Econt WooCommerce Plugin

Аз още чакам копирания код, който не съм виждал. И ако все още не си разбрал, преди 2 страници назад ти написах от къде идва "интерфейса" на моя плъгин. Картинки няма смисъл да ми сравняваш. Код с дифф искам, ако знаеш какво изобщо е тва и как става. Плъгина ми е публичен за разлика от твоя и е много възможно ти да си копирал за тея 2 години. Докато не предоставиш факти или сорс за да се провери просто си замълчи.
А от къде сме виждали плъгина ти за еконт? От твоите клиенти които идват при нас след като съпорта ви не им оправя проблемите.
 
Последно редактирано:
Голям симпатяга си, но сори, няма да ти ползваме услугите, не се хаби! Няма да ти се отвори парашута! Намери си друг да му пействаш Google екранни снимки. Благодаря за компетентния анализ, много си добър!
Провали ми се гениалният план. Щях да ти предложа един SEO одит за 199лв (по принцип го правя и за 100, но това е тарифа за ултра премиум сайтове) и отстраняване на проблемите от одита за 1999лв.

Ех, щях да закърпя бюджета..
 

Хейтърите Sky, Firefly, SuSaMeCa и тем подобни ...
Хората, които наричаш хейтъри, лукчовци и др са дали много повече от теб на този форум и потребителите му. Ти, в моментта, освен, че спамиш хубавата тема и се излагаш като кифладжия, нищо друго не вършиш. Като искаш да си правиш реклама, пусни си отделна тема и там си пиши колко са ти хубави премиум плъгините. Най-добре да приемеш факта, че кранчето секва и ако не си оправиш цените скоро ще спре и да капе.
 
"Не зная вие как правите ревюта, но в нашия уебсайт всички отзиви са от реални потребители без цензура и няма такива, които да сме спестили."
Ама как, разбира се :D :D Хах ти тук съвсем ни взе за мезе. Сам си отговори и на горния въпрос - повечето ви клиенти са хора, които не разбират. Тези, които разбират, те нямат нужда от вашия шит.
 
Знаеш ли от колко време няма PageRank? Знаеш ли въобще как се прави SEO одит? Въпросът е реторичен, защото ако знаеше нямаше URL адресите ти в сайта да са манджа с грозде (половината адреси са смесени от кирилица и латиница, други адреси са само на латиница, твърде дълги и не user-friendly)

Нужно ли е да коментирам какво става, когато цъкнеш английската версия на сайта или вече си го знаеш?
Виж файлът 25760

Погледни ли си Page Speed Insights и знаеш ли колко излишен маркъп имаш, колко неизползван Javascript и колко е трагична оценката за мобилни устройства?
Виж файлът 25761

Направи ли си труда да сложиш един елемантарен SEO плъгин или да купиш един ултра-премиум Rank Math, за да си спреш индексирането на медийните файлове и излишните архиви? Някой да ти е казвал, че има нещо, наречено мета описание?
Виж файлът 25762




Този сайт е всичко друго, но не и отговарящ на съвременните стандарти. Не съм виждал сайт, който предлага премиум плъгини да има толкова трагично onPage, наистина.


Защо поне не си оправиш проблемите със сайта, които са явни за всеки, който има поне малко понятие от SEO или таргета са ти потребители, които нямат представа какво означава тази абревиатура?
Човека има сео инструменти в сайта, къде отиваш ти
 
"Не зная вие как правите ревюта, но в нашия уебсайт всички отзиви са от реални потребители без цензура и няма такива, които да сме спестили."
Ама как, разбира се :D :D Хах ти тук съвсем ни взе за мезе. Сам си отговори и на горния въпрос - повечето ви клиенти са хора, които не разбират. Тези, които разбират, те нямат нужда от вашия шит.
Нали, хората не разбират :), а вие тук сте се събрали петимата най-голями разбирачи!

Браво, Мики Маус :)
 


Хората, които наричаш хейтъри, лукчовци и др са дали много повече от теб на този форум и потребителите му. Ти, в моментта, освен, че спамиш хубавата тема и се излагаш като кифладжия, нищо друго не вършиш. Като искаш да си правиш реклама, пусни си отделна тема и там си пиши колко са ти хубави премиум плъгините. Най-добре да приемеш факта, че кранчето секва и ако не си оправиш цените скоро ще спре и да капе.
Супер е, когато някой форум специалист се загрижи за продажбите ни и ни предлага експертизата си и такива ценни съвети! Много ви благодаря за загрижеността и за съветите! Моля, всички загрижени и притеснени да се успкоят! През последните 8 години всяка година вдигаме продажбите си на плъгини за WooCommerce спрямо предходната, включително и през изминалите месеци от текущата година. Спете спокойно!
 
Не зная вие как правите ревюта, но в нашия уебсайт всички отзиви са от реални потребители без цензура и няма такива, които да сме спестили.
Да, да, вервам ти. :)


Хората, които наричаш хейтъри, лукчовци и др са дали много повече от теб на този форум и потребителите му. Ти, в моментта, освен, че спамиш хубавата тема и се излагаш като кифладжия, нищо друго не вършиш. Като искаш да си правиш реклама, пусни си отделна тема и там си пиши колко са ти хубави премиум плъгините. Най-добре да приемеш факта, че кранчето секва и ако не си оправиш цените скоро ще спре и да капе.
Като му гледам сайта си представям какви са му плъгините. :)
 
Човека има сео инструменти в сайта, къде отиваш ти
Трябва да му признаеш, че добре води разговора. Аз лично не съм попадал тук на такова нещо - спамнеш и после почваш заяждане. Само не разбрах защо спами по форумите и групите, а не си плати за реклама или статия. И за да изцакам админите, ще кажа, че има още два форума, в които може да пусне това благата вест за плъгините. :D
 
Айде да спиш и ти спокойно. Ето от къде са взети ( дори тези от WooCommerce са просто закачени ).
 

