Elada.info - deep link и traffic за всеки

От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Elada.info - вече сме с над 600 посещения на ден.
Каквото публикувате в социалната мрежа до 12 часа се индексира в Google - един от най-бързите начини гугъл да намери страницата Ви.
123 000 индексирани страници.
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Регистрирах се, ще тестваме да видим :)
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Елада става все по-популярна, вече с над 20 000 уникални посетители месечно и около 1000 посещения на ден!
Някой питаше откъде да намери трафик - ето откъде! :)

Поискайте от своите приятели да гласуват за връзките, за допълнителен трафик.
3 гласа = излизате на 1ва страница
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Имам доста линкове от там, но на седмица по 5-10 влизания, пак казвам за седмица ... 5-10
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Е това зависи от самите линкове :)
Сега гледам в аналитикса един линк с 2195 посещения за месеца, друг с 1694 и т.н.
Но общо са почти 40 000 линка в сайта, така че не всеки линк носи трафик.

Има си и някои трикове твоя линк да носи повече трафик и повече тежест:
1. уникален текст (или поне уникално заглавие), не дублирай текста от твоя сайт
2. 3 гласа, за да излезе на 1ва страница
3. ключова фраза с не много висока конкуренция, но с голямо търсене в заглавието
4. да му направиш линк билдинг (още едно ниво да добавите при сеото)
5. да гласуваш за връзки на други потребители

тези трикове работят и при други сайтове
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

1. да
2. не
3. и да и не
4. и да и не
5. да гласуваш за връзки на други потребители - това не разбрах как ще покачи нагоре моите линкове в Elada.info
 
Ъ-ъ-ъ-ъ, приятел... Снощи имам 1 посещение от вашата социална мрежа с 245 прегледа на страници и 24 минути престой. Днес отварям очи и гледам 309 разгледани страници и 20 минути престой. Не съм добавял там линк към моят сайт от февруари.

Да не пращате някакви ботове?
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Мрежата е добра и аз я ползвам отвреме на време. Ако наистина другите имат толкова добри резултати, явно ще трябва да променя нещо в моите постове. Успех ти желая и поздравления за сайта!
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Благодаря за ъпа. Благодаря и на всички, които публикуват интересни връзки в социалната мрежа - затова посещенията ни продължават да растат :)
Няма ботове (хаха) истинско е било посещението.
 
Re: От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Благодаря за ъпа. Благодаря и на всички, които публикуват интересни връзки в социалната мрежа - затова посещенията ни продължават да растат :)
Няма ботове (хаха) истинско е било посещението.

Ебати посещението... то този трябва да е разгледал всички страници по 10 пъти за по 4 секунди... нямам статия под 1000 думи, не знам какво е правил :)
 
От: Elada.info - deep link и traffic за всеки

Вече в сайта има споделени над 50 000 връзки, и над 1000 посещения на ден.
В момента тече и рекламна кампания, от която се чакват дори повече посещения за вашите връзки.
Така че ако някой се е отказал да публикува новините и сатовете си в Elada.info, сега е моментът да го направи.

За намаляване на спама, регистрацията вече е с капча и вече няма бюлетин. За сметка на това трафикът става все повече.
 

Горе