[ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Не мисля че съм пуснал темата за да ме превъзпитават. Не карам никого на сила да прави каквото и да било, иначе казано, не създавам престъпници. Който има интерес, нека сподели, но сърцераздирателни и поучителни мнения мисля че са излишни.
Прав си няма да те превъзпитаваме нито да правим насила каквото и да е било.Но не смяташ ли , че обиждаш хората във форума.
Ако не си забелязал в форума останаха сериозни хора, хора с дългосрочни амбиции а не дребни мошеници.
Аз също съм ползвал услугите на въпросният сайт и се е случвало да върна статия но това е било един или два пъти.
Но никога не ми е минавало през ума да правя простотии.
Замисллял ли си се че "зад" сайта има реални хора които като теб очакват да получат заплащане за труда си.
Ако някой открадне трудът ти ти как би се почуствал?
 
От: [ebook] Метод за получаване на безплатни статии от iWriter.

Замисллял ли си се че "зад" сайта има реални хора които като теб очакват да получат заплащане за труда си.
Ако някой открадне трудът ти ти как би се почуствал?

Не забравяй, че той е тарикатът, който е измислил системата. Няма кой да открадне неговия труд. Да му мислят балъците, които пишат статии, за да може той да измисля системи, ограбващи труда им. Даже продава грабителската система, което в нашите очи би трябвало да го направи да изглежда предприемчив и интелигентен. А дано, ама на дали... :)
 

Горе