рибата, а вече слагат тигана на печката."

И като прибавим:

Любимият мъж на фолкпевицата Мария ще става IT специалист.

Намерихме млад екип, а аз съм им нещо като учител", разказва Добромир Гущеров.

Сиреч още не е станал специалист, но пък е вече учител.
 
От: От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Щом това е идеята значи "успехът" им е гарантиран. Както се казва: "Още не са хванали рибата, а вече слагат тигана на печката."

И като прибавим:





Сиреч още не е станал специалист, но пък е вече учител.

Имам чувството, че си предобенед в успеха им. Мисля, че трябва да се включат в кампанията ни Успей с нас. :) Поне си мисля, че ще имат шас с това нещо. Звучи ми странно, но определено не е като да им липсва визия. Но от това, което съм чел за бизнеса, той трябва да е твоя рожба, а да го правиш, за да го развиеш и продадеш, не знам колко % оцеляват, следвайки такива планове. ;)
 
От: От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Но от това, което съм чел за бизнеса, той трябва да е твоя рожба, а да го правиш, за да го развиеш и продадеш, не знам колко % оцеляват, следвайки такива планове. ;)

Изпечените флипаджии може и да успяват с такава схема, но начинаещ "ИТ специалист", при това в такава ниша - малко вероятно. Гигантът Google не може да бие Facebook и мрежата им е на изкуствено дишане, пък какво остава за фирмата на Мара Отварачката.
 
От: От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Изпечените флипаджии може и да успяват с такава схема, но начинаещ "ИТ специалист", при това в такава ниша - малко вероятно. Гигантът Google не може да бие Facebook и мрежата им е на изкуствено дишане, пък какво остава за фирмата на Мара Отварачката.

Поне всички са от силиконовата долина. :) Време дойде Facebook да падне. Трябва да специализират в нещо. Не може така без визия. ;)
 
От: От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Поне всички са от силиконовата долина. :) Време дойде Facebook да падне. Трябва да специализират в нещо. Не може така без визия. ;)
Ха, ха, ха, голям лаф изрече:lol:
Направо им предлагам са си купят Фейсбук-а и да го препродадат на Гугъл.
 
Не знам, но на мен клипчето много ми хареса, което им е в сайта.. Ся ще се регна да разгледам да видя за кво иде реч ;)

Регнах се, ама доста обърана ми се вижда.. и се отказах :lol:
 
От: От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Поне всички са от силиконовата долина. :) Време дойде Facebook да падне. Трябва да специализират в нещо. Не може така без визия. ;)

Ахахахахахах :D Само Силиконовата долина може да победи Сицилиевата :D :D :D
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Сигурно после ще продадат сайта на Пайнер, че да имат местенце, където да си споделят чалгата и снимки от пластичните ужасии. Успех:D
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Гущеров, IT. Това ще е забавно. Нищо, оставете момчето да се порадва и на този си инвестиция. ;)
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Гущеров, IT. Това ще е забавно. Нищо, оставете момчето да се порадва и на този си инвестиция. ;)

INeed ти акаунтите ли обърка или си получил частична амнезия? :)
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Тук пише, че е събрал профи екип:

lifestyle.ibox.bg/news/id_1001457629

Я бързо си казвайте кои сте се намърдали в екипа му?!:)
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

INeed ти акаунтите ли обърка или си получил частична амнезия? :)
Не, просто седя и се чудя дали да зарежа всичко, като гледам кой какъв ще става. IT, брат. Нема такъв та*ак. Сигурно ще има силен шер на гоуемите дини на Мария, аз тогава от сега се регвам. :)

Не искам да звуча хейтърски, ама да ме прощава. IT не се става ей така. Сядаш и учил. Малко ми е невероянто някои с подибни знания да има успех, нищо от парите. ;)
 
От: От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Ахахахахахах :D Само Силиконовата долина може да победи Сицилиевата :D :D :D

Аз искам да видя как ще изглеждат шер бутоните. ;) Ще нещо като sexy. Не ми е някакси реално.
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Дал е пари. Има някакъв бесен клип, не можах да го изтрая до край. Клише след клише, дълъг като за хора с железни нерви.
 
От: Duvamis - новата социалка на Гущеров (на Мария)

Видеото е като трейлър на Цайтгайст 4...
 

Горе