EasyTrader

xaxaxa

New Member
Хора Цъкнах 2-3 пъти на мой банери от сайта :( дали ще ме баннат :(:(:(:(

дано да не видят повече няя да цакам
 
аз не знаех мн сорри!!!!!
:) хора вие къртите , не знаех ,че не трябва да си кликам на рекламите 2-ри пост днес , предния е за widgetite
 
Не мисля, че е кой знае какъв проблем. Изитрейдър работи с други фирми и когато цъкаш на някой банер, набутваш фирмата, за собствено благо и благото на Изитрейдър.
Определено не би трябвало да има проблем, защото и ти си човек, и ти имаш интерес и е твое право да си кликаш където искаш, но да не прекаляваш.
Не работя с Изитрейдър, но знам, че системата им е добра, особенно за сайтове на български и за България.
 
@kolev89 не е добре да използваш рекламите на widgetbux на твоя бг сайт .И да изкараш пари няма да ти ги признаят - против правилата им е .
 
Аз ще го махна това съобщение за разработването и тогава ще пробвам ама като цяло дали ще го одобрят. А за банера на уидгет това не го знаех ще го махна тогава. Аз до момента с него сам изкарал $40 и $25 бонус пък дано в края на месеца да ми ги пратят :D А на Адсенс като имам реклама дали ще повлияе или и нея трянва да махна като изпратя сайта си за одобрение ?
 
Pin2 каза:
Определено не би трябвало да има проблем, защото и ти си човек, и ти имаш интерес и е твое право да си кликаш където искаш, но да не прекаляваш.

Всъщност това което казваш е против правилата на почти всички PPC програми... Наистина може да не ти закрият акаунта заради малка злоупотреба, но принципно е против правилата. И за това, че и ти си човек и т.н, на никой не му пука всъщност... :)
 
Не кликай по твойте реклами!! Особено внимавай с рекламите от гоогле.
По добре накарай други хора да кликат върху тях или повиши си трафика на хора. по принцип процента на кликаемост на банерите е около 0.5- 2% . :)
 
Welkin каза:
Всъщност това което казваш е против правилата на почти всички PPC програми... Наистина може да не ти закрият акаунта заради малка злоупотреба, но принципно е против правилата. И за това, че и ти си човек и т.н, на никой не му пука всъщност... :)

И аз така си мисля, на никой не му пука, че искаш да измекярстваш.
Изобщо не мога да разбера защо има толкова малки душички из БГ уебмастерите. Всеки гледа нещо да наклика, злоупотребява и после псува, колко били зле адсенс или там който го е баннал.
Всеки записал се независимо за коя афилиейт система приема тяхните правила и условия и е длъжен да ги спазва!
Дори и това, което е написал vagon
vagon каза:
По добре накарай други хора да кликат върху тях
е пълна глупост. Най-добре е всеки от нас да разбере, че една такава грешка си остава фатална, като при Гугъл си е за цял живот. Аз не бих рискувал да си кликам на банерите!
 
Welkin каза:
Pin2 каза:
Определено не би трябвало да има проблем, защото и ти си човек, и ти имаш интерес и е твое право да си кликаш където искаш, но да не прекаляваш.

Всъщност това което казваш е против правилата на почти всички PPC програми... Наистина може да не ти закрият акаунта заради малка злоупотреба, но принципно е против правилата. И за това, че и ти си човек и т.н, на никой не му пука всъщност... :)

Добре де ... аз имам 10 IP-та, кое за тях е мойто IP ?
Нали се сещаш, че съседката ще чука денонощно не само мен, а и банерите ....
Това имам в предвид. а и аз винаги мога да си сменя IP-то
 
Еми то предполагам че и от качеството на трафика, ако само се цъка и нищо - действия или по нататъчно сърфиране. Ей това си мисля че може да е един от критерийте, например Google режат и затова, но има и други. Примерно ако сайта почва да става съмнителен за дадена система, той се изследва. Вижда се колко уникални има и от къде идват, ей такива неща. Предполам че това е част от това всичко да е коректно. И така и трябва. :wink:
 
Еми изберете си:
Забелязахме, че върху рекламите на Google на Вашия(ите) сайт(ове) са
генерирани невалидни кликвания и/или импресии. Поради тази причина
закрихме Вашия профил в Google AdSense. Моля да проявите разбиране, че
тази стъпка беше предприета, за да защитим интересите на
рекламодателите в AdWords.

Както вероятно знаете, е недопустимо на сайт на AdSense издател да има
невалидни кликвания или импресии върху която и да е реклама,
включително (но не само) такива, генерирани от:

- издател върху реклами, разположени на собствените му уеб страници
- издател, който насърчава други потребители да кликват върху рекламите
на сайта му
- програми за автоматично кликване или сърфиране или какъвто и да било
друг измамен софтуер
- издател, който модифицира която и да било част от рекламния код, или
променя оформлението, поведението, насочеността и доставката на
реклами, независимо от причината

Направих нещо нередно за което съжалявам вече :D Кликър Не знам дали е заради това но сега ще трябва да чакам 2 дена за да ми отворят нов - 2 дена съм навътре :( А знаете ли как разбират кои са невалидните кликове :?
 

Горе