Econt WooCommerce Plugin

Да това му беше основния проблем и заради тъпия поп ъп беше неизползваем, потребителите просто неможеха да поръчат.
То сега е още по-неизползваем. Не съм го тествал с други плъгини ( спиди примерно ) ама не мисля, че крайния резултат ще е добър.
 
Няма никакъв проблем да се конфигурира безплатна доставка над определена сума до офис и до адрес. Сега си спомням, че някой ни беше питал за това без да си е купил плъгина ни, вероятно това сте вие, вероятно сте взели нулирана версия на плъгина ни и сте искали да получите съпорт, но така не се получава нещата при нас.
Боже господи! Що за глупости са това... първо изобщо не съм ви писал по този въпрос. Второ, не ползвам нулирани версии никъде на мои сайтове и на клиенти. Защо вадите от девет кладенеца вода?
Няколко клиента имам, които ползват вашите плъгини и съвсем не всички са доволни. Спомням си, че на един сайт сложихме опция да не са поредни номера поръчките на WC и всичко тотално се сбърка в одиторските файлове с вашия плъгин - почна да слага един и същ номер на всяка поръчка.

И второ, нямам никакъв проблем да си платя за услугите, които ползвам. Не става изобщо дума дали имам 100 лева или не, а за това, че тази услуга е overpriced по всякакви стандарти. След като има хора, които са готови да ги стрижете - ок, няма лошо, но какво ви пречат безплатните разширения? Ако са толкова ужасни няма ли хората сами да се убедят, че са лоши и да си ги купят от вас? (

Целият проблем е в това, че те си работят перфектно и са безплатни. Спрете да ревете по групите и форумите и си гледайте вашия бизнес, че с новия плъгин на Еконт сигурно няма да ви останат много клиенти (поне аз ще посъветвам клиентите да си инсталират него догодина вместо да ви плащат поредните 100лв)
 
:D Щом ми следиш инсталациите супер. :D Пак ти казвам, че не знаеш как работи брояча. Вярвай си на какво си искаш. И 10 човека да са и 1 да го ползва съм ок.
Да питал съм във фб и комюнитито щото е писано за тях, не аз да печеля пари а те да имат това от което имат нужда. Безплатно. Като не им върши работа могат да ми пишат да оправим проблема. Всеки който ми е писал ще ти каже че е пускан ъпдейт веднага. Като не ми пишат и са видяли проблем, нормално да е останало. Ама разликата е че ти правиш същото и чакаш да ти репортнат проблем, а те хората си плащат за софтуера, не да са тестъри.

Можеш да си говориш на "клиентите" колко искаш, но хората в бранша и пипали код ти го казаха.
Инсталациите ти ги следи репозиторито на WP, аз случайно го видях и ми стана малко тъжно за теб, но след като си хепи с този резултат няма да се притеснявам за теб.
Да, след като ти пишат за проблем просиш да ти пуснат някой лев. Sky дали ти е пуснал дарение, а? :)
Всички агенции разработващи WooCommerce електронни магазини работят с нас. Кои са тези специалисти, които ни дават оценка на кода? Sky ли? :) Смешно е някакви анимационни герои да се напъват и да ни дават оценки. Да не говорим, че WP е класика в спагети кода и някой да ми се прави на много велик, като се е научил какво е Namespace и да ми поставя оценки ми идва в повече. Фундаментално моите плъгини са по-добре изградени нищо, че не са написан с namespace-и и интерфейси, но няма да ти отварям очите защо.
 
