easy trader

От: easy trader

Не пробваш ли, няма да разбереш. На мен преди ми харесваха, сега вече не. Няма качествени рекламодатели (платежоспособни) просто.
В най силния си период при тях с 3 банера докарвах към 300 лв. месечно , декември 80 лв. едвам докарах и ги разкарах.

Ето ти за декември статистика да се ориентираш.


импресии - 721 158 клика-1735 лв.-86.70

Ако нямаш сайт с повече от 1000 уникални дневно не си и помисляй ...
 
От: easy trader

Добре дошъл тук. Разгледай какво има по-въпроса из форума. ;)

Сигурен съм че ще намериш доста информация по въпроса. Използвай търсачката, като го търсиш и на кирилицата и на латиница. Успехи и приятен престой тук ;)
 
От: easy trader

Според мен Изитрейдър са много добри :)

Трябва да направят за в бъдеще и рекламна кампания за показване и на импресии.
Не да се плаща само на кликове ами и да стане на импресии заплащането.
 
От: От: easy trader

Ако нямаш сайт с повече от 1000 уникални дневно не си и помисляй ...

Ми имам сайт с почти 2000, обаче като ме прецениха за "трафик сайт"...файда няма.... 30 лв месечно. :mad: Ама ги търпя щот мястото си е свободно така или иначе...
 
От: easy trader

Да, това с трафик сайтовете го пропуснах. Нямам впечатления по-въпроса затова.

То и да не си с трафик сайт като няма какво да показваш пак е същата работа.
 
От: easy trader

Хм, аз искам да се регистрирам като рекламодател, но има някакви глупави изисквания - фирма, МОЛ (wtf?), а и гледам, че предлагат някакви огромни пакети за по 1500 лева, а аз имам бюджет 200-300лв месечно. Ако някой рекламира с тях, нека разясни :oops:
 
От: От: easy trader

Хм, аз искам да се регистрирам като рекламодател, но има някакви глупави изисквания - фирма, МОЛ (wtf?), а и гледам, че предлагат някакви огромни пакети за по 1500 лева, а аз имам бюджет 200-300лв месечно. Ако някой рекламира с тях, нека разясни :oops:

Най-доброто място за теб за реклама е тук http://adbulgaria.com
 

Горе