easytrader се оляха

От: easytrader се оляха

То е забранено,това е подсъдно,никой няма право да знае толкова лична информация.Още малко ще поискат и номер на банкова сметка и ПИН....
 
От: easytrader се оляха

.Още малко ще поискат и номер на банкова сметка и ПИН....

Номера на банковата ти сметка вече го имат остава им пина :lol:
 
От: easytrader се оляха

ново 5
Важно! Във връзка с нови функционални и търговски промени в платформата, голяма част от уеб сайтовете в сегашния Extreme Network ще преминат към Traffic Network, т.е. няма да имат възможност да се кандидатират за програми, а ще разполагат с готови ротатори / универсални ротатори /. В този случай отново се налага да вземете нов рекламен код за универсален ротатор от меню РОТАТОРИ. Моля, обърнете внимание, че преминаването в Traffic мрежата не означава по-ниска доходност за вас, а по-голямо разнообразие от програми и рекламни банери за сметка на правото да се кандидатирате за всяка поотделно. Крайният ефект, който целим е по-висок приход за 1000 показвания (eCPM) за сайтове с малка посещаемост и слаба популярност сред рекламодателите.

честито на пре...ните, от които съм и аз де
 
От: easytrader се оляха

Според мен това е добра идея! Защото ще имаме достъп до по-голям брой реклами а и различни банери! Което въобще не е лоша идея :)
 
От: easytrader се оляха

А мен ме прецакаха точно обратното :) Вкараха ме в премиум мрежата и нито един рекламодател не ме одобри и сега няма какви банери да връткам :) А аз си искам в трафик сайтовете да ми е :)
 
От: easytrader се оляха

Мда, много добра идея. Който е взимал 5 стотинки на клик, сега ще взима 3 стотинки с новата ''политика''. Днес тествах от новия код и въпреки обещанията, че приходите нямало да паднат.. клика вече е 3 стотинки. Защото повечето сайтове са преместени в "Трафик мрежата'. Честито на печлившите :)
 
От: easytrader се оляха

А мен ме прецакаха точно обратното :) Вкараха ме в премиум мрежата и нито един рекламодател не ме одобри и сега няма какви банери да връткам :)
Не можеш ли да избираш от ВИС мрежата сайтове и програми?
 
От: От: easytrader се оляха

Не можеш ли да избираш от ВИС мрежата сайтове и програми?

Май съм излъгал точно какво е станало(не съм в премиум мрежата а в екрийм-а май), но ето комуникацията ми с Easytrader:

Здравейте,
От вчера един от сайтовете ми не е трафик сайт, а е със статут на интерактивен сайт. Но така сайта ми вече не печели нищо. Няма ли как въпросния сайт да използва и "трафик сайт ротатор" в смисъл един вид да си избирам дали да се въртят банерите, които са на трафик сайтовете.

Мерси предварително за отговора.

И техният отговор:

Администратор Здравейте,

Не можем да Ви направим едновременно и интерактивен, и Трафик сайт. Одобряването на кампаниите понякога изисква време, особено при струпване на почивни дни, както е във Вашия случай. Скоро планираме промени, които да изменят общата доходност на сайтове като Вашия в положителна посока.

Поздрави,
Силвия Благоева



Не ги запитах обаче, дали ако аз настоявам сайта ми да е трафик сайт без да е интерактивен ще ми се уважи молбата.
 
От: easytrader се оляха

Ако поискаш сайта ти да е само трафик ще го преместят.
Когато ги ползвах имах сайт, който не го одобряваше почти никой и ги помолих да го преместят в Трафик. Нямаха нищо против.
 
От: easytrader се оляха

Това с одобряването в easytrader Е НАЙ-ГОЛЯМАТА простотия.
 
От: easytrader се оляха

Ами да. В момента както казах, повечето сайтове ги направиха трафик и вече няма одобряване, а самите изитрейдър ти пускат рекламите и клика ти е 3 стотинки. Това е хубаво, ако има разнообразие от реклами, а не 3-4 банера, които са на транспортни фирми и вече няколко до болка познати онлайн игри. Ако има всички онези интересни реклами за които се кандидатсваше преди.. би имало смисъл от тази промяна.
 
От: easytrader се оляха

Една малка поправка - не всички кликове са по 3 стинки, има и такива по 4. След допитване до съпорта на изи трейдър ми беше обяснено, че постепенно цената на клик ще бъде увеличавана. Това е много добре, защото доколкото си спомням някои от програмите в екстрим мрежата пак си бяха на 4 стинки. Аз лично съм си доволен от това, че единия ми сайт е трафик. Изобщо не се налага да влизам и да се занимавам с кандидатстване и качване на банери.
 
От: easytrader се оляха

А мен ме прецакаха точно обратното :) Вкараха ме в премиум мрежата и нито един рекламодател не ме одобри и сега няма какви банери да връткам :) А аз си искам в трафик сайтовете да ми е :)

Veselushko, до колкото знам от познати в премиум мрежата те одобряват веднага за всяка една програма и цената на клик е минимум 30 стотинки към сайта, даже имало и по 60 стотинки, което си е направо нечовешко за БГ :)

В мемента единия от сайтовете ми е ВИС и там получавам по 10 стинки, а има и две политически кампании от които намазвам по 20 стинки :)
 
От: easytrader се оляха

в трафика май не пускат пак всички реклами, въртят се само някой, с по не таргетирана аудитория банери,
например аз не съм засичал банери на trader.bg или както им беше точно името или на повечто туристически сайтове и т.н.
пак си се въртят макс 10 програми
 
От: easytrader се оляха

Ако поискаш сайта ти да е само трафик ще го преместят.
Когато ги ползвах имах сайт, който не го одобряваше почти никой и ги помолих да го преместят в Трафик. Нямаха нищо против.

Точно и аз така направих :) вместо 2 одобрени реклами по 6-7ст, 10-20 за по 3ст :) а сега имат и за 3 и за 4. Но ми писаха че до 31 число този месец минималния клик щял да е 5 ст при трафик сайтовете и сумати сайтове ще бъдат преместени в трафик :)
 
От: easytrader се оляха

хора какво да ви кажа... коректни са, но от там пари немогат да се направят...
 
От: easytrader се оляха

Не мога да разбера...уж съм трафик сайт, но имам и ПРОГРАМИ?
 

Горе