Всеки който ми е писал ще ти каже че е пускан ъпдейт веднага. Като не ми пишат и са видяли проблем, нормално да е останало.
Мда, нямало е случай да пиша, че имам проблем и да не е решен за минути, благодаря за което :love:
То сега е още по-неизползваем. Не съм го тествал с други плъгини ( спиди примерно ) ама не мисля, че крайния резултат ще е добър.
Скринът на чек аута, където си го пуснал изглежда добре, аз ползвам само Еконт и това, че няма да работи със спиди не ме бърка. Искам да е максимално опростено и лесно за клиентите. Има сайтове където избираш до офис и има само едно полето за избор офиси, може да филтрираш като почнеш да пишеш, като пред офиса е населеното място, подредени под азбучен ред. Скролваш и намираш много лесно офиса, без да въвеждаш градове и други глупости. Подобно е и до адрес. Примерно:ekont 2.jpg

Надявам се в новия им плъгин да е нещо такова. Има ли го инсталнат някъде и може ли да видя чекаута как е? Демо нещо?
 
Нито си първия нито ще си последния дето си мисли, че всички останали са много под него.
Наведи малко главата и вместо да се излагаш покажи малко уважение към труда на хората, както казах тоя плъгин няма да мине нито един тест и няма да го качат в репото докато не се пренапише изцяло. Сигурно и другите ти плъгини са писани от някой малко запознат със WP
 
Боже господи! Що за глупости са това... първо изобщо не съм ви писал по този въпрос. Второ, не ползвам нулирани версии никъде на мои сайтове и на клиенти. Защо вадите от девет кладенеца вода?
Няколко клиента имам, които ползват вашите плъгини и съвсем не всички са доволни. Спомням си, че на един сайт сложихме опция да не са поредни номера поръчките на WC и всичко тотално се сбърка в одиторските файлове с вашия плъгин - почна да слага един и същ номер на всяка поръчка.

И второ, нямам никакъв проблем да си платя за услугите, които ползвам. Не става изобщо дума дали имам 100 лева или не, а за това, че тази услуга е overpriced по всякакви стандарти. След като има хора, които са готови да ги стрижете - ок, няма лошо, но какво ви пречат безплатните разширения? Ако са толкова ужасни няма ли хората сами да се убедят, че са лоши и да си ги купят от вас? (

Целият проблем е в това, че те си работят перфектно и са безплатни. Спрете да ревете по групите и форумите и си гледайте вашия бизнес, че с новия плъгин на Еконт сигурно няма да ви останат много клиенти (поне аз ще посъветвам клиентите да си инсталират него догодина вместо да ви плащат поредните 100лв)
Благодаря за загрижеността! През годините, какви ли не плъгини за доставка с Еконт се написаха и щяха да се пишат и щяха да ни унищожават, според пророци като вас. А действителността е, че всяка година имаме двуцифрен процентен ръст на продажбите. Съветвайте който и каквото си искате, но търговците сами знаят кой плъгин им върши работа. Доколкото виждам вие сте закупували от нас само един плъгин и той не е за доставка с Еконт, а е за наредба Н-18 и търговецът го използва безпроблемно и в момента. Интересно, на кого ще препоръчвате...

Ако вие сте закупил плъгин от нас стриган ли се чувствате? :)

Защо мислите, че безплатните решения ни пречат? Ние се развиваме много добре в среда, в която има безплатните решения за всякакви проблеми, но за нас е ясно, че търговците, които ценят бизнеса си имат нужда от повече и ние им го доставяме.
 
Благодаря за загрижеността! През годините, какви ли не плъгини за доставка с Еконт се написаха и щяха да се пишат и щяха да ни унищожават, според пророци като вас. А действителността е, че всяка година имаме двуцифрен процентен ръст на продажбите. Съветвайте който и каквото си искате, но търговците сами знаят кой плъгин им върши работа. Доколкото виждам вие сте закупували от нас само един плъгин и той не е за доставка с Еконт, а е за наредба Н-18 и търговецът го използва безпроблемно и в момента. Интересно, на кого ще препоръчвате...

