Купувам: e-commerce

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Купувам e-commerce (онлайн магазин) работещ на българския пазар. До 5000 лв. В случай, че оценявате бизнеса си на повече можем да говорим за сдружение.

Моля за предложения само на ЛС!
 
Здравейте,

Не разбирам защо след като имате пари за инвестиране не ги инвестирате в това да изградите собствен сайт?
 
А има ли ниша, в която искаш да се намърдаш? И мен ми е интересно има ли такива оферти. Не е зле един такъв разработен магазин да си имаш, който да доразвиеш до изкарването на една или няколко заплати. Лошото е, че такива малко трудно се продават. Повечето на цената, която търсиш са много зелени и тукощо проходили, с доста разредени продажби.
 
Насочил съм вниманието си към много тясно профилирани ниши. Без да се ограничавам в конкретна ниша. Колкото по-трудно толкова по-добре за мен. Тези с масовите и разнообразни продукти също бих ги прегледал, но трябва поне малко да са развити и да са правени с мисъл.

Реално мога да отделя повече пари за бюджет, но от това което съм видял до сега, не си заслужава повече.
 
Дай повече информация и ще видим колко нули могат да се добавят.
 
Имам 2 магазин за детски стоки и играчки.

Единия е доста по-развит и не го давам за този бюджет, но другия е аналогичен със същите продукти, на 2 години е и може да го дам и за по-малко!
Ако имаш интерес пиши на лично
 

Горе