Easypay / Econt / Speedy - доходи ?

stanangelov

New Member
Здравейте,

Предварително се извинявам ако има тема по върпсоа която не съм успял да открия.

Харесал съм един офис с изключително нисък месечен наем и се поинтересувах какви печалби могат да се генерират ако той стане каса на Easypay, офис на Еконт или Speedy.

Проблемът бе, че никъде не видях евентуални печалби или как точно работи този бранш спрямо съдружниците.

Има ли някой от вас който да е наясно или пък да има или да е имал такъв обект и ако може да даде малко повече инфо ще съм изключително благодарен.

Поздрави
 
Печалби от минус безкрайност до плюс безкрайност.
Ако тръгваш с мисълта "колко ще спечеля" доникъде няма да стигнеш.

Това, че някакъв офис е с нисък наем, значи точно нищо. Ами ако е на майната си където имаш 0 човекопоток или вече има офиси на Изипей/Спиди/Еконт?

Прочети първо за Еконт какви са им изискванията - https://www.econt.com/partners
Спиди вече почти нямат офиси, които да не са техни собствени - т.е. не се надявай.
За Изипей @ivtcho може да се включи.
 
Какво значи "тръгваш с мисълта колко ще спечеля" ?
Мисля, че всеки предприемач преди да се заеме с дадем бизнес проучва евентуалните приходи и разходи.
 
изипей 1% куриерите 30 % от всяка пратка
 
Защо бе? Какво лошо има човек да мисли и за това какво ще му докара инвестицията.
Нищо лошо. Ама това е последното нещо за мислене, а не първоначалното.
 
Нищо лошо. Ама това е последното нещо за мислене, а не първоначалното.
Всеки сам си избира приоритетите, нали? Според мен правилното е решаването на проблем, после печеленето, но малко инвеститори биха се съгласили с мен. :) Особено такива, които искат да купят % от бизнеса. :)
 
Нищо лошо. Ама това е последното нещо за мислене, а не първоначалното.
Зависи от кои предприемачи си. :) Има и от едните, има и от другите, а трети искат, защото просто не им се ходи на работа, и вече каквото изкарат. Всеки е с различни приоритети, важно е крайната цел и резултата от нея. :) Моля, малко повече толеранс в различните позиции на хората.
 

Горе