Ако вие сте закупил плъгин от нас стриган ли се чувствате? :)

Защо мислите, че безплатните решения ни пречат? Ние се развиваме много добре в среда, в която има безплатните решения за всякакви проблеми, но за нас е ясно, че търговците, които ценят бизнеса си имат нужда от повече и ние им го доставяме.
Няма нужда да спорим повече и да си губим времето взаимно. Съгласен съм, че за всеки влак си има пътници и със сигурност си имате лоялни клиенти, на които услугите им харесват. Само не разбрах обвиненията срещу човека, който е решил да пусне сходен на вашия плъгин безплатно. Не ми се струва коректно, защото вие в крайна сметка сте направили плъгин за една конкретна интеграция, където няма как да се различава бог знае колко. Другия плъгин пък има супер ограничено приложение и се съобразява с конкретна наредба. Ако имате нещо толкова уникално може просто да го патентовате и да спите спокойно.

Лично аз не съм купувал нищо от вас, мои клиенти са го правили.
 
Виж файлът 25711
Виж файлът 25712
Големия мастър не знае що е wp_send_json()...
Виж файлът 25713
Ти остави че не знае какво е wp_send_json(), ами и няма нито 1 ескейпнат параметър. Нито нонсове, нищо. Рай за хакерите. После WP се хаквало лесно. Е затова страда цялата слава на WordPress, от такива изпълнения. Голямо про е. Няколко хиляди реда класове :D Светило в програмирането :D
То и curl не е добра практика при WP ама си го ползва. Все пак "Фундаментално моите плъгини са по-добре изградени" :D :D
Фундаментално всичко му е спагети ама стандартите ги пише в репото аз съм никой да го уча :Д
 
Последно редактирано:
Няма нужда да спорим повече и да си губим времето взаимно. Съгласен съм, че за всеки влак си има пътници и със сигурност си имате лоялни клиенти, на които услугите им харесват. Само не разбрах обвиненията срещу човека, който е решил да пусне сходен на вашия плъгин безплатно. Не ми се струва коректно, защото вие в крайна сметка сте направили плъгин за една конкретна интеграция, където няма как да се различава бог знае колко. Другия плъгин пък има супер ограничено приложение и се съобразява с конкретна наредба. Ако имате нещо толкова уникално може просто да го патентовате и да спите спокойно.

Лично аз не съм купувал нищо от вас, мои клиенти са го правили.
Съгласен съм, че няма нужда да си губим времето повече, но това не е спор, а вие ни нападате и аз се отбранявам. Вашите нападки не са спор. Не ми се струва "корекрно", да видя плъгина на фирмата ми копиран от някого и на всичко отгоре след това този някой да е толкова нагъл, че да ми дава оценки! Ако не знаете на пазара има и други плъгини за наредба Н-18 за WooCommerce, разгледайте ги и се запитайте защо те не приличат досущ на този на МрежаНет. Аз ще ви напиша моя отговор, защото създателите им не са плагиатори и не са копирали плъгина на МрежаНет, който е първия за адаптиране на WooCommerce към изискванията на Наредба Н-18. Плагиаторът, който ни копира не разбира нищо от данъчната и финансова материя, той само разбира да чете чужд програмен код, да копира и проси за дарения. Жалко е!
 
Ти остави че не знае какво е wp_send_json(), ами и няма нито 1 ескейпнат параметър. Нито нонсове, нищо. Рай за хакерите. После WP се хаквало лесно. Е затова страда цялата слава на WordPress, от такива изпълнения. Голямо про е. Няколко хиляди реда класове :D Светило в програмирането :D
То и curl не е добра практика при WP ама си го ползва. Все пак "Фундаментално моите плъгини са по-добре изградени" :D :D
Фундаментално всичко му е спагети ама стандартите ги пише в репото аз съм никой да го уча :Д
Лукчо, ти нямаш спирка! Нали щеше да ме блокираш и да не ме четеш :)?
Толкова си готин и забавен, че ти отправям предизвикателство и разбира се ще ти пусна дарение ако хакнеш някой от плъгините на МрежаНет. Така освен готин и забавен ще станеш и много надарен хакер, а ние ще си повишим сигурността :) Давай, Mitnick, хакни адресите за доставка с Еконт! Ти можеш! Давай, James, Ще валят дарения :) Сега ти е паднало!


