Ebay problem! Не мога нито да се логна нито да си възстановя паролата?!

fena01

Active Member
Здравейте колеги. Имам много неприятен проблем с Ebay. Не мога да се логна в сайта, пише ми Your email/user ID or password is incorrect.
След като опитах да си възстановя паролата, ми казва, че няма такава регистрация с такъв емайл. Опитах се да се свържа с съпорта, но мога да им пиша само и единствено ако съм логнат, което не ми върши никаква работа?Някой ако е имал такъв проблем, или може да ме посъветва как да се свържа с поддръжката ще съм много благодарен!
Благодаря предварително : ]
 
От: Ebay problem! Не мога нито да се логна нито да си възстановя паролата?!

Спокойно, не си единствен. От вчера са тези проблеми, изглежда нещо със самия сайт не е наред. Има доста теми по този въпрос в нета. Ще се оправи от самосебе си.

И в анонсите им го има - http://www2.ebay.com/aw/announce.shtml - работели над проблема.
 
От: Ebay problem! Не мога нито да се логна нито да си възстановя паролата?!

Аз снощи се опитвах да добавя тракинг и ми даваше грешка,преди малко опитах и всичко си беше ок,явно са имали някакви проблеми снощи,дано всичко ти е наред вече :)
 
От: Ebay problem! Не мога нито да се логна нито да си възстановя паролата?!

Най-вероятно пак са ги хакнали, което се случва доста често :)
 
От: Ebay problem! Не мога нито да се логна нито да си възстановя паролата?!

Хакерите са доста активни напоследък.. JP Morgan и редица други финансови институции, също PSN-а на Sony беше ударен. И изтеклите снимки на актрисите..добре, че моите фотоси си ги пазя на компа не в облак :D
 
От: Ebay problem! Не мога нито да се логна нито да си възстановя паролата?!

Вече май са го оправили. Поне при мен е наред.
 

Горе