ebay/Amazon - разяснения в началото

От: ebay/Amazon - разяснения в началото

А иначе как е по-добре - повече артикули или по-малко в началото, докато махнат ограниченията и получа добър feedback?
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

По-малко,разбира се,и да не са много скъпи,и най-вече да не са виртуални стоки.
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

То колко да са повече като имаш право на 10 в началото?
И по-хубаво евтинки, за да може да се прежалят повече хора да пазаруват от нов акаунт, докато се натрупа рейтинг.
За виртуалните стоки нищо не знам, не мога да кажа.
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Бе, не че нещо ама колежката Райчева е права. Първоначално имате право на точно 10 листинга, в последствие на 20 и повече. . . Право е момичето просто. В един момент имате възможност да листвате много продукти и достатъчно голяма сума (защото има ограничение и по сума), но пък всеки качен листинг се таксува - примерно можеш да качиш 120 листинга на месец, от тях 50 фрий, останалите по $0,30. Това зависи в каква категория качваш и разбира се от това каква е месечната оферта на eBay. Тоест има и други фактори играещи върху цената, освен онези проценти. :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Здравей колега, би ли ми разяснил накратко как стават нещата с Payoneer картата и амазон, понеже бих искал да продавам там. За начало при регистрацията на акаунта ми иска "Country of Residence/Establishment", тъй като няма възможност за България, а Payoneer картата върви с US банкова сметка предполагам трябва да избера US, но след това няма ли да има проблеми с верификациите?
Колега, как се справи с регистрацията и избора на държава, че и аз съм на същото положение?!!
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Колеги, има ли някой, който може да помогне с регистрацията на карта от Payoneer в Амазон?
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Аз също търся помощ . Амазон иска верификация на Payoneer , а аз не успях да я заредя по никакъв начин. с paypal вече не става . ако някой е съгласен да ми зареди от неговия payoneer акаунт 20 долара a аз предварително ще изпратя 25 долара на посочен paypal .
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Аз също търся помощ . Амазон иска верификация на Payoneer , а аз не успях да я заредя по никакъв начин. с paypal вече не става . ако някой е съгласен да ми зареди от неговия payoneer акаунт 20 долара a аз предварително ще изпратя 25 долара на посочен paypal .

А как въобще стигна до верификация? Коя страна избра в началото и какъв billing address даде?
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

А как въобще стигна до верификация? Коя страна избра в началото и какъв billing address даде?

В началото дадох Полша но знам че преди да добавя картата трябва да има нещо вътре и при самото добавяне амазон автоматично си дърпа 2-3 долара ако няма нищо не я приема
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

В началото дадох Полша но знам че преди да добавя картата трябва да има нещо вътре и при самото добавяне амазон автоматично си дърпа 2-3 долара ако няма нищо не я приема
Преди малко ми казаха, че можело и без да има пари в картата. Довечера ще пробвам пак!
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Преди малко ми казаха, че можело и без да има пари в картата. Довечера ще пробвам пак!

при мен нестава без да има пари в картата
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Търся помощ . Амазон не приема картата на Payoneer предполагам защото няма нищо вътре , а аз не успях да я заредя картата по никакъв начин. с paypal вече не става . ако някой е съгласен да ми зареди от неговия payoneer акаунт 20 долара a аз предварително ще изпратя 25 долара на посочен paypal . това ми изписва Амазон като се логна The credit card information registered to your seller account is invalid. You will have limited access to your seller account until you provide valid credit card information.
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

това ми изписва Амазон като се логна The credit card information registered to your seller account is invalid. You will have limited access to your seller account until you provide valid credit card information.
На мен ми го изписва същото, но не защото няма пари вътре. Има обяснение за всяко съобщение, което дава. В случая има две причини, едната е изтекла карта, а другата промяна в billing address-а. При мен не е изтекла картата, следва да е адреса, но незнам какво да правя. Какво ли не опитвах! Ако някой има идея, нека помага!
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

На мен ми го изписва същото, но не защото няма пари вътре. Има обяснение за всяко съобщение, което дава. В случая има две причини, едната е изтекла карта, а другата промяна в billing address-а. При мен не е изтекла картата, следва да е адреса, но незнам какво да правя. Какво ли не опитвах! Ако някой има идея, нека помага!
а какво даваш като billing address-а . може би billing address-а трябва да съвпада с адреса който си задал при регистрация в payoneer
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

а какво даваш като billing address-а . може би billing address-а трябва да съвпада с адреса който си задал при регистрация в payoneer

И аз така мисля, че трябва да съвпада с този в payoneer. Пиша го същия и не става!
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Търся помощ . Амазон не приема картата на Payoneer предполагам защото няма нищо вътре , а аз не успях да я заредя картата по никакъв начин. с paypal вече не става . ако някой е съгласен да ми зареди от неговия payoneer акаунт 20 долара a аз предварително ще изпратя 25 долара на посочен paypal . това ми изписва Амазон като се логна The credit card information registered to your seller account is invalid. You will have limited access to your seller account until you provide valid credit card information.

Тони,в селър акаунта си добавяш УС банковата сметка,която имаш с пейонер картата,в акаунта ти я има.Добавяш номера на сметката и парите ти ще се превеждат на нея,а ще можеш да ги теглиш/харчиш с картата.Това е.
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Аз мога да ти пусна 20 долара в паионер срещу 25 в пейпал. Пиши ми на лични колега да се доуточниме.
 
От: ebay/Amazon - разяснения в началото

Здравейте, може ли някой да ми прехвърли $20 в payoneer, срещу пари на ръка?
Благодаря предварително! :))
 

Горе