6m-rain.gif
 
Последно редактирано:
Лукчо, ти нямаш спирка! Нали щеше да ме блокираш и да не ме четеш :)?
Толкова си готин и забавен, че ти отправям предизвикателство и разбира се ще ти пусна дарение ако хакнеш някой от плъгините на МрежаНет. Така освен готин и забавен ще станеш и много надарен хакер, а ние ще си повишим сигурността :) Давай, Mitnick, хакни адресите за доставка с Еконт! Ти можеш! Давай, James, Ще валят дарения :) Сега ти е паднало!


Виж файлът 25717
Толкова ти е капацитета че въобще не разбра за какво "хакване" става дума
 
Още чакам да видя кой код е копиран :D като дори не съм го виждал :D Лично щях да проверя сам ако ти имах плъгина. Това нали знаеш, че се води клевета? А знаеш ли, че трябва да го докажеш? А знаеш ли, че трябва да докажеш, че 75% от кода е еднакъв? Със сигурност знаеш, че не можеш и 1% да докараш, защото аз знам, че освен използваните библиотеки другото е 100% писано от мен.
И като съм ви виждал кода на еконта ( предоставен от ваши клиенти поради калпав съпорт ) щото пък съм го копирал и него сигурно :D Оправданията ти са просто малоумни и само идиот може да ти повярва, каквито са и клиентите ти явно.
 
Последно редактирано:
Още чакам да видя кой код е копиран :D като дори не съм го виждал :D Лично щях да проверя сам ако ти имах плъгина. Това нали знаеш, че се води клевета? А знаеш ли, че трябва да го докажеш? А знаеш ли, че трябва да докажеш, че 75% от кода е еднакъв? Със сигурност знаеш, че не можеш и 1% да докараш, защото аз знам, че освен използваните библиотеки другото е 100% писано от мен.
И като съм ви виждал кода на еконта ( предоставен от ваши клиенти поради калпав съпорт ) щото пък съм го копирал и него сигурно :D Оправданията ти са просто малоумни и само идиот може да ти повярва, каквито са и клиентите ти явно.
Лукчо, моля те, престани да спамиш, защото от забавен ще станеш скучен!
Колкото повече пишеш, толкова повече се оплиташ в лъжите си. Първо пишеш цитирам "Първо, че аз нито съм ви виждал кода на плъгина за наредбата нито съм копирал каквото и да е от ваш плъгин.", след това ни правиш "оценка" на програмния код и пишеш цитирам: "Ти остави че не знае какво е wp_send_json(), ами и няма нито 1 ескейпнат параметър. Нито нонсове, нищо. Рай за хакерите.". Кога казваш истината? Не ми отоговаряй това беше риторирчен върпос, ако не си го разбрал.
 
Последно редактирано:
Нито си първия нито ще си последния дето си мисли, че всички останали са много под него.
Наведи малко главата и вместо да се излагаш покажи малко уважение към труда на хората, както казах тоя плъгин няма да мине нито един тест и няма да го качат в репото докато не се пренапише изцяло. Сигурно и другите ти плъгини са писани от някой малко запознат със WP
Не навеждам глава пред никого! Камо ли пред завършен простак и хейтър. С епитети, нападки и хейт, никога няма да получите моето уважение! Вашето мнение изобщо не ме интересува, не се хабете! Питам се какво направихте вие, за да разбера, откъде имате това самочувствие и да ни поставяте оценки!
 
Абе що не вземе някой да му нулне на този наглец смешния плъгин и да го качи навсякъде безплатно, пък да си търси правата при арменския поп после. Няма толкова паразитен и нагъл девелъпър като този, от 10 години работя с wordpress и съм купувал и ползвал какви ли не плъгини, но такива идиотщини не бях срещал. Ако струваше 10 кинта, никой нямаше да му прави впечатление и нямаше да има хиляда абоната, а сто хиляди, но кой да ти мисли.