Прикачени файлове

  • Untitled-4.jpg
    Untitled-4.jpg
    596.1 KB · Преглеждания: 28
А от къде сме виждали плъгина ти за еконт? От твоите клиенти които идват при нас след като съпорта ви не им оправя проблемите.
Кажи кои са тези клиенти и какви проблеми не им е разрешил съпорта ни, а ти си го разрешил или вие?
 
Супер е, когато някой форум специалист се загрижи
Дреме ми на шмайзера за теб. И стига с това, че всяка година имаш рекордни продажби. Само ти не осъзнаваш, че всяка година има рекорден брой нови онлайн магазини, а и до преди няколко месеца нямаше друга работеща алтернатива, но вече има. И безплатният плъгин на колегата не отстъпва по нищо на твоя премиум плъгин, даже в много аспекти е по-добър. Обзалагам се, че, ако не промениш маркетинг стратегията си, догодина по това време ще имаш нов рекорд, ама анти.
 
Кажи кои са тези клиенти и какви проблеми не им е разрешил съпорта ни, а ти си го разрешил или вие?
Иска ти се :D. Да, разреших го генерално. Като сложихме един друг плъгин. Познай кой :D
Най-малкото, ако беше програмист щеше да знаеш, че код на плъгин не се пипа. И другото е, че в тези хиляди редове и неподреден код просто няма какво да му гледам или копирам. Прав си, няма да ти нулнем плъгина, щото то това нещо няма четене и абсурд да се дебъгне. Много ти се иска добре написан плъгин да е "бледо копие" на твоя ама просто няма как да стане. А за наредбата и да искам няма от къде да копирам. Аз човек, който го ползва не съм чул. 100 процента до сега щеше да изреве някой и да видим там какви сте ги сътворили :Д

Второто, малките ти номера за информиране кой, кога, къде не минават тука. Може при клиентите ти, но не и тука.


Разрешавам Ви да погледнете кода на моя плъгин и да си копирате каквото искате. Най-вече да се научите как се закачат стилове и js на WooCommerce. Ще си призная това беше най-сложното,поозорих се, ама аз съм ларш и ви давам да копирате.
 
Последно редактирано:
Иска ти се :D. Да, разреших го генерално. Като сложихме един друг плъгин. Познай кой :D
Най-малкото, ако беше програмист щеше да знаеш, че код на плъгин не се пипа. И другото е, че в тези хиляди редове и неподреден код просто няма какво да му гледам или копирам. Много ти се иска добре написан плъгин да е "бледо копие" на твоя ама просто няма как да стане.
Второто, малките ти номера за информиране кой, кога, къде не минават тука. Може при клиентите ти, но не и тука.
Сигурен бях, че нищо конкретно няма да отговориш, а ще напишеш поредния спам, защото само във фантазиите ти има наши клиенти, които не са получили съпорт от нас и ти си ги обслужил :) Но за сметка на това обратното се е случвало не веднъж.
 
Последно редактирано:
Дреме ми на шмайзера за теб. И стига с това, че всяка година имаш рекордни продажби. Само ти не осъзнаваш, че всяка година има рекорден брой нови онлайн магазини, а и до преди няколко месеца нямаше друга работеща алтернатива, но вече има. И безплатният плъгин на колегата не отстъпва по нищо на твоя премиум плъгин, даже в много аспекти е по-добър. Обзалагам се, че, ако не промениш маркетинг стратегията си, догодина по това време ще имаш нов рекорд, ама анти.
Съветвам те да ходиш за риба, сигурно там ти е силата :)
 
Провали ми се гениалният план. Щях да ти предложа един SEO одит за 199лв (по принцип го правя и за 100, но това е тарифа за ултра премиум сайтове) и отстраняване на проблемите от одита за 1999лв.

Ех, щях да закърпя бюджета..
Изпратете ми сметката си, за да ви пусна едно дарение първо да си отстраните проблемите във вашия уебсайт.
 
Трябва да му признаеш, че добре води разговора. Аз лично не съм попадал тук на такова нещо - спамнеш и после почваш заяждане. Само не разбрах защо спами по форумите и групите, а не си плати за реклама или статия. И за да изцакам админите, ще кажа, че има още два форума, в които може да пусне това благата вест за плъгините. :D
Тук се сещам за едно мое старо мнение в подобна тема. Хората със сериозен бизнес не блеят из форумите колко са велики :D
 
Тук се сещам за едно мое старо мнение в подобна тема. Хората със сериозен бизнес не блеят из форумите колко са велики :D
Той така пише из групите във фейсбук, където хората репортват ишута за моя плъгин ( незнайно защо след като има контактна форма ама тяхна си работа ). И ходи да говори как бил копиран от неговия и си пуска линкове и почва да клевети. Аз съм го блокирал и не ги виждам ама администратори ми пращат скрийншотове :D Явно това му е маркетинга. И хора, които не разбират му вярват без да са се свързали с мен и да погледнем къде е проблема ( 95% от липса на настройки ) и така си печели клиенти :D И после реве, че аз пиша под неговите рилейтед постове.
 
Тук се сещам за едно мое старо мнение в подобна тема. Хората със сериозен бизнес не блеят из форумите колко са велики :D
Да, така е. Темата е от 2018г. и чак сега ми остана време да прочета, какво пишат хората без сериозен бизнес. Лично аз изчерпах времето, което имах за губене тук даже го надвиших многократно и мисля, да не ви обръщам внимание повече.
 

Горе