Всеки малко повече запознат с WP знае какво може да си купи срещу 100 кинта (на година!) и какво му предлага някакъв комплексар събрал една книга с код от всички кътчета на интернет. Премиум плъгини за по $50 предлагат 20 пъти повече, с кадърна поддръжка, добро отношение и сравнително качествен код.

Освен, че си нахален и спамиш навсякъде, където успееш, държиш сметка защо някой пуска безплатни плъгини със същите функции. Нито си открил топлата вода, нито държиш патента за плъгин за доставка.

Ако народа ни беше малко по-организиран, 2-3 по-кадърни момчета от тук досега да се бяха събрали и да бяха написали същия плъгин безплатно, само и само да слезеш малко на земята.
 
Абе що не вземе някой да му нулне на този наглец смешния плъгин и да го качи навсякъде безплатно, пък да си търси правата при арменския поп после. Няма толкова паразитен и нагъл девелъпър като този, от 10 години работя с wordpress и съм купувал и ползвал какви ли не плъгини, но такива идиотщини не бях срещал. Ако струваше 10 кинта, никой нямаше да му прави впечатление и нямаше да има хиляда абоната, а сто хиляди, но кой да ти мисли.

Всеки малко повече запознат с WP знае какво може да си купи срещу 100 кинта (на година!) и какво му предлага някакъв комплексар събрал една книга с код от всички кътчета на интернет. Премиум плъгини за по $50 предлагат 20 пъти повече, с кадърна поддръжка, добро отношение и сравнително качествен код.

Освен, че си нахален и спамиш навсякъде, където успееш, държиш сметка защо някой пуска безплатни плъгини със същите функции. Нито си открил топлата вода, нито държиш патента за плъгин за доставка.

Ако народа ни беше малко по-организиран, 2-3 по-кадърни момчета от тук досега да се бяха събрали и да бяха написали същия плъгин безплатно, само и само да слезеш малко на земята.
Съветвам ви да внимавате какво пишете и към какво подстрекавате, за да не станете интересен за прокуратурата и ГДБОП.

А вие откъде знаете какво представляват нашите плъгини и каква е поддръжката им, след като нямам информация да сте наш клиенти нито да сме ви предоставяли софтуерните ни продукти?

За ваше сведение WordPress не се пише с малки букви. Би трябвало след, като продавате "Евтини Wordpress сайтове" поне да знаете как се пише името на CMS-a и да го изписвате правилно. Лично аз ако търся някои да ми направи "Евтини Wordpress сайтове" ще ви пропусна още при прочитането на подписа ви.

п.п. www.webivanov.com Евтини WordPress сайове, хахаха :) Това ли ви е основното качество на WordPress сайтовете, които предлагате? За един приятел питам :)
 
Последно редактирано:
Съветвам ви да внимавате какво пишете и към какво подстрекавате, за да не станете интересен за прокуратурата и ГДБОП.

Ако не знаете WordPress не се пише с малки букви.

п.п. www.webivanov.com Евтини WordPress сайове, хахаха :) Това ли ви е основното качество на WordPress сайтовете, които предлагате? За един приятел питам :)
къв гдбоп бе човек, ти нямаш никаква връзка с реалността.
Почвам ти плъгините един по един и всички ще ги копирам като функционалност и ще ги кача в репото. Единия е вече готов.
 
къв гдбоп бе човек, ти нямаш никаква връзка с реалността.
Почвам ти плъгините един по един и всички ще ги копирам като функционалност и ще ги кача в репото. Единия е вече готов.
И ние те почваме със сигнали до прокуратурата и ГДПОБ. Ще ни услесниш като изпратиш линк към профила ти в репото или се представиш кой си, за да можем по-бързо да те извадим от анонимността.
 